Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) sambenez válasza jardasierik (#37000) üzenetére


sambenez
addikt

Mit szeretnél reklamálni? Ez teljesen normális. Ne feledd el volt egy laza karácsony szilveszter még a fű sem nő időszak is közben.
Majd akkor lesz mozgás ha beér az EU-ba, és átveszi a DPD.

(#37002) domee07


domee07
csendes tag

Az normális hogy rendeltem egy telefont gearbesten Netherlands Registered (PDM) szállítással és a nyomkövetési számnál látom hogy kinából indult, aztán járt az egyesült királyságban majd onnan hollandiába ment? Emiatt nem fog fenn akadni a vámon?

(#37003) MrDerekas válasza domee07 (#37002) üzenetére


MrDerekas
addikt

Pont ez miatt nem ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37004) remi67


remi67
tag

Én sima EU priority line-al rendeltem, az is megjárta már Kína után Hollandiát, onnan németbe ment, de az utolsó bejegyzés már a hazai posta nyomkövetőjén is 2 napos. Attól még elküldhették akár UK-be is........

(#37005) csibor


csibor
őstag

[link] Meglehet vámmentesen rendelni?

(#37006) Silent77 válasza csibor (#37005) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen, írtam PM-et.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37007) prsq


prsq
tag

Mindig van lejjebb.

Rendeltem egy SK68 klónt (zseblámpa), egy üzemmódosat (apósomnak, a lényeg, hogy minél egyszerűbb legyen). Erre három üzemmódosat küldtek. Lefilmeztem, ticket, most jött a válasz, hogy nem, ők jót küldtek, de nagyon rendesek, így kb. a 60%-át visszaadják az árnak. (Nekem nem kell, semmire nem jó, ilyen három üzemmódosom van kettő.)

Ezért ehhez már pofa kell, a saját szabályzatuk mondja ki: "If we have shipped the wrong item: we will either refund you in full or dispatch an alternative item (if applicable and available). Gearbest will decide whether you need to return the wrong product or not and compensate the return shipping fee when we receive it. "

Paypal lesz belőle, azok meg is nézik a videót, ami egyértelmű bizonyíték.

(Az ő ajánlatukról annyit, hogy hazudnak, pofátlanok, de kb. 1 dollárról szól a részükről az egész, annyival kéne többet fizetniük, ha szépen azt mondták volna, hogy tényleg, rosszat küldtünk, bocs. Nálam meg most már elvi kérdés. :-))

(#37008) modflow


modflow
veterán

Gearbest-en az eladóval hol lehet üzenetet váltani?
Egyszerűen még azt eladót se látom csak a terméket....

(#37009) vicces válasza viktorhu (#36998) üzenetére


vicces
addikt

beindultak a dolgok. lett csomagolás és elküldés. valamint követési szám is. igaz nem ad ki rá még semmit.

:)

(#37010) shift+ő válasza modflow (#37008) üzenetére


shift+ő
senior tag

A GB nem olyan mint az Ali. A GB egy eladó, az ali egy piactér.

Itt ticket-en megy a csevegés.

(#37011) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Check out-nál mi az az "ADD-ON" lehetőség? Ki lehet választani többféle terméket. Azt irja, hogy : "You spent over 6074Ft, you can now redeem 1 Item" de ha kiválasztok valamit akkor hozzáadja az árát.

másik :
Van valakinek Xiaomi AC2100 Mi Router ?
Ha igen mik a tapasztalatok? Megéri az árát?
Köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#37012) Flashy válasza cikasz (#37011) üzenetére


Flashy
veterán

néha van ilyen akció, hogy bizonyos termékekből ha X összeg felett vásárolsz, akkor lehetőséget kapsz egy darab (újabb összeghatárok elérése után több) másik terméket akciósan megvenni a külön listából. akciósan, de nem ingyen, ezért adja hozzá az árát. nem néztem most, de általában azok az addon termékek annyiért meg is vásárolhatók simán, vagy eleve olyan termékek, ami olcsón sem kell :)

(#37013) KamuMazsola válasza shift+ő (#37010) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Már a gearbesten is vannak eladók, nem csak a GB.

