Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Gergello naplója (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gergello


Gergello
addikt

nem szeretném olyan szöveggel kezdeni , ezt a naplót, hogy ''mindenkinek van , én is rászantam magam egyre'' ez egy olyan izé szöveg, na de mindegy, most nem foglalkozok ezzel
egyre unalmasabbak a napok, hátha ebben a naplóban örömömet lelem, inkább lefoglalom magam egy kicsit, amúgyis egész nap nincs semmi dolgom csak fóromuzni + meg amit csak akarok azt csinálni

érdekes minden barátom el van tünve, nem hívnak nem írnak sms-t
bakker szervízben van a teefonom , jó, hogy nem kapok sms-t úristeni, ekkora baromságokat, hogy leher írni? nem baj, mostmár nem törlöm vissza, ilyen kis baromságokért nem mozdítom meg a csuklóm, karom , akármimet

hamár így a telefonre eset a szó, tök vicces, a szervíz 2 ezerről indult, már 3,5-nél járunk és még nincs kész
kérdezi a csóka tőlem, hogy megérie nekem, 3,5
vissszakérdeztem: miért tán tegyem ki a kuka tetejére????
ja egyébként ez a bizony egy t300-as

miután megírtam ezt, fogom magam és keresek eg jobb arcképet, meguntam a rádióaktív konzervdobozomat
eldöntöttem még azt is, hogy nap legalább 2 beírásom lesz a naplóba és nem használok smylikat, nem így kell leírni?
mindegy ez sem tud most érdekelni

(#2) Gergello


Gergello
addikt

hmm jól megnéztem magam a a türköben de egyik sem hasonlít rám?
mármint mi nem hasonlít?
na ezt elrontottam javítás: megnéztem magam a ükörben, de egy arcképt se találtam ami hasonlítana
pedig a konzervdboznak mennie kell

na már ennyi, mentem játszani,
Jó éjt kedves Naplóm :)

(#3) Gergello


Gergello
addikt

Érdekes, úgy emlékszem a naplót egnap nagy N-el írtam ? mindegy
Gondolokodok, valyon ha figyelem felkeltőbb címet adok a blogomnak, akor valyon többen olvassák?
na de várjunkcsak, ez elméletileg vmi személyes napló szerűség, nem egy napilap amiben az a lényeg, hogy minnéltöbben olvassák
tévednék?Ahogy nézem nincs még túl sok blog, nem is baj, így vogy barátsogosabb, hogy vmi 60 körüli van belőle, nem 2600 :D
meg klne szereznem a doom 3-at na de mennyi pénzt rászánni, 2x 41 ft a buszjegy oda vissza + a cd-k ára, ez kemény, de még többis mert ha nem pont annyit adok rohadt buszos nema d visszak csak kettő draab 2 ft-ost, na de most nem 9 forint vacilálok.Amikor a blogot hallgatom, vagy is, amikor írom, akkor be kell, hogy tegyem winampba, a Lichtenfels Sounds Like a Melody című remixjért, ami 7:35 perc, ennyi időm van megírni, na nem mintha időre menne.
2 hete mondták nekem, hogy másik oldalon, van lehetőség virtuális naplóra, amit csak én olvashatok, mondtam is, hogy hülyeség. és most hol is tartok. Megyek telefonálok áthívom szomszéd barátomat hátha átjöhete, mostanra biztos felépült a műtétből, Ki kelett veenni az összes manduláját, meg vmi ciszta szart a szájából?
Mi az a ciszta, meg akarta mutatni régebben, mondtam neki na inkább ne!

Na megyek szívok már csak egy cigit, hogy jól kezdődjön a nap. Viszlát blog este, délben , vagy amikor jövök.
jajj el is felejtettem, Barzilia_ Magyarország ffi kéziladba.
Hajrá Magyarok ! Hajrá Szeged !

(#4) Gergello válasza Gergello (#3) üzenetére


Gergello
addikt

szoszi
na közbe arcot váltottam, szerintem egész jó, csak kicsit vézna.
Ja egyébként egy gyors közlemény azoknak akik olvassák a blogomatés esetleg szegediek,
elszívtam minden csikket, valaki adjon egy szállal, vagy inkább 1 egy dobozzal ;]

[Szerkesztve]

(#5) Gergello


Gergello
addikt

Azt hittem tegnao nem írtam be semmit kiderült mégis, ollé.
Csak összedobtam egy pársort, kezdek megbarátkozni ezzel az új arcképprl sokkal normálisabb mint a rádió aktív konzerv doboz.
Gondolkodtam, írnom kellene az érzéseimről is ebbe az akármire.
De nem is tudom, nem érzek e héten semmit, se jó kedvem nincs se rossz.
Mondjuk ez annyira nem gáz / szerintem/ , pénteken lesz vmi buli szerűség, na azt viszont érzem, hogy ennek örülök. Egy barátom, név szerint Kobi, vettet fel az ötletet. aztán márgyors összeszerveztem, szóltam pár csajnak, pár geyerknek, jólvan
helyszín adott: a Park a liegt és az egész város :DD
Új hídtól indul a menet, az első ital diszkontig :DD
Aztán cigitt venni meg hasonlók, meg kell tudnom mikor lesz a tüzijáték,nem szeretek sokat állni és várni a tüzijátékre, addigra remélem már jobb lesz egy kicsit a hangulatom, nem mintha most rosz lenne csakhát mégis. Nem ártana összejönni már vkivel, na hát meglátjuk mi lesz, ki mennyit változott a nyár alatt
bakker, gyorsan b kell fejeznem

12 kor jövök befejezni

(#6) Gergello


Gergello
addikt

Ja egyébként vmit kifelejtettem ez elejéről
Az itt leírtakért semmilyen felelőséget nem vállalok, mindekki csak saját felelőségére olvassa és próbálja utánnozni ténykédéseimet.
na its is the party time, de ahoz aludni kéne még most reggel, na megvárom amíg átér az anastica szám, aztán sleep

[Szerkesztve]

(#7) Gergello


Gergello
addikt

na átért az anastica szám, ja ha vkit érdekelne a címe, sick and tried
erre a mutlkor pár marti meg sör után olyan braket vágtam na azt mutagatni kéne bakker:D

(#8) Gergello


Gergello
addikt

Ja a bréket lehet nem így írják mindegy nem érdekel, mos t értem haza vége van a tüzijátéknak mindeki hazahúzott, semmi pozitívum. NEm volt rossz a tüzijáték egész érdekes, mintha lakodalomból mardtak volna vissza bizonyos részei.
Voltak vmi vizin ugráló akármik, világ szenzációnak harangoszták be őket, de nam volt nagy atrakció.
Mostmár telyesen depressziós vagyok, hosszú a sora annak, hogy miért pár fő ok, meg néhány mellék, ez a tüzijáték és este csak egy pár órára felded tette velem, de akkor se volt vmi túl jó kedvem, és ez az egész abból időzödött vele, hogy hogy vhogy feljött egy msn-es beszélgetés ben, kellet ez az egész nekem, de most nagyon, komolyan ez az egész már hiányzott a jó kedvem hez, jvőhétre, úgy ahogy rendbe kéne már jönni.Hogy mégváltoztak a dolgok jó ég, na okokat nem írom le, hosszú lenne magán jellegű+ ígyis nagyn bevagyok lassukva, de telyesen.
Ilyen'' jó?'' kedvemben megpróbálok másra koncebntrálni, már kitaláltam mit fogok csinálni, étfőn kezdek utánna járni
mos mindjárt fel rakok mgagamról egy képet, és megnézem mit fog változni a jövőhétig.

(#9) Gergello


Gergello
addikt

na kérem a képek

2. kép törölve, nagyon szar lett :(


[Szerkesztve]

(#10) Gergello


Gergello
addikt

Most teflonáltak, hogy lentfeksazik egy pc a kuka mellett ha érdekel menjek megnézni.
Le is mentem azzal a felkiáltással ha, nincs lepisálva felhozom, nahá nem volt lepisálva, és a csövesekt is megelőztem :D

Annyit látok, hogy kib.szott koszops, és IBM felírat van rajta, megyek kiderítem a többit.
HA nem használható, akkor max pc-szétverős bulira jó lesz: egy rugás egy feles :D

(#11) Gergello


Gergello
addikt

felmértem a terepet, van benne vmi intel lap, egy modem, 1 flopyy drive, 2 db rohadt jó dizájnos kék ide kábel, aztán a proszi passzivan van egy rohadt nagy borda szintén kékn, 1 8 centis venti + rács, vmilyen táp
ja és egy s3 ti 64 v integrált vga, aszem ez vagy 1- vagy 2 megás nem tom ja és van benne 4 ram modul, ez tuti szerver gép volt:D

(#12) Gergello


Gergello
addikt

atya ég
nézem a sulim honlapját, augusztus 2.5 első munkanap? nézek akkorát:D
holnap kezdődne már vmi? ooo shit. erre kiderül csak a tanároknak , hát megállt bennem az ütő

augusztus 25. (hétfő) a tanév első munkanapja

9.00 a tanév előkészítése, javítóvizsgák és egyéb feladatok megbeszélése, a teljes nevelőtestület részvételével



na meg lehet nyugodni, de lehet évniytó meg 27.e vagy jövő szerda? fene tudja, holnap lehet telefonbálgatni
ha a nevemet kérdik tuti nem mondom meg:D az kéne még

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Gergello naplója (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.