Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad1


mad1
veterán

Ghostbusters

Dan Akroyd rendezeseben itt van a jatek verzsön is.A Terminal Reality kitett magáért: a játékhoz fejlesztett infernal engine annyira jól sikerült, hogy siman animacios filmnek is megfelelne kiveve az elsimitast.
Kellemes forumozast mindenkinek!

Ne szemetelj ! = Steam

(#2) Rebell


Rebell
senior tag

Szerintetek mit érdemes a játék elejétől fejleszteni?
Fegyver vagy Csapda vagy mittom én mi van még ott?
Vagy a lovét mindig csak ugy dobja ki hogy mindig csak 1 vmit lehessen fejleszteni? :))

Kiváncsi leszek mennyire fog élni ez a Forum? :F
Üdv

(#3) rankesz válasza mad1 (#1) üzenetére


rankesz
veterán

szép a játék

Anno láttam róla tech-videót, mennyi valósult meg abból hogy az Infernal engine használja a 4 magot prociknál?

(#4) mad1 válasza rankesz (#3) üzenetére


mad1
veterán

Eselyes meg nem is,ha a konzol portot nezzuk az 3mag.

Ne szemetelj ! = Steam

(#5) kaik21


kaik21
tag

milyen a gém??? valaki? játszható? melyikhez hasonlít leginkább?

Feel me, Lick me, Love me....

(#6) mad1 válasza Rebell (#2) üzenetére


mad1
veterán

Kiváncsi leszek mennyire fog élni ez a Forum?
Ameddig a PH.Persze nem annyira aktivan. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) mad1 válasza kaik21 (#5) üzenetére


mad1
veterán

Nincs hozza hasonlo,nem rosz...jatszhato szerintem...

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) kaik21 válasza mad1 (#7) üzenetére


kaik21
tag

megnézzük.... :R

Feel me, Lick me, Love me....

(#9) mate0217 válasza mad1 (#7) üzenetére


mate0217
aktív tag

Kíváncsi leszek hogy milyen lesz :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#10) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Jó ez a játék, csak az irányítása idegesít. Főleg, hogy nem tudok teljesen felfele célozni. Maxon jtszom vele, de néha be tud akadozni rendesen, sőt 2x már ki is fagyott.

Resistencia eterna

(#11) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Multi hiánya kissé idegesítő, de hátha az európai verzióba beleteszik...

(#12) Departed válasza bagyulajuve (#10) üzenetére


Departed
őstag

Szerintem nagyon állat játék! :K És az utolsó negatívumát, az élsimítás hiányát már megszüntettem :) Szóval ezért hiányoltam a topic-ját, merthogy remek cucc, grafika, játékélmény, történet, megvalósítás, számomra az év eddigi top5-jében benne van.
Ja és borzasztóan szórakoztató :C

bagyulajuve:Ha beakadozik (a gépigénye miatt 8800gt-vel sajna ez egyértelmű), akkor vedd lejjebb. Egyszerűen az optimalizálása kábé 0. Én HD4850-nel játszom, és árnyékok nélkül 2*AA-val fut szépen.

(#13) Zirowe válasza Departed (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Élsimítást te merre találtad?:S

Tényleg nagyon jó játék, csak egy kicsit nehéz:)

Van azért pár idegesítő dolog, pl: a fegyver "újratöltése", az, hogy a partnereid folyamatosan a földön fetrengenek meg ilyenek, de összességében remek játék, nagyon kár, hogy a multit kihagyták a pc-s verzióból.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) Departed válasza Zirowe (#13) üzenetére


Departed
őstag

8600GT-vel tolod a játékot? Mert akkor az élsimitást semmiképp sem ajánlom :(

(#15) Eagle16


Eagle16
addikt

Nekem a hoteles résznél, mikor betör a víz, úgy beszaggat (minimum beállításokon!), hogy inkább hagytam a fenébe :( És nehogy azt mondjátok, hogy a grafika miatt, mert a Bioshock-ban ennél százszor szebb víz volt és teljesen simán ment.
Még nem jöttem rá mi a baja, de azért ennyire nem lehet neki kevés a gép.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16) Zirowe válasza Departed (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hát, nekem eddig egyáltalán nem szaggat 1280*800on,minden max, csak az árnyékok vannak közepesre rakva és 60hz-re van állítva a frame.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) mad1 válasza Departed (#14) üzenetére


mad1
veterán

Hardveres elsimitasrol beszelunk?Mert a jatekban nem talalom.

