Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Il Padrone


Il Padrone
senior tag

Viszem vissza garis javitasra a gepemet, de a kerdesem, hogy mi legyen a szoftverekkel, ami rajta van, es ''biztonsagi masolatos'' szinte mindegyik?
A videokartyat kell hogy leteszteljek, tehat oprendszer kell.
Koszi

Il Padrone

(#2) Szalma válasza Il Padrone (#1) üzenetére


Szalma
őstag

Mentsél. A szervíz nem fog tökölni. Legjobb esetben saját vinyót dugnak fel a gépre, de menjél biztosra. Cseréld ki elsetleg egy régebbi hdd-ra a jelenlegit.

Szeretettel:
Szalma

(#3) Il Padrone válasza Szalma (#2) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Ezt ugy erted, hogy gyaluljak le mindent, csak wint hagyjam fennt?
Udv

Il Padrone

(#4) Agyasima


Agyasima
senior tag

Olyat nem lehet, hogy csak a videokártyát vidd be?
Ha már félsz ennyire.
Egyébként nekik se érdekük,h nézegessék a szoftverek származását.
És Szalmának megin igaza van, fontos dokumentumokat (ha az egész gépet viszed) írd ki előtte, biztos, ami boztos.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) Szalma válasza Il Padrone (#3) üzenetére


Szalma
őstag

Nem. De készülj fel egy teljes újrainstallra, ha benne hagyod gépben. Az ördög nem alszik.

Szeretettel:
Szalma

ui.: Ki is szokták írni, hogy a hdd-n lévő programokért/adatokért nem vállalnak felelőséget.

(#6) ZoCso válasza Il Padrone (#1) üzenetére


ZoCso
senior tag

Nem. Vedd ki az adataidat tartlamazó vinyót és tegyél be helyette egy régi üreset, amire felteszed a windowst. A szervíz nem fog garanciát vállalni az adataidra.
Úgy mellesleg, ha csak a videókártyát tesztelik, miért kell bevinni az egész gépet?

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#7) Il Padrone válasza Agyasima (#4) üzenetére


Il Padrone
senior tag

En is gondoltam arra, hogy nekik sem edekuk, hogy a gepemet nezegessek, de az ordog nem alszik

Il Padrone

(#8) Il Padrone válasza ZoCso (#6) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Mert meg nem tudni pontosan, hogy az-e a baj, mert az en gepemben valaoszinuleg az okozza a fagyast, es csak akkor ha felteszem az oldallapot (tulmelegszik).
Mivel ok edtak el igy nekem a gepet, az mit sem er nekem, hogy asztalon kiprobalja, es azt mondjak, ez mukodik klafan.

Il Padrone

(#9) tsello


tsello
aktív tag

Mi nem törodünk azzal hogy kinek milyen szoftver van a gépén és azzal sem hogy az legális vagy illegális, viszont ha telepíteni kell vmit és emiatt az adatai sérülhetnek akkor MI jelezni szoktuk hogy újra kell telepíteni a renszert és szóljon vagy mentse el amit kell. Ha mi letörüljük az adatait és nem szóltunk akkor mi hibáztunk, de ez függ attól is hogy a cég milyen. Ha nagy céghez viszed gondolom helyesen fognak eljárni, de azért szólj nekik hogy fontos adatok vannak rajta.
Ha munkalapot adnak legyen rajta a munkalapon hogy ezt jelezted.
A rajta lévo szoktvereket akár ok is rarakhatták, tehát nem fognak senkinek sem szólni.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#10) Il Padrone válasza tsello (#9) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Ez azert megnyugtat egy kicsit, koszi

Il Padrone

(#11) ZoCso válasza Il Padrone (#8) üzenetére


ZoCso
senior tag

Én még mindig azt javaslom, szerezz eyg 2-3GB-s vinyót, vidd magaddal a aszervízbe, és kedd meg őket , hogy cseréljék ki a gépben levővel. Ekkor az adataid nem sérülhetnek meg, nem veszhetnek el, sőt még idegen kezekbe sem kerülhetnek. Ha ez az utóbbi nem idegesít, akkor csinálj a meglévő partícióidról másolatot, ahonnan vissza tudod szükség esetén állítani az adataidat.
(Javaslom a Partition Magic-et erre a célra.)

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#12) enzo_ferrari válasza tsello (#9) üzenetére


enzo_ferrari
tag

''Ha nagy céghez viszed gondolom helyesen fognak eljárni, de azért szólj nekik hogy fontos adatok vannak rajta.
Ha munkalapot adnak legyen rajta a munkalapon hogy ezt jelezted.
''

És ha mégis ''letörlődik'', és rajta volt a papíron, hogy fiúk, nem kéne, én szóltam, de a 96%-ig kész több hónapos diploma munkád veszett kárba, akkor aztán benyújthacc bármiféle kártérítési igényt, véged van mint a botnak...

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#13) Cathfaern válasza enzo_ferrari (#12) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

akkor kell használni a getdataback és társ. programot ;] Az visszahozza format után is.

Egyébként amiatt nem kell félni, hogy meglátják a ''biztonsági másolatos'' programokat. Ugyanis nekik semmi közük ahhoz, hogy mi van a gépeden=>nem jelenthetnek fel emiatt (ugyanis akkor ők is bűncselekményt követnek el). Meg amúgy sem hiszem, hogy ilyenekkel szórakoznának.

(#14) Il Padrone válasza ZoCso (#11) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Az adataimat en is le kivanom menteni, es passworddel vedeni. Nincs sajnos + vinyom ezert nem tudom kicserelni.
Mondjuk adatok a sytem meghajtomon nincsenek, de barmi lehet tudom.
Inkabb a jogi kovetkezmenyektol felek, hogy biztonsagi masolatos dolgok vannak fenn.
Koszi

Il Padrone

(#15) Il Padrone válasza Cathfaern (#13) üzenetére


Il Padrone
senior tag

Ezt szerettem volna hallani. :D

Il Padrone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.