Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) REDeath


REDeath
őstag

Azt szeretném kérdezni hogy az alplapom könyvének hátán láttam egy kis kártyát a képen, és oda volt írva hogy 6-Dual miracle. Ma utána néztem, (jó tudom késtem majdnem 1 évet de... akkor ne mvolt még netem itthon.. stb..) és már tudom mi az, de ebből 5-öt eddig is tudtam csak azt nem hogy a Gigabyte ezt az 5-öt a 6-Dual technológiák közé sorolta
Na szóval az ide kapcsolódó része az a 6 kozul a DPS (Dual Power System) kártya, amit fentebb említettem. És ehhez azt írják, hogy a jövő processzoraihoz tervezték amikenk majd nagyobb órajel kell, és nagyobb feszültség és áram stb...
Szóval akinek szintén GB lapja van, az használ ilyet tuningoláshoz? Ha igen, ha nem, akkor mit hallot erről, vélemény stb...

Ezzel csak 1 baj van amugy szerintem. Azt a kis pluszt a CPU-nak biosból lehet adni, órajelemeléshez. A nagyobb áramfelvétel meg mint látjuk nem jött be a GB-nek, mivel az uj Core 2 Duo-k is kevesebbet fogyasztanak, tehát nem jól jósoltak a GBájtosok

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2) djtom


djtom
csendes tag

Hello! A DPS mennyire melegszik fel? Ventillátor nélkül is lehet használni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.