Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecka17


Fecka17
tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy a 2004 novemberi Gamestarban volt a Bloodrayne nevezetű játék! És az van rajta a cd-n hogy teljes játék. Mokir beteszem és elkezdem installálni, akkor 60%-nál megáll és azt kéri hogy rakjam be a 2-es cd! De én olyat nem kaptam! Valaki tudna ebben segíteni, aki esetleg megvette abban a hónapban a cd-s kiadású Gamestar-t. Mindenki csak 3 cd-t kapott hozzá, vagy csak én?? Hol, és melyik cd-n van a folytatása??
Help!!!!! Elég sürgős lenne!!
Még ma meg kéne tudnom!!!

Üdv: Fecka!

(#2) Apophis válasza Fecka17 (#1) üzenetére


Apophis
őstag

A másik két CD-n megnézted?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#3) Fecka17


Fecka17
tag

Hát igen!
Az egyiken azt írta hogy azon mintha lenne, de semmi!! Nincs rajta nem lehet onnan sem indítani az installt, meg ha a másikkal indítom és kiírja 60%-nál hogy kéri a második cd-t és berakom ezt, akkor sem jó!
Valaki akinek megvan ez a része a Gamestarnak, és mr feltette valahogy a gépére az segítsen könyi! A jáék már nem nálam van, kipróbálni nemtudom, biztosra kéne tudnom mindent!!
Köszi!

Üdv: Fecka!

(#4) Apophis válasza Fecka17 (#3) üzenetére


Apophis
őstag

Ha azon ott van, mennie kéne. Csak van valami infó a readme-ben, vagy a teljes játék rovatban. Ha semmi, akkor passz, bocs.:(
Amúgy nekem a DVD-s van meg, de a BloodRayne elég gagyi. ;D
Mi lenne, ha felmásolnád a gépre az összes komponenst, és onnan futtatnád a setupot?

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#5) Fecka17


Fecka17
tag

azt hogy?

Üdv: Fecka!

(#6) Apophis válasza Fecka17 (#5) üzenetére


Apophis
őstag

Mindent, ami a telepítő könyvtárban van, a második CD-ről is felrakod a HDD-re, és onnan futtatod a telepítést. Néha segít. Ha nincs rendesen elkülönítve a CD-n, az ciki.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7) Fecka17


Fecka17
tag

Aha!
Majd megpróbálom!
Azért még várom a sagítségeket!!!!
Nagyon...

Üdv: Fecka!

(#8) nagash válasza Apophis (#6) üzenetére


nagash
senior tag

Helló!

Már nálam vannak a cd-k. Az egyiken a setup.exe van a másikon pedig csak modok, képek, screensaverek, háttérképek vannak. Tehát semmi. Lehet hogy 3 cd járt az újsághoz?:O

Knoblauch macht einsam.

(#9) Apophis válasza nagash (#8) üzenetére


Apophis
őstag

Hát mi van ráírva az újságra? Ha kevesebbet küldtek, írsz nekik, bemész és szó nélkül adnak tudtommal.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#10) Archer válasza Fecka17 (#1) üzenetére


Archer
őstag

Nekem megvolt és 1CD-ről telepítettem. Szerintem hiányzik egy fájl és azt hiszi
a gép, hogy van mégegy CD.

[Szerkesztve]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#11) nagash válasza Archer (#10) üzenetére


nagash
senior tag

Egyik ismerősömnek megvan és azt mondja hogy 2cd-s akkor hogy tették volna fel egyre?

Knoblauch macht einsam.

(#12) nagash válasza Apophis (#9) üzenetére


nagash
senior tag

Szerintem 2005 februárjában nem fognak neked szó nélkül adni valamit amit még 2004 novemberében adtak. De nem rossz gondolat.

Knoblauch macht einsam.

(#13) e-biza


e-biza
őstag

lehet a cd hibás, találkoztam már ilyennel hogy rakjam be a köv cd-t amin a data3.cab van. persze ha 2cds játék akkor nehéz 1cdre felsüriteni.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#14) wedlock


wedlock
tag

A Bloodrayne bizony 2 cd-s,úgyhogy valamit kihagyhattak a cd mellékletekből..

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#15) nagash válasza wedlock (#14) üzenetére


nagash
senior tag

Jó-jó, de akkor is késő van reklamálni vagy nem?

Knoblauch macht einsam.

(#30) Bash


Bash
őstag

Fecka17!

Mad Maci hozzászólása valóban kicsit nyers volt, de ahogyan te válaszoltál, az a személyeskedést bőven kimeríti. És ezek után még meg is magyarázod, hogy te semmi rosszat nem mondtál, ez már mindennek a teteje. Vedd ezt figyelmeztetésnek, következő rossz húzásod kitiltással lesz jutalmazva!

http://bashtravel.com/

(#31) Type-R válasza Fecka17 (#7) üzenetére


Type-R
őstag

Egy jó tanács, ha tényleg nem stimmel valami, akkor irj a GS-nek, van külön ilyen célra e-mailcimük, az újságban fel van tüntetve, és majd ők többet tudnak segiteni, esetleg ki is cserélik.

(#32) Fecka17


Fecka17
tag

Oké!
Bocsánatot kérek mindekitöl!

Üdv: Fecka!

(#33) Kobe


Kobe
veterán

vedd fel a kapcsolatot a gamestar terjesztővel, idm asszem ...ott a linkjük az oldalon...írd le h megvetted és nem stimmelt és küldenek másika...szerintem

(#34) Type-R válasza Kobe (#33) üzenetére


Type-R
őstag

De neki vissza kell küldeni a saját CD-jet is, és mindneképpen kicserélik, ha rosz.

(#35) nagash


nagash
senior tag

Úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog. Mindenkinek nagyon köszönöm. Fecka miattam ne akassz tengelyt senkivel. Ha mégsem oldódik meg akkor írok emailt. Mégegyszer kösz.

Knoblauch macht einsam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.