Üdv.: KamuMazsola

(#37014) modflow válasza shift+ő (#37010) üzenetére


modflow
veterán

Ja! Ezt nem tudtam.

Akkor ha vettem valamit, akkor ott csak 1 eladó van, maga az oldal?

Ő felel a garanciáért?

Szerk.:
Akkor most mi van?

Innen vettem egy kamerát.
Hová kell írnom garancia ügyben?

[ Szerkesztve ]

(#37015) Silent77 válasza modflow (#37014) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Az oldalon bal felső sarok, support center.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37016) shift+ő válasza Silent77 (#37015) üzenetére


shift+ő
senior tag

jobb felső :-)

(#37017) modflow válasza shift+ő (#37016) üzenetére


modflow
veterán

Köszi.

(#37018) Silent77 válasza shift+ő (#37016) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Két balkezes vagyok. :DDD
Köszi!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37019) hege21


hege21
senior tag

12.18-án rendelt telefon EUEXPDPDP szállítással,nagyon beragadt valahol :W
Sokat rendeltem már tőlük,de eddig egy hónapon belül mindig itt volt minden :F

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#37020) shift+ő válasza hege21 (#37019) üzenetére


shift+ő
senior tag

Már volt téma. Nekem is uton van egy telefon 16-án rendletem meg, a GB még aznap regisztrálta a DPD szállítást. Ez az utolsó információ. A telefon adatlapján 15-25 munkanapot ír szállíásra. 16-ával én nagyjából 21-nél tartok. Eleinte aggódtam, hogy a DPD csak annyit ír, hogy felvette a megrendelést, és azóta semmi. Többen azt írták, hogy ez most "normális", ha magyarországra és, akkor hirtelen ugrik a státusz.

(#37021) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!
Pár hónapja beregisztráltam a GearBest-re,de úgy alakult hogy mégsem rendeltem. Első vásárlásra jogosító kedvezmények,vagy pontok elvileg már elvesztek. Csak a biztonság kedvéért kérdezném. Ha még nem vásároltam itt,valami kedvezményt az első vásárláshoz lehet még eszközölni?

(#37022) Silent77 válasza hege21 (#37019) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nekem 14-én kérték ki a TN-t, majd érkezik, közbe azért voltak ünnepek.

vigyorgó: Nem tudok róla, amit adnak az se ér semmit. Kuponnal jobb árak szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37023) agroman válasza hege21 (#37019) üzenetére


agroman
senior tag

bocsi de te hol elsz? a marson?
volt kozben egy karacsony, egy szilveszter/ujev szerinted a postasoknak/szallitmanyozoknak nem jar pihenes?

------

(#37024) Zoli-bácsi válasza agroman (#37023) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Azért erre csak annyit, hogy 28-án feladott telefon már 1 hete nálam van. A másikat (amit 1 héttel korábban adtak fel) még várom. Szóval azért nem épp irreális "elvárni" hogy 1 hónap alatt ideérjen.

(#37025) Silent77 válasza Zoli-bácsi (#37024) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Aki akkor rendelt jobban járt, aki előtte mint én, az még vár. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37026) hege21 válasza agroman (#37023) üzenetére


hege21
senior tag

Kitaláltad a Marson,lehet azért késik ennyit :) :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#37027) vigyorgó válasza Silent77 (#37022) üzenetére


vigyorgó
tag

Egy próbát megért ;)

(#37028) remi67 válasza Zoli-bácsi (#37024) üzenetére


remi67
tag

Nekem első rendelésem volt a GB-ről, dec. 27-i rendelést egy órája kaptam kézhez.
Ha általában így megy akkor ez így sztem rendben van.
Dec. 29-én aliról rendelt 3 dolláros kacat szintén ma jött meg.

(#37029) vigyorgó


vigyorgó
tag

Nem találom a tracking numbert. Van más megnevezése is hogy nyomon tudja követni a csomagot?

(#37030) vigyorgó


vigyorgó
tag


Nemrég adtam le megrendelést.
Most akkor ez azt jelenti hogy mégse szállítják ki? :F ha így van vissza fogják fizetni paypalra a pénzt?

