Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce mx4000 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) faster


faster
nagyúr

[L]http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=23759[/L]

Ennek a kártyának mi értelme van, mikor a boltokban még ott vannak a Gf4mx440-esek? :F

(#2) klepto válasza faster (#1) üzenetére


klepto
addikt

Sok gpu maradt raktáron és el kell adni valahogy... ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3) faster válasza klepto (#2) üzenetére


faster
nagyúr

De a cikk szerint semmi nem változik. Sem a GPU, sem a RAM órajel!

(#4) Sanya válasza faster (#3) üzenetére


Sanya
nagyúr

régóta van a név a piacon(gef4mx440)
már mindenki ismeri, és már nem akarnak olyat venni az emberek(meg ha új a neve, a lamákat be lehet csapni, és drágábban eladni..)


ennyi

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) faster válasza Sanya (#4) üzenetére


faster
nagyúr

Az is lehet, hogy kacsa a hír.

(#6) marcee válasza Sanya (#4) üzenetére


marcee
addikt

A lámák becsapásáról csak annyit, hogy a topic címét én ''Geforce mx400''-nak olvastam és azért néztem bele, hogy ez most a gf2 mx400-ról, vagy a gf4 mx440-ről szól-e, merthogy biztosan csak el lett írva...
Persze gondolom a dobozokon (zacskókon) jól ki lesz hangsúlyozva a plusz egy nulla.
A második, ami eszembe jutott, hogy elképesztő, ahogy ezek a gyártók számozni merészelnek, de aztán arra gondoltam, hogy tulajdonképpen csak az fx-ekhez igazítják a számozást.

Én nagyon jó néven venném ha kitalálnának a gyártók egy cégen belüli teljesítmény/ficsőr alapú számozást. Mondjuk független bevisgálással.
De ez persze nem érdekük.

\m/

(#7) Sanya válasza faster (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

szerintem igaz. a maga nevében jó kis kártya ez, ha inkább netezni, és dolgozni akar az ember, és csak kicsit játszani. még néha egy kis játék is belefér.
Ha megnézzük a videókártyapiacot, az alsó szegment teljesítménye mennyit javult az előző 1 évben? 2002 októberben vettem 21.000-ért a 8500LE-met, és most 21.000-ért sokkal jobbat nem leeht kapni. sőt, 9200 van ilyen áron. ami meg bűnrossz

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) Alvin_ti4200 válasza klepto (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Pont ezt akartam írni, de megelőztél;]

(#9) kalcika


kalcika
tag

Sziasztok!

Látott valaki tesztet MX4000-ről? Leginkább az MX440 és az FX5200 közötti helye érdekelne, úgyhogy egy ilyen összehasonlítás lenne a legkirályabb.

Előre is köszi!

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce mx4000 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.