Ne szemetelj ! = Steam

(#18) Departed válasza mad1 (#17) üzenetére


Departed
őstag

Jaja, igazából benne van a játékban az élsimítás lehetősége, csak a menübe nem jutott el :N
De persze most jön a gépészkedés, akit érdekel, íme a megoldás:

Meg kell keresni a játék config-ját Windows 7/Vista alatt itt:
C:\Users\A Te felhasználóneved\AppData\Local\GHOSTBUSTERS (tm)\settings.ini
És ebben kell átállítani az antialiasing értékeket, így:

antiAliasMultipleX=2
antiAliasMultipleY=2

Akinek jobbfajta gépe van, az mostantól élvezheti az élsimítást. Nálam megy egész jól, és szép is. :K

(#19) Gyusz válasza Rebell (#2) üzenetére


Gyusz
őstag

Talán még nem késő, de szerintem először a csapdát fejleszd. Én elég sokat bűvészkedtem, hogy odategyem a szellemeket (aztán ha sokan vannak, akkor nem kéne tökölni), felfejlesztett csapdával már sokkal könnyebb a dolog. Utána már arra költs, amelyik fegyvert használod, nekem az első volt a kedvencem, meg még a zöld trutymót lövőt használtam, a többit csak elvétve. Amúgy az utolsó előtti pálya körül már minden fejlesztésre megvolt a pénzem.

Tegnap a végégre is értem a játéknak, tényleg nem volt valami hosszú, de szerintem szórakoztató volt. Gamepaddal az irányítás talán kicsit pontatlan volt, és ezért a puttók sok bosszúságot okoztak, de az volt az egyetlen rész, amit többször is újra kellett kezdenem. Szerintem minden szempontból megállja a helyét a játék, a történet viszont jobb mint a szokásos és a fizika is végre elég látványos. Kár, hogy nincs multi, mert ilyen rövid játékidő mellett rablás a mostani árát elkérni a játéknak.

(#20) mfranky válasza Gyusz (#19) üzenetére


mfranky
őstag

Végignyomtad akkor Te vagy az emberem!
Amikor lent a könyvtárban üldözzük a "pssszt"-es szellemet :) , van egy nyitott ajtó, de előtte keresztbe 4db vasbetongerenda van... na azokat hogy takarítom el az útból? Már próbáltam mindent. .... :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#21) Gyusz válasza mfranky (#20) üzenetére


Gyusz
őstag

Ki kell szedni a gerendákat. Gamepaddal játszottam, szóval nem tudom a pontos billentyűkombinációt, de egy gombot nyomva kell tartani, majd a protonfegyverrel megfogni és arrébb tenni az akadályokat. A hotel konyhájában már elvileg megtanultad a dolgot (bár ideérve én is elfelejtettem :DDD ). Esetleg options/controls és nézd meg, hogy melyik a capture stream gombja, azt kell nyomva tartani és a protonfegyverrel "lőni".

(#22) mfranky válasza Gyusz (#21) üzenetére


mfranky
őstag

Köszi! 'Shift'-et kellett nyomvatartani.... :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#23) GabN73


GabN73
addikt

Hali!
amikor el szeretnék indítani egy új karriert akkor visszadob a menübe :U
tippek ? :U

(#24) Rebell válasza GabN73 (#23) üzenetére


Rebell
senior tag

Másold át a Telepitö lemezről a játék mappájába a telepitő fájlokat. :K Futni fog

(#25) GabN73 válasza Rebell (#24) üzenetére


GabN73
addikt

nem jó :(

(#26) WoodrufF válasza Departed (#18) üzenetére


WoodrufF
tag

Kipróbáltam,ég és föld a különbség.
Egyébként sem randa a játék,de így bekapcsolt AA mellett meseszép.
Kár,hogy ilyen idegesítően nehéz,a god mód bekapcsolására nem tudod a megoldást?
Miután bemenekültem a habcsókemberke elöl az irodaházba,van az a rész ahol potyognak a szellözőjáratból a minionok,ott mit és hogyan kellene csinálni??
Mert fél perc alatt szétkapkodnak,eddig max.3at sikerült elintéznem a kb.:20-25 darabból.
Idáig sem volt túl egyszerű eljutni,na de ez a rész kicsinál,pedig a hangulata magávalragadó mint annó c64-en.

