Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyty


Tyty
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Gembird 6in1 usb 1.1-es kártyaolvasót és hiába a driver cd, nem bírom win98se alatt beüzemelni. (xp alatt tökéletesen működik, de erre a gépre nem bírok xp-t felrakni.

A pdf szerint amikor megtalálja a hardvert, akkor cancel és utána install majd reboot és hawaii. Na most nálad reboot után megint keresi a drivert hozzá induláskor és nem találja sem a cd-n, sem a windows szokott könyvtáraiban. Pedig kibogarásztam az .inf fileból, hogy mit és hová pakol elvileg, de nem talál ott semmilyen használható drivert.

A bolt szervízében azt tanácsolták hogy vigyek be mindent, majd ők találnak hozzá drivert esetleg, na persze erre nekem nincs időm, se kedvem.

A gembird honlapján egyszerűen nincs ilyen termék, pedig ez eredetinek tűnik! Egy fuji finepix digi fényképezőgép simán csatlakozik usb-n, le is tölthetem a képeket meg minden, de ez állandóan csak driverért nyafog. (a digi gép driver-e később lett installálva)

A típusa fd-6in1 és a következő feliratok vannak még a dobozon: combo media, f-drive nem tudom, ezek segítenek-e valamit.

Keresgéltem a neten, de nem találtam semmit, abban sem vagyok biztos, hogy ez a driver cd egyáltalán a gembirdes cucchoz jó e, mert semmi gembird felirat vagy logo nincs rajta.

Ha van valakinek valami ötlete, segítsen!

Előre is köszönöm!

Tyty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.