Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KissTomi


KissTomi
csendes tag

Hello! Ha valaki tudna nekem segíteni...
Olyan problémám van, hogy a Gigabyte alaplapom nem olvassa a megírt lemezeket. Amikor elindul a gép akkor ha volt benne lemez, akkor azt olvassa. De ha közben cserélek, akkor az újat már nem hajlandó felismerni. Ez 915 vagy 925ös chipset nem is tudom. Lemezeket megírja. Másik dvd drive-val is ez a helyzet. Ezer féle win-t próbáltam, nem az a baja. Minden driver fel van telepítve.
Esetleg valaki hasonló próblémával találkozott már????
Pl. az alaplap driver lemezét mindig felismeri.
Előre is köszi a segítséget!

(#2) KissTomi válasza KissTomi (#1) üzenetére


KissTomi
csendes tag

Értem ez elatt, hgy az alaplapra a rákötött dvd olvasó nem látja a lemezeket!!! Több meghajtóval is próbáltuk... Pioneer, Lg, TEac,...

(#3) polip


polip
addikt

talán próbálj meg boist frissíteni első lépésben...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#4) Drótszamár válasza KissTomi (#1) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ugye jól van bekötve? ha igen, próbáld esetleg 40 eres kábellel, úgy hogy egyedül legyen a kábelen. A vitruális meghajtókat szedd le a gépről.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#5) KissTomi válasza Drótszamár (#4) üzenetére


KissTomi
csendes tag

Idáig ment rendeltetésszerűen. Nyáron lett összerakva a rendszer és írt, olvasott.
Jól van bekötve. Mert megírni megírja. Ha egyedül van, ha társként, akkor is hiba van. Driver lemezeket felismeri. Ha elindul a gép, akkor ha volt benne lemez, akkor azt olvassa.
Bios-t kipróbálom, ha sikerül valahonnan egy floppy driver-t szereznem. :)
DEamon-ra én is gyanakodtam, mert amikor leszedtem akkor működött. De ugyabár az meg szokott kelleni és felraktam egy régebbit. Utána megint ment 1hétig, de most meg megint szórakozik velem.
Kipróbálok mindent...

(#6) Daniel válasza KissTomi (#5) üzenetére


Daniel
tag

Szia!


Masik IDE csatlakozot az alaplapon?
Ha tudod, nezd meg milyen lapod van pontosan (model), igy konnyebben tudnank segiteni :)

(#7) .:Kristian:. válasza KissTomi (#1) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

[link] - Legközelebb itt rakd fel a kérdésed, nem kell rögtön új témát indítani és használd a keresőt.

(#8) Racecam válasza KissTomi (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezzel a kérdéssel fáradj át a linkelt topicba, ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.