Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Adott a probléma: az alaplapomon 2 db venticsatlakozóhely van és kellene még olyan csatlakozás, ugyanis vettem egy 8 centis ventit előre, nagy gáz az ha egy tápcsatlakozót szétbontok és abba fűzöm a venti drótjait ?
Másik probléma: Van egy elfekvő méretes socket a hűtőm, ventivel mindennel, hogyan lehet ezt rámoddolni egy abit siluro gf3ti200-ra, ugyanis az egészet borda takarja és nekem nagyon ragasztás szaga van a dolognak. Majd hazamegyek megnézem pontosan hogyan van rajta a borda. A Socket A hűtőt nem lehet rátenni másképp csak ha ráragasztom. Mivel érdemes, vagy esetleg van egy alternativ módszer is ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Cane válasza Esmein (#1) üzenetére


Cane
őstag

Nem kell ragasztani, 2 tüske fogja a hűtőt.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

Azt értem, de az alap kis micsoda helyére én egy socket A baromnagy hűtést gondoltam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Cane válasza Esmein (#3) üzenetére


Cane
őstag

Ki kell fúrni a hűtőt pontosan a 2 tűske helyén és fel kell csavarozni a kártyára. Én megcsináltam az enyémet régen ilyenre.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

Hmm... Jól hangzik :) A két tüske helyére milyen csavar herül ? Vagy marad a mostani patent megoldás ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Tommmy válasza Esmein (#1) üzenetére


Tommmy
tag

Miért akarsz kábelt bonatni, fűzni, stb.
Bemész egy számtekboltba és ~200 Ft-ért veszel egy olyan kis csatlakozót amit a táp és a pl. a winchi közé kell betenni hogy áramot kapjon. Ebből leágazik egy 2 tüskés kis csatlakozó, amire rá tudod kötni a ventit!

(#7) Cane válasza Esmein (#5) üzenetére


Cane
őstag

Csavarral rögzítsd, mert a patent (tüske) túl rövid és általában nem fér be a hűtőn levő lemezkék közé. Ha levetted a kártyáról a gyári hűtést, akkor a lukakat megmérheted tolómérővel és már választhatsz is csavart.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Na, majd elmegyek jövő héten és keresek egy olyan átalakítót, köszi a tippet. A hűtővel meg majd küzdök egy jót szerintem, de erre nem is gondoltam még hogy a bordát szétfúrjam, szintén köszi ! :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.