Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiborc95


tiborc95
csendes tag

Sziasztok! :)
A következő lenne a probléma: Gépezésem közben váratlanul villám csapott egy pár háznyira, és ugyan a házban pár biztosítékot lecsapott (fura, de az én szobámba nem csapta le :I ), így nem éreztem, hogy komoly baj lenne, hisz még a gép is ment a villám alatt (és után is), nem éreztem égett szagot, semmi elektronikus eszköz nem nyúlt ki, még a router sem (ami abba az elosztóba volt dugva, amibe a gép is) és még csak ki sem kapcsolt a gép vagy ilyesmi, viszont ijedtembe lekapcsoltam az elosztót, amin a gép volt. Na most nem valószínű, hogy a villám tett-e valami kárt benne, de utána ahogy a gépemet akárhányszor bekapcsoltam, mindig még mielőtt bármit bootolna, állandóan újraindul azon a ponton, ráadásul produkál néha olyat h egyszerűen bekapcsolom, és egyből leáll egy fél másodperc után, vagy épp a folytonos újraindulgatások közben is leáll, majd ismét elindul, vagy épp nekem kell újra elindítanom. Amit épkézláb tudok csinálni a gépemmel, az csak a BIOS-ba való belépés :( Próbáltam kihúzni a vinyókat, hátha kevesebb energy kell a tápnak (ha azzal van a baj), hátha úgy bebootol, de sikertelen :( illetve szétkaptam a gépet, megnéztem van-e benne vmi gyanús, kiégett kondik, égett szag, de semmi :( esetleg bárkinek vmi ötlet? :)) előre is köszönöm :R

Config:
Táp: Chieftec 560w (CFT-560-A12C)
VGA: Nvidia GeForce 8800 GTX
CPU: Intel celeron dual core 2,6 ghz E3400
HDD: 2 db samsung 250 GB sata-s, és egy 80 GB ide-s
RAM: 4 GB DDR2 1066mhz

(#2) Sz_Imre válasza tiborc95 (#1) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Szia!

A hibádat ide írd le, ehhez nem kell új topikot nyitni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.