Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#64251) FőDudu


FőDudu
addikt

Ez igy eleg karcsu...
[link]

FőDudu

(#64252) Vaze válasza gago1975 (#64250) üzenetére


Vaze
őstag

Elengedtem :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#64253) Gergello válasza FőDudu (#64251) üzenetére


Gergello
addikt

Atyaég mekkora egy downgrade ez az egész gép, ha ezt ennyire lenyomták, el nem tudom képzelni, egy dell g5 milyen tré lehet.

Már már asus mélységekben ?! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64254) FőDudu válasza Gergello (#64253) üzenetére


FőDudu
addikt

Elkepzelheto, hogy az X szerias Alien lesz a csucs, ez meg kozep kategoria.

Cegnel rendeltunk Lenovo Thinkstation gepet Quadro kartyaval(valami i9, 32gb ram, stb), annak is a masodik SSD foglalatahoz egy speci tartot kell rendelni. 2 het a szallitas. Szemetseg. Egy 20 filleres muanyag szar.

FőDudu

(#64255) Gergello válasza FőDudu (#64254) üzenetére


Gergello
addikt

Dave is ezt mondta, ez a legvalószínűbb, hogy az x miatt butították le.

(#64256) KillHates válasza FőDudu (#64251) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahogy Dave mondja; "sucks..."

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64257) KillHates válasza FőDudu (#64254) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mondjuk SSD ügyben a probléma megoldó képesség hiánya esetén tényleg kellenek a mindenféle bracket-ek, de egyébként ott a mindenre jó kétoldalas :

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64258) k-adi válasza FőDudu (#64251) üzenetére


k-adi
nagyúr

"karcsu"

hah ez enyhe kifejezés rá.. ez inkább egyenesen szégyen..

videó tanulsága:
1. M/R series innentől offos, X series az új top (ami gondolom szépen másfélszer drágább lesz)
2. idei Lenovo legion gépek továbbra is bb. dave szerint is

[ Szerkesztve ]

(#64259) motifator válasza FőDudu (#64251) üzenetére


motifator
senior tag

Mióta megjelent szippantom az infókat róla, engem az inteles verzió érdekelt volna, de elengedtem. Összességében nincs semmi hűha feeling. Visszahozták a ram + wifi kártya foglalatot, de ez kevés lesz a vevőmágneshez, mert a többi téren egyértelműen visszalépés a korábbi m15/17-hez képest. Ahogy eddig is volt, ez sem olcsó és csak minimálisan húzták lejjebb az árat. Ami a teljesítményt illeti itt sincs hűha, mondjuk már vannak akik rátolták a 140W m15 3070 vbios-t és így kb.ugyanott van teljesítményben, mint az előző gen, de out of the box ahogy fogalmazol "karcsú". Korábban már kifakadtam ez