(#37031) anadroid válasza vigyorgó (#37030) üzenetére


anadroid
senior tag

Ez azt jelenti, hogy itt is kretén-magyar fordítót alkalmaznak. Válts át angolra, akkor értelmes lesz. Not shipped, azaz (még) nem szállították (ki).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#37032) vigyorgó válasza anadroid (#37031) üzenetére


vigyorgó
tag

Nagy kő esett le a szívemről köszönöm! :R :)
Esetleg arra még tudnál válaszolni hogy a csomagnak hol találom a nyomkövetési számát?

(#37033) Silent77 válasza vigyorgó (#37032) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Mivel még nem adták fel, nincs nyomon követő. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37034) ANOka válasza anadroid (#37031) üzenetére


ANOka
őstag

Sztem inkább vmi auto translate-es sz@r. :W
Az értelmes emberi fordító többe kerül, mind napi egy tál rizs. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37035) vigyorgó válasza Silent77 (#37033) üzenetére


vigyorgó
tag

:R
Közben megjött :C

[ Szerkesztve ]

(#37036) Silent77 válasza ANOka (#37034) üzenetére


Silent77
Topikgazda

így van, az auto.
Amit én fordítottam az jó. Nem vitték túlzásba a fizetést, szóval abba maradt. :D

vigyorgó: :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37037) tibz03


tibz03
őstag

Sziasztok!

Van egy EU Priority Line-rendelésem a GB-ről (ez az első alkalom, hogy EU Priority Line-nal rendelek bármit is). Jan. 10-e óta nincs változás a nyomkövetésben. Lehet tudni, hogy mire számíthatok, mikor frissül a nyomkövetés, vagy mikor várhatom a terméket?

Köszi előre is! :R

(#37038) anadroid válasza tibz03 (#37037) üzenetére


anadroid
senior tag

This is the final status. Carrier doesn't provide further tracking updates.

Azaz nem várható. Mostantól akár másfél hónap is lehet. Ez kínai belső tracking, a légi járat meg jó eséllyel kamu.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#37039) tibz03 válasza anadroid (#37038) üzenetére


tibz03
őstag

De ha Mo.-ra beérkezik, akkor csak becsipogják a vonalkódját, és bekerül valamelyik rendszerbe újra, nem?

(#37040) anadroid válasza tibz03 (#37039) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem követett küldemény, miért tennék? Az a posta szempontjából csak sorminta.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#37041) tibz03 válasza anadroid (#37040) üzenetére


tibz03
őstag

Nem követett? :F Én azt gondoltam, hogy az EU Priority Line Az nyomkövetett. És nem a DPD fogja kihozni?

(#37042) anadroid válasza tibz03 (#37041) üzenetére


anadroid
senior tag

Ezzel a számmal nem fog követetté válni. Kellene a másik nyomkövetési szám, ami ennek lép a helyébe.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#37043) tibz03 válasza anadroid (#37042) üzenetére


tibz03
őstag

A GB-n ezeket írja a My orders alatt (de ezekre rákeresve nem találtam semmit):

Deliveries: EUEXPDPDP
Shippment Number: EU15782817759300
Tracking Number: 16408807120136

(#37044) esemes1 válasza tibz03 (#37043) üzenetére


esemes1
újonc

Már túljutott a Vámon, pár nap és nálad lesz. https://www.1tracking.net/en/detail?nums=16408807120136

(#37045) Flashy válasza tibz03 (#37043) üzenetére


Flashy
veterán

az alsó számot a DPD követője ismeri. majd ha beérkezik hozzájuk a csomag, elindul a követés, egyelőre csak a számot kérték ki a majdani csomagodnak. ez EU-ba beutaztatós csomag, általában addig semmit nem tudsz róla, amíg be nem léptetik valahol valahogy. ez akár 2 hónap is lehet, de utána már kb 1 hét és nálad lesz.

(#37046) Zoli-bácsi válasza esemes1 (#37044) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Érdekes, mert az én csomagomra egyik nyomkövetőn se mutat semmit, de az általad linkelt szerint az utolsó bejegyzés: 2020-01-03 16:00:42 Hungary, Parcel arrived at the airport.

