Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djbladeboris


djbladeboris
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Van egy Gericom Blockbuster N251S5-ös notebookom. Ezt a gépet használtan vettem egy Intel Celeron 1,8GHz-es S478 procival. Vettem bele egy Intel Pentium 2GHz S478-as procit. Letöltöttem a gericom letöltő helyéről az összes pdf-et, és elolvastam, hogy ennek a gépnek a CPU supportja 2 - 2,8GHz Intel Pentium CPU 512kb L2 400/533 FSB. Amit vettem bele procit, az elvileg 400MHz FSB-vel megy.
Beletettem a procit, elindul a gép, kiírja a BIOS verziót, alá a procit, amit pontosan felismert, majd hogy mennyi RAM van benne (2x 512MB DDR-I PC2700), majd itt megáll.
Akinek van ilyen, vagy egy ilyen gépben csinált már proci cserét, az kérem segítsen nekem, hogy miért nem akar működni, a proci az tuti jó, egy másik gépben ment rendesen.
A segítséget előre is köszönöm!

(#2) INMOTEP válasza djbladeboris (#1) üzenetére


INMOTEP
őstag

helló én csak egyet tudok javasolni frissíts biost mert nekem is Gericom volt és nagyon igénylik ilyenkor , először is nézd meg a bios verzió számot és nézd meg meik a legfrissebb [link] itt találsz pár drivert hozzá 2005 évi de lehet van frissebb is de ez nem biztos

(#3) Soproni válasza INMOTEP (#2) üzenetére


Soproni
csendes tag

Megbízható ez a márka? Én még nem ismerem.

(#4) Thrawn válasza djbladeboris (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv!

Ebben a topikban tedd fel a kérdésed:

Gericom notebook vélemények, tapasztalatok

Ezt zártam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.