Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Gigabyte 7npro2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Enemy


Enemy
aktív tag

Ez nekem a kezdet kezdetétől tetszett. sok cucc a lapon.. Most ugy néz ki van egy kis gond.
A tv kártyámnál kezdődőtt a gond .. mint azt itt a forumban leirtam . A képet törte már tv nézésekor is.. A tv kártyát eladta mert bár kicserélték de ugy tünt az a gond .. Volt itt rendszer ujra telepítés ... minden..
Ma sikerült egy pinnacle tv kártát szerezne kölcsön itt is az az effekt csak finomabban .. Valaki mondta hogy nézzem meg a dx d3d tesztet .. hát ott is látszik. idönként megakad a cucc. a pörgö kockák egy pillanatra megakadnak..

Az alkatrészeket végig probáltam - másik proci , másik vga kártya .. ugyanaz.. A procimat áttettem egy másik lapba a kártyával egyben .. az én cpum és vga kártyám jó a lap viszont a kölcsön alkatrészekkel is ugyan ugy viselkedett..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#2) Gismo


Gismo
addikt

Asszem eztet rossz helyre nyitottad!

(#3) Enemy válasza Gismo (#2) üzenetére


Enemy
aktív tag

miért? bocs ez nem alaplap...?
igen már látom .. ha van valahol moderátor akkor tegye át
köszönöm....

[Szerkesztve]

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#4) Enemy


Enemy
aktív tag

ups..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#5) Enemy válasza Enemy (#4) üzenetére


Enemy
aktív tag

ups

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Gigabyte 7npro2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.