Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Gexcube 9600 pro bios update (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem h. van egy 9600 atim méghozzá gexcube, és láttam a honlapjukon h. van hozzá new bios . :) De nagy faszok ám ott is, azt ugye nem irják oda h. mikori bios mit frissit hanyadik verzio és h. kinek érdemes felraknia, na mindegy .... A kérdés pedig az lenne h. érdemes e felfrissiteni a biosát ,tudtok erről a biosról valamit ,valaki közületek csinálta e már ? Igazából parázok mert nem igazán szeretném h. elszáljon a kártyám és veszítsek 50 gurit. :( Hallottam h. van olyan vga bios frissités h. a memoriába menti el a biost... azt hogy kell és hol tudom letölteni a hozzá tartozó progikat?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) sztojo


sztojo
tag

na hi!

erre énis kíváncsi vagyok :)
nekem is van ebbőla csodapéldányból 1 darab.

bár nem tudom, hogy mit javíthat rajta mert most sincs semmi bajom vele.
ami votl azt megoldotta 3.10 catalyst (mfsu kifagyott touramentbe 2 futam közti töltéskor).

nekem inkább az a gondom, hogy mintha nem menne 300-on a memória rajta. de elhet hogy csak debil vagyok és rosszul emléxem. az tuti hogy a core 215-ön áll, de a memóiára nem emlékszem hogy 250 v. 350.

na pá

meglesem ezt a hómpédzset

sztojo

(#3) Steven válasza sztojo (#2) üzenetére


Steven
addikt

Na hali nekem sincs bajom a kártyával. Viszont h. ha a bios frissités javit rajta valamait akkor miért ne rakjam fel. Egyébként nekem a 3.10 Catalystal össze vissza fagyogat a halo :) csak 3.9 javitott driverével mükszik rendessen .
Egyébként szerintem rosszul emlékszel nálam a core /memoria 400/250 és gond nélkül megy 490/330 on.... eleve a memek rajta 300 asak ezért nem is vágom h.miért csak 250 en mennek :o ? hát ha a new bios 300 ra rakja alapból...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) Steven válasza Steven (#3) üzenetére


Steven
addikt

SENKI NEM TUD VGA BIOS PROBLÁMÁBAN SEGÍTENI?! PL HOGY LEHET BIOST FRISSITENI MEMORIÁBA?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Gexcube 9600 pro bios update (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.