Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) thaler2


thaler2
senior tag

Sziasztok!Ha van valakinek ezzel a lappal kapcsolatban v.milyen tapasztalata az irja meg ebbe a topicba. Nem találtam még ezzel a lappal foglalkozó topicot, szal merészeltem nyitni 1-et.Az ára a legjobb, ez a legolcsóbb lga775-ös lap, amit találtam. Felszereltsége is nagyon jó sz.tem.Nem is értem hogy-hogy nincs még ilyen topic. Szóval jöhetnek a vélemények!:C

[Szerkesztve]

(#2) zsulboy válasza thaler2 (#1) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én a legolcsobb lga775-ös lapot keresen Celerob D mellé!:)
Tényleg nincs senkinek ilyen lapja??

(#3) thaler2 válasza zsulboy (#2) üzenetére


thaler2
senior tag

Ezek szerint...:O

(#4) thaler2


thaler2
senior tag

up

(#5) zsulboy válasza thaler2 (#4) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ez szomorú:(
UP!

(#6) Savanya


Savanya
addikt

Volt ilyen lapom . Nem szereti az NVidia kártyákat , nem lehet csak szinkronba állitani a memót , amúgy gyors lap és olcsó . ebből van egy kicsit jobb a 8IPE775-G ami a MIB2 -ben és az aszinkron memóállitásban tér el .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#7) zsulboy válasza Savanya (#6) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nagyon köszi,mert pont NVidia kártyát szántam mellé!:O
AKkor keresek másikat.

(#8) Savanya válasza zsulboy (#7) üzenetére


Savanya
addikt

Gf6800 ,Gf4 Ti4200 és Gef2 pro-val is voltak 3D alatt textura problémák , ATI-val tökéletes .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#9) Rover623 válasza thaler2 (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Bár számodra semmi jelentősége, de a történeti hűséghez hozzátartozik hogy nem ez a legolcsóbb 775-ös lap...az Asrock-nak egy rakás SiS és VIA chipsetes lapja van, amelyek jóval olcsóbbak ennél...:DDD

primus inter pares

(#10) Rover623 válasza zsulboy (#7) üzenetére


Rover623
félisten

Ha még a VGA-d sincsen meg, mi értelme van egy AGP-s 775-ös lapnak a számodra...:F
Az AGP-s NVIDIA karik általában drágábbak, komplikáltabb a felépítésük a HSI chip miatt, macerásabb a hűtésük...ráadásul az AGP kifutó szabvány...
Keressél inkább olcsó 915-ös lapot, sokkal több értelme van...:U
Pl. Abit AG8-V, Asus P5GD1

[Szerkesztve]

primus inter pares

(#11) Guruka válasza Savanya (#8) üzenetére


Guruka
senior tag

Ez kellemetlenül érintett, mert hétfőn kapom meg ezt a Giga lapot és hozzá egy Inno3D 6600GT-t. :(

Gondolom drájver hiba kizárva, jóltévedek?

[Szerkesztve]

(#12) Guruka


Guruka
senior tag

Szerencse, hogy meg találtam ezt a topicot, így tudom, hogy milyen alaplapot nem veszek. ;)
Köszönöm Savanya! :R

[Szerkesztve]

(#13) Guruka


Guruka
senior tag

P5P800 mellett döntöttem. :)

(#14) kosian24


kosian24
tag

Sziasztok! Úgy látom rég nem aktív a topic, de hátha... Az a lényeg, hogy ilyen lapom van és van egy-két problémám. Memóriám 1db 1 gigás és 2 db 256 megás van. Csak akkor kezeli dualban, ha csak a 2 256-os van benn. Ha beteszem az 1 gigást, akkor más csak single módban megy, de felismeri. A másik Most egy 2,66-os Celeron D proci van benne és a BIOS-ban nem ismeri fel a feszültségét, hőmérsékletét, stb. és azt írja azokhoz, hogy failed. Elvileg ez a provi 533 FSB-s, de a 400-as ramjaim mégis csak 333 Mhz-en mennek. Most veszek bele egy 3,2-es intel procit, ezzel ezek rendeződnek? Egyáltalán mitől van ez?

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.