Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) menalcas válasza Lacpac (#14) üzenetére


menalcas
őstag

Sajnos nem , én teljesen reálisnak tartom hogy nála annyi a csippje hőfoka, 1szerün nem fér bele a fejembe hogy qrhatták el ennyire azt a bordát, ha megnézitek az egész
GA-Mxxxx szériát ([link]) látjátok hogy elég sok deszkán megtalálható ez a kis hangyapöcs borda, de ha megnézed a GA-M55S-S3 ([link]) lapot ami elvileg ennek az elödje látható hogy már a legelső verzión is 1 elég tiptop hütő van,de mind a 3 verzó számún ez található, erre kidobnak 1 új 560 as csippest(itt közzé tenném hogy az én elméletem szerint amugy is 1 igen melegedő csippröl van szó szerintem hamar kijön egy ver.x.x és orvosolják ezt a kiss gikszert)és nem hogy maradnának 1 használhatobb hütönél, nem ök még 1 érzékelhetően kissebel szerelik eszem-faszom-megáll :W , ehh najó úgy látom kimeríttettem a "miafaszértilyen fosahütésaz560csippemen " témát, de ha valaki hozzá füzne valamit , vagy másképp látja eseteleg ellenkezőt tapasztalta volna azt a véleményezést szivesen várom :R

Ja és 1 ujjab tapasztalat a szpíker hangja valami nagyon béna :P
És amit már vásárláskor és tudtam, de élőben még frankóbb hugy az összes müanyag bizbasz igen UV reaktív és nagyon jól reagált :U a 120as UV csöre a szobámban ;]

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.