(#37047) anadroid válasza tibz03 (#37043) üzenetére


anadroid
senior tag

Az lesz a DPD-s.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#37048) tibz03


tibz03
őstag

Köszi mindenkinek! :R

(#37049) viktorhu válasza Zoli-bácsi (#37046) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem is ezt mondja a 1tracking, a Gearbest meg küldött mailt múlt héten, hogy feltorlódtak a vámolással, és türelmemet kérik.

(#37050) balika21


balika21
tag

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, tavaly novemberben előrendeltem egy FIMI palm-ot (DJI osmo koppintás), akkor 3 ezer forintot fizettem, majd Január 7.én a fennmaradó 45 ezer forintot is kifizettem, de azóta nem változott a státusz, vissza tudom nézni, hogy mikorra várhatom a termék szállítását?

[link] erről lenne szó.

(#37051) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Üdv,

Az normális jelenség, hogy Január 8-án rendeltem GB-ről, CN-099 Warehouse-ból és jelenleg is Paid status van már két hete? Most még a fejlécben is azt írják, hogy 22-24 között a Spring fesztivál késleltetheti a csomagot. Máskor 2-3 hét alatt ide szokott érni a rendelésem.
Ahogy visszaolvastam pár hozzászólást másnak is van ilyen gondja.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#37052) tobias40


tobias40
veterán

UE883242517YP TN számmal van egy rendelésem.
Van rá remény hogy még megkapom?
11.19- volt a rendelése dátuma, a GB oldal szerint feladták 11.30-án de azóta nem követhető a csomag.

(#37053) agroman válasza tobias40 (#37052) üzenetére


agroman
senior tag

a lepenyhal, meg a remenyhal..
en most kapom meg a 11.11-es csomagjaimat, azok raadasul nyomkovetosok..
szoval vszinuleg meg fog jonni.

------

(#37054) hege21 válasza esemes1 (#37044) üzenetére


hege21
senior tag

Nekem 01.03 ugyan így áll úgyhogy arra még lehet várni.....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#37055) tobias40 válasza agroman (#37053) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,de lassan letelik a 60 nap a feladás óta,rendelés óta már letelt,és semmi.
Most ha nem szólok GB-nek akkor az a baj,tudom ott a Paypal még de na.. :)

(#37056) viktorhu válasza balika21 (#37050) üzenetére


viktorhu
veterán

Most ezt írja: Ship between: Mar 17 - Mar 27
De ez arra vonatkozik, ha ma rendelnéd meg - nem tudom, hogy a te rendelésedkor milyen postázási dátumot ígértek. Megkérdezheted tőlük ticketben, hogy mikor küldik, de bullshit válaszokat szoktak adni az ilyen kérdésekre ("általában egy-két munkanap, és már épp csomagolják, ha hétfőig nem változna a státusz akkor írj újra"), szóval csodálkoznék, ha konkrétan a rendelésednek utánanézne a rendszerben, hogy mikori kiszállítás várható.

(#37057) balika21 válasza viktorhu (#37056) üzenetére


balika21
tag

Köszönöm, lehet nem volt egyértelmű, de gyakorlatilag ez lett volna a kérdésem, hogy hol tudom megnézni, hogy milyen postázást igértek. :)
Mit tudok tenni a várakozáson kívül?

(#37058) MrDerekas válasza balika21 (#37057) üzenetére


MrDerekas
addikt

Körömrágás. Bár azt nem javaslom :D Bár lassan hajlok rá magam is. :O

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37059) Silent77 válasza balika21 (#37057) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Sehol, utólag nincs rá lehetőég.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37060) balika21


balika21
tag

Köszönöm szépen a választ mindenkinek, már csak egy kérdés, meddig várjak, és legyek türelmes?

(#37061) viktorhu válasza balika21 (#37060) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha még fel sem adták, rajtad múlik igaziból.Ha megunod a várakozást, akkor nyiss egy ticketet, és kérd vissza a pénzt. Ezt most azonnal is megteheted, vagy várhatsz is még. Csak a 180 napos paypal védelemből ne fuss ki :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.