Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dalac5


dalac5
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ezzel a lappal kapcsolatban?Ugyanis én tegnap vettem,és bekapcsolás után néhány másodpercel elfüstölt benne az egyik chip!

Szóval elég gáz lapnak bizonyult!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2) dalac5


dalac5
tag

na senki?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3) Yutani válasza dalac5 (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Vidd vissza gariban.

#tarcsad

(#4) dalac5


dalac5
tag

Vittem,de a boltosok leráztak.Jöttek nekem olyan dumával,hogy nem tudják,hogy ez garanciális hiba-e,és fel kell vinniük Pestre,megkérdezni a Gigabyte-tól,hogy ez típusos hiba-e.

Asszem arra mennek,hogy leteljen a 3 nap,és utána magasról leszarjanak.Azt mondta nem lehet megállapítani,hogy fizikai sérülés van-e rajta,vagy tényleg leégett-e.Csak megjegyzem a chip kifelé domborodik,és szerintem,ha én megsértem,az befelé homorodik.Na mind1 Debrecenben a Szent Anna Templom-mal szemben lévő számitástechnika boltot szerintem messziről kerüljétek el!Szar kiszolgálás+garancia kijátszása. :Y

:O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5) dalac5


dalac5
tag

up

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#6) Yutani válasza dalac5 (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mondom vidd vissza, és inkább vigyék el bevizsgáltatni, minthogy nyakadon maradjon egy hibás lap!

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.