[ Szerkesztve ]

(#27) Gyusz válasza WoodrufF (#26) üzenetére


Gyusz
őstag

Valamelyik warez verzióra panaszkodtak, hogy azzal nagyon nehéznek tűnik a játék...

(#28) Departed válasza WoodrufF (#26) üzenetére


Departed
őstag

Örülök hogy segíthettem, hogy lásd Te is, hogy mennyire gyönyörű lett a game. És így már nem csúfítják azok a hülye recék :K

A helyet amit említettél egyből megcsináltam, kétfélék jönnek a habcsókemberkés pályán, ilyen ronda szörnyikék, meg fali kandeláberek/lámpák. Mindkettőnél sorba ki kell őket nyírni, szerintem nem nehéz. Esetleg mindig hátrálj és úgy lődd őket.

Amúgyis, legtöbbször ha el is esel, fölkelsz rögtön, amikor meg épp nem, segítenek a társak. Szerintem nem nehéz a játék :N (nem tudom melyik verziód van, amit legutóbb írt kolléga, lehet hogy Rád vonatkozik?).

(#29) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Úgy tűnik nem túl felkapott játék...
Nekem tegnap sikerült befejezni, nagyon szépen visszahozta a Ghostbustrers film hangulatát, várom a film 3. részét, ami remélem szintén jó lesz.
Kicsit rövidnek tűnt a játék, de voltak ötletes dolgok, meg elég sokat is nevettem közben, de sajnos Ray Parker, Jr száma csak 1x szólalt meg, akkor is rövid ideig a végén.

Resistencia eterna

(#30) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Nekem az angol verzió van meg a játékból. Nem lehet valahogy magyarítani?

sweetlou6.wordpress.com

(#31) puttputt válasza Departed (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi a tippet az antialiashoz! Most kezdem csak el... remélem, jó kis játék! :)
(A settings.ini alján ott a cheat opció is... nem bonyolították túl a dolgot :DDD )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#32) Sweet Lou 6 válasza puttputt (#31) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nekem nagyon bejön. Hangulatos és egyedi :)

sweetlou6.wordpress.com

(#33) B4MbOo


B4MbOo
tag

van gépigénye, azt meg kell hagyni...

your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?

(#34) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

HELP!

Sajnos elakadtam a játékban, ezen a helyen:

Ez a rész azután van, miután a múzeumból átmentünk a szellemvilágba és az egyik társammal bolyongunk és "portálokon" megyünk át. Na ő átment egy portálon én meg itt maradtam egyedül, a szoba tele van tükörrel és van egy szellem, de sehogy sem tudom kinyírni. Továbbmenni sem tudok, please valaki mondja meg mit kell csinálni :R

sweetlou6.wordpress.com

(#35) JuliusCaesar válasza Sweet Lou 6 (#34) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Simán győzd le azt a szellemet.

Sajnos a játék optimalozálása elég ramaty lett, ezt én nem engedtem volna meg. Simán 10/10-et kapott volna tőlem, de a rövid játék miatt, a multi hiánya és a gagyi optimalizáció miatt 8/10. De a 7/10-et is megérdemelné. Ha kicsit szántak volna még a motorra és belerakják a multit simán klasszikus darab lehetett volna. A hangulat kiváló, a grafika szép (bár lassú ugye), a játékélmény is maradandó.

Ja és már másodszor viszem, először causal fokozaton vittem végig, gyakorlatilag végigsétáltam. Gondoltam másodszor kipróbálom experianced módban, de a temetőben, a repkedő angyalkáknál gyakorlatilag meghalok mihelyst megjelennek. Kb. 10x ledöntöttek, végén már olyan ideges voltam... Mi a trükkje annak a résznek?


woodruff: állítólag a reloaded crack a jó, a vitalitynál sok szörny megölhetetlen vagy egyszerűen kegyetlen nehéz. A telepítésnél a custom verzió meg néha bugzik.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#36) AusWolf


AusWolf
őstag

Sziasztok. :)

Nagyon-nagyon ritkán játszom, de ez a játék megtetszett. "Nem hivatalos" verziót végigvittem, de az utolsó küldetés annyira szaggatott (szerintem a crack miatt), hogy szívesen kipróbálnám eredetiben. Nem tudja valaki, hogy mikor jön ki a PC-s verzió? :R

Egyébként az utolsó küldetést leszámítva nálam egész elviselhetően fut. Gépem: Core 2 Duo T5500, 2 GB DDR2 667, Mobility Radeon X1600. Minimális grafikával játszottam 720x480-on. Kicsit pixeles, de még mindig jobb, mint sehogy. :)) Az utolsó küldetés viszont elviselhetetlenül szaggatott.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#37) JuliusCaesar válasza AusWolf (#36) üzenetére


JuliusCaesar
tag

nem a crack miatt, sztem a kártyád nem bírja vagy a procid, mert a CPU nagyon fontos ebben a játékban, és a tied nem feltétlen ilyen fizikai számításokra lett kitalálva. Ja meg a 0 optimalizáció ugye. De igazából mindkettő szűkös (mondjuk az uccsó pályánál vannak húzósabb részek ugyh nem értem)

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#38) AusWolf válasza JuliusCaesar (#37) üzenetére


AusWolf
őstag

Hát nem tudom... Van úgy néha, hogy egy helyen tülörsimán fut, de ha kilépek és máskor visszatöltöm, akkor meg szaggat. :F Az utolsó küldetés az egyetlen hely, ami mindig szaggat, nem számít hányszor töltöm vissza.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#39) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Sztem a játék nem 100as még az biztos az elején járok a hotelban és amikor jön a Fiherman a nagy vízlökésével azután elkezd szaggatni joopár helyen azin a szinten de oly mértékben hogy jácchatatlan nagy grafon és kis grafon is... most vettem vk-t 8800 GTS 512 nah mondom hátha kártya de ezzelis... Az alőző karim 7950 Gt volt azon is simán kellett volna mennie ...

(#40) JuliusCaesar válasza Janoo_07 (#39) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Áááá, nekem 9600GT-m van, de egy 8800GT-n is ugyanúgy szaggat. Állítólag egy GTX260-on is néha akadozik. Inkább CPU-ra kell gyúrni, mert nézegettem más fórumokat, és valakinek HD4850-en akadt 2 magossal, ugyan azzal a karival 4 magossal nem akadt. Optimalizáció egy nulla. Meg elég rövidecske is. Másodszor vittem végig, és kb már unom is.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#41) csoli31 válasza JuliusCaesar (#40) üzenetére


csoli31
aktív tag

Halottam én is hogy optimalizálatlan, de azt hittem az én gépemen annyira nem lesz gáz. De nagyot tévedtem! Nem igaz hogy lehet egy ilyen pocsék játékot kiadni. Maga a játék tetszene, de még az én gépemen sem fut jól (c2d E8400, 8800GTX, 3Gb ram). Egyedül a grafikát hagytam high-on a többi mind low-on van, és még így is van mikor akadozik. nem szaggat, hanem be-be akad sokszor. De azért sem adom fel, végig akarom játszani! Esetleg majd még megpróbálom low grafikán, de ha nagyon csúnya lesz úgy, akkor inkább vissza állítom.

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#42) AusWolf válasza csoli31 (#41) üzenetére


AusWolf
őstag

Én low grafikán játszom, szerintem így is szépen néz ki. Csak a felbontás miatt kissé pixeles.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#43) DenverX


DenverX
tag

Eleinte nekem is akadt nagyon a hotelos résznél 9600gt-vel. De egy külföldi fórumon találtam megoldást és azóta tökéletes. Lemásolod a patancsikonját a játéknak és a cél helyére beilleszted ezt: C:\WINDOWS\system32\cmd.exe /c start "Ghostbusters(TM)" /low "C:\Program Files\Atari\Ghostbusters\ghost_w32.exe"
Azóta fullon megy meg sem akad. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.