Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) _seth_


_seth_
veterán

Ez is olyan mint bármi más van akinek beválik van aki nem tól szerencsés és kifog egy rossz darabot. Minden márkából vannak rossz példányok, ezt nem lehet kiküszöbölni. Én is jártam már úgy, hogy inkább fizettem többet egy cuccért mert úgy voltam vele, hogy arról eddig csak jót hallottam és pont nem volt vele szerencsém (nem noti és nem is részletezem).

Nekem Gericom Blockbuster van és ez a darab pl teljesen jól műxik. Persze nem tudom azt mondani, hogy az összes gericom jó és nem kell szidni mert nem tudok általánosítani persze másnak sem kellene az ellenkezőjét...

Nekem a teteje kopott meg a hordozás miatt (hetente utazok vele vonaton ahol nem nagyon kímélem, úgy sem a botítás érdekel alapon) de láttam HP és Acer notit is ugyanígy és ugyanezen okból kifolyólag megkopni persze aki nem hordozza az észre sem vesz ilyeneket de akkor minek van notija? :D

Az pedig, hogy vett vki utánvéttel egy notit (ami sztem ritka nagy naivitás) és nem megy az végképp nem egy márka miatt van. Persze most is az volt, hogy gericom erre jött mindenki, hogy a gericom notik nem jók végülis szólásszabadság van :)

Mellesleg én majdnem 300K-t adtam a notimért (még augusztusban szal nem tegnap, állandóan megy, még seti is megy rajta, játékok szal használom rendesen), MM-ben vettem ahol ugye becsomagolták miután telón beszóltam, hogy megveszem.

Ezután poénok sorozata következett:
1, a notit a kezembe sem adtak még miután kifizettem sem már a biztosnági őr felmenőit emlegettem rendesen aki ártatlanul hallgatta a dolgot (ő volt közel).
Szal még a csomagmegörzőbe vagy mibe kellet menni ami egyben ügyfélszolgálat (Debrecen), szal már ott állok és a kifezetett notim még mindig sehol csak egy számlám van.
2, Mondtam, hogy ki szeretném próbálni, mire az ürge lenézően beszól, hogy minek??? Úgy sem tudok semmit sem megállapítani róla.... Hmm mondom vajon mit gondol otthon alátétnek akarom használni vagy mi? Ok, mondom azt ne gondolja, hogy kipróbálás nélkül elviszem.... Néz Néz mondom nem érti mmire gondolok? Nem. Hmm Mondom neki vegye elő és kapcsoljuk be. Nehezen belemegy (nevetségs amikor egy halom pénzt otthagyok és ilyen kis f@szok hülyének néznek plusz még megvárakoztatnak stb... szal LOL, azóta sem vettem semmit MM-ből ilyen hozzállás. vazz a piacon is jobb mint náluk) szal gép bekapcs, megy minden ok siker. Srác: na ugye, hogy jó. Mondom most már igen, hogy láttam is. Ugye win volt rajta olyan 30 napos fajta alapból semmit sem hozott be, kódot kerestek végül beüzemeltem kód nélkül utána jött a elköszönés :) Azóta boldogít a kicsike.

Pl szilveszteri buli is erről ment :) Semmi gond sincs vele :_D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.