Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TRitON


TRitON
aktív tag

Háj! Nemtom kinek volt már problémája ilyen alaplappal; nekem van. Ha valaki tud tanácsolni valamit, az íméjlcímem protyi@aramszu.net.

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#2) Alvin_ti4200 válasza TRitON (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Miért nem írod ide? Könnyebb lenne, nem kéne mindenkinek levelet küldeni.

(#3) TRitON


TRitON
aktív tag

A problémám az, hogy nem lehet vele tuningolni. Van egy 2500+os Bartonom, ami 1833-ról nem megy 1900 fölé, mert egyszerűen kifagy a BIOS a memóriaszámolásnál. A dobozra Dual BIOS van írva, de akárhogy is néztem, csak egy chip volt rajta. Az alaplapom egyébként egy GigaByte K7VT600-L. Utánanéztem az Interneten, és az ottani leírásban tényleg nincsen Dual BIOS...akkor miért írják rá a dobozra? Na mindegy, ez nem lényeg. A RAM biztosan nem gázos, mert az előző alaplappal és procival (MSI KT4A Ultra és AMD 1700+) ment olyan 460MHz körül is (400MHz-es Elixir)

Ez a gondom, és abszolút tanácstalan vagyok.

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#4) #25954560 válasza TRitON (#3) üzenetére


#25954560
törölt tag

kukkants be a tuning alapozo cikkbe(forumba), lehet, hogy vmi alapveto gondod van (memoria idozitesek, feszultseg, akarmi), ott reszletesen le van irva a tuning menete

(#5) Ati9500


Ati9500
senior tag

Az Fsb-t emelted??
azt ne tedd Vias alaplapoknál... csak a szorzót emeld + a feszt 1,700 voltra!

(#6) Esmein


Esmein
nagyúr

hát ez olyan lap mint az enyém volt. Fogod megdrótozod a procit, hogy 200-as fsbn induljon. szorzót is drótozni kell ugyanis semmilyen más lehetőség nincsen rá sem biosból sem dip kapcsolóval. Jó kis lap, stabil mint az állat, de aq tuningot felejstd el feltéve hogy nem vagy elvetemült.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

itt a ph!-n keress rá erre : 7vt600. Irkáltam róla ezt azt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.