Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  GARANCIA (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gergoo


Gergoo
csendes tag

Van egy 30 GB-os vinyom 5 - 6 óra használat után leáll majd újraindul, ezt egyre gyakrabban csinálja. Visszavittem az üzletbe mert még több mint fél év garancia van rá. Ők elküldték a nagykerbe, a nagyker meg aztmondta hogy letesztelték és tökéletes a vinyó. Honnan tudjam hogy hogyan tesztelték világossan megmondtam hogy nem 10 perc után csinálja. De ők nem cserélik ki. Mi a teendőm szerintetek?

Minden ugyanaz másképpen.

(#2) guest válasza Gergoo (#1) üzenetére


guest
veterán

A megpörkölődött garcimkés procikat sem cserélik ki! Tuningnál megbarnuló jelöléssel szórakoznak! Sz'al tuningoljatok csak nyugodtan, hátha nem cserélik ki ha gáz van! :(

prohardver vendég

(#3) guest válasza Gergoo (#1) üzenetére


guest
veterán

Gergoo! Tápegység probléma is lehet és akkor nem a vinyó a bűnös! :((

prohardver vendég

(#4) BobMaster válasza Gergoo (#1) üzenetére


BobMaster
senior tag

Power Manager? Amúgy a bolt nem küldözgethetne a nagykerbe, nagyker meg ha 10 perc alatt nincs bibi, nem tekinti problémának (most őszintén, ha az autószerelőhöz elviszed az autót, hogy 2-300 km megtétele után hirtelen lefullad, szerinted mit csinál vele? Belerak 3000 km-t, amíg rájön, mi a hiba?) Sajnállak, de nem tudok okosat mondani. Keresd meg az ok-okotazot, és úgy vidd vissza. Könnyebb dolgod lesz.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#5) Gergoo


Gergoo
csendes tag

Az a baj hogy két gépben is produkálta a dolgot otthon is és a munkahelyi gépben is. Nem tudom de egy vinyónak nem csak két óráig kell jónak lenni... én elég pontossan behatároltam a dolgot igaz nem mondhatom hogy megmutatom 10 percen belűl, de akkor is hibás a vinyó. És van rá garancia!!!

Minden ugyanaz másképpen.

(#6) zsborbas válasza Gergoo (#5) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Ha jól értem, akkor mobil rackben van a vinyód. Ugye nem 7200-as fordulatú, ha pedig igen, akkor ugye ventillátoros rackben használod? Lehet hogy egyszerűen túlmelegszik és azért kapcsol ki.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#7) casenoid válasza Gergoo (#5) üzenetére


casenoid
tag

Szia!


Tenyleg Tap is lehet rossz. A masik, hogy en elertem, hogy 1 napig jarattak egy hasonlo hibaval egy Quantumot (2 eve) es tenyleg kijott
a hiba. Erre persze ravenni nem lesz konnyu.
Akkor nem tap hiba volt. Ja, a vegen en jarattam rendesen, es 'berohantam' vele.
Kicsit olyan volt az a vinyo, mint a fogorvoshoz
jaro beteg. Mire odaert, nekem is ketszer meggyogyult. Aztan 'atvertem' az elojaratassal.

(#8) guest


guest
veterán

Egyik ügyfelemnek az IDE kábel csere óta 2 hónapja nincs gond! :DD

prohardver vendég

(#9) guest


guest
veterán

Mondtam neki, hogy ne pödörje... :DDD

prohardver vendég

(#10) PappSajt


PappSajt
csendes tag

Gergoo nezd meg hogy a vinyo tapcsatlakozo resze nem-e lazult meg.Nalam anno ez volt a gond.
Egy csavart kellett meghuzni es azota muxik rendesen.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  GARANCIA (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.