Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) biokill1 válasza PeliScan (#36) üzenetére


biokill1
tag

Sziasztok!

Én is némi ellenpéldával szolgálhatok. Nekem Gericom Blockbuster van ATi Radeon 9600al és szakít mint állat. :DD És az 1400X1050 es felbontás se semmi 15''on... Bár mondjuk ez a gép gericomból már a drágább kategória volt.

Néhányszor előfordult, hogy nekem se akart elindulni bekapcsolás után. Aztán rájöttem hogy az USBre dugott bekapcsolt HP PSC 2175 miatt. Úgyhogy ha esetleg nem indul csak kikapcsolom a nyomtatót.

Viszont egy kérdésem lenne. Van benne ez a csodálatos beépített MP3 lejátszó.
(Aki nem tudná miről van szó, itt egy link: [L] http://www.acomp.hu/update/p106e7ax4922.jpg [/L]. ez a csoda a touch pad alatt van. 6 gomb, a hangerő szabályzó és egy LCD kijelző ami persze csak karakteres (számokat ír ki) )

Ez a csoda azt tudja, hogyha nincs bekapcsolva a gép és benyomom az MP3 gombot, akkor nem kapcsol be a monitor, nem bootol be, csak lejátsza a C:\MP3 könyvtárban vagy a CDn elhelyezkedő zenéket.
Ha pedig winfos alatt nyomod be a gombot, bejön a Gericom saját fejlesztéső és hát elég ratty MP3 lejátszója. A neve csak ennyi: MP3 Player :DDD

Szóval az érdekelne hogy nem lehetne a gombokat winamp vezérlésére használni? nincs hozzá vmi plugin?

rejtett up! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.