Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Gericom webshox ii (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) paha


paha
csendes tag

Használ valaki ilyet?

Tapasztalatok, vélemények?

bye, paha

(#2) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Support

Engem is érdekelne.

Karib?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#3) Vaanhool


Vaanhool
tag

Hello!

Állítólag a GERICOM notikkal az a probléma, hogy nem megoldható a desktop prociknál a megfelelő hűtés, ezért az idő haladtával visszavesz a teljesítményből...
Így probálja védeni magát a túlmelegedéstől.

(#4) zauberer


zauberer
csendes tag

Jómagam pár hónapja vettem Gericom Blockbustert, ugyan nem webshox ii, de mint Gericom termék abszolút megnyerő darab. Semmi probléma nem volt még vele, a legtutibb gép. Mindenkinek tudom ajánlani webshox ii helyet is.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert a halál árnyékának völgyében is én vagyok a leggonoszabb!

(#5) paha válasza Vaanhool (#3) üzenetére


paha
csendes tag

igen, az enyém is rendesen melegszik, de teljesítménycsökkenést még nem láttam, igaz nem is méregettem...

bye, paha

(#6) tomcsi válasza Vaanhool (#3) üzenetére


tomcsi
senior tag

Nekem is Gericom gépem van. Ez egy Hollywood (aláirásban, hogy milyen konfig) és semmi féle teljesitmény csökkenés nem volt. Amugy amiröl te beszélsz az az, hogy kisebb órajelen fut a proci mert igy kevesebb a fogyasztása. Ezeket a procikat nevezik SpeedStep-esnek.
Melegszik ez is de van rajta réz hütés és jó kis venti ami ha kell bekapcsol.

De ha minden igaz majd jön Karib is és ő aztán megmondja..:DD

[Szerkesztve]

(#7) Nedudgi válasza tomcsi (#6) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Blockbusterekről nagyon sok rosszat hallottam. Főleg a 9600-os szériáról p4 2.6HT 512MB pc2100 satöbbi...Azt mondják túl sok volt a P4-nek a fogyasztása aztán azé melegedett, meg mindenféle le volt benn tiltva hogy lassabb de hidegebb legyen.
Ezekszerint azért van jó Gericom gép is.

OFF
Te se tudsz aludni...:))?


[Szerkesztve]

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#8) paha


paha
csendes tag

na akkor most, hogy van itt pár gericom júzer, kérdeznék is:

- használ valaki mini-pci-os wireless adaptert?

- nektek nem történt meg az, hogy az Fn+F4 gombra történő képernyőváltás (LCD, VGA, TV) megszűnik létezni? nekem eleinte jó volt, aztán (valószínű újabb driver felrakásakor) megszűnt létezni....

bye, paha

(#9) modd3r válasza paha (#8) üzenetére


modd3r
őstag

Nekem ugyan nem Gericom noteszem van, hanem Toshibám, de ugyanez volt egy ideig a helyzet, aztán gyorsan kidobták a frissített video drivert...

(#10) tomcsi válasza Nedudgi (#7) üzenetére


tomcsi
senior tag

Off
Aludnék még szivesen de mennem kell dolgozni..:O
On

(#11) tomcsi válasza paha (#8) üzenetére


tomcsi
senior tag

Nem használok és a másik kérdésedre a válaszom, hogy nekem már akár mehet eggyszerre is egy tv, az lcd + monitor..és a tv-n filmet nézek a másik kettön meg internezek...:D

(#12) paha válasza tomcsi (#11) üzenetére


paha
csendes tag

nálam is megy egyszerre. de csak a programból tudok váltani, az Fn+F4 gombbal nem... :(

bye, paha

(#13) alexa


alexa
csendes tag

A barátom épp most vett egy blockbuster 9600 at,szerinte cuki kis gép!Puszy mindenkinek

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Gericom webshox ii (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.