Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrakatoa


Chrakatoa
tag

Sziasztok!

Biztos ezerszer jött szembe veletek ez a probléma, de sajnos én jelenleg nem nagyon tudom hogy álljak neki kijavítani ezt, és kezd nagyon zavaróvá válni hogy tudok a géppel játszani 1-2-3 órát folyamatosan, max terheléssel is akár, aztán egyszer csak elkezd újraindulni(nincs kékhalál, csak mintha megnyomtam volna a reset gombot, és már bootol is a windows), utána 10-15 percenként (szintén terhelés alatt ezt csinálja) . Szerintem nincs baj a melegedéssel, a procin egy CoolerMaster Seidon 120m vízhütő van, pár 3d mark teszt lefuttatása után sem ment fel 60 fok fölé. GPU zsír új, két hete vásároltam, 70-72 fok volt a maximális amit mértem vele de egy ilyen kártyának ez az "üzemi hő" . Proci két hete lett újrapasztázva amikor a kártyát beraktam a házba.

Alaplap: ASrock B85M Pro4
CPU: Intel Core i7 4790k ( nincs OC-olva )
GPU: Gigabyte GTX 1080 Gaming g1
HDD: WDC 1TB
SSD: Kingston SV3 128GB
Táp: i-tec PowerGamer 700W PS700W
Memória : 16GB 1600MHz DDR3 RAM Crucial Ballistix Sport kit CL9 (4x4GB)

Ilyen esetben mit tudok tenni? Honnan kezdjel el a folyamatot, esetleg van valami toolkit amivel a komponenseket egyesével ki tudom zárni. Én a tápra gyanakszom hogy kevés a konfignak, illetve öreg már.

Előre is köszönöm a segítséget! :R :R

(#2) laskr99 válasza Chrakatoa (#1) üzenetére


laskr99
addikt

Szia!

Itt próbáld meg:

Nem indul és mi a baja a gépemnek topik

Szerintem is a tápoddal lesz a gond. No name, nem minőségi táp az. Régi is. Kérj kölcsön egy ismerőstől egy 500 wattos tápot és nézd meg vele.

Ezt a topicot egy moderátor zárni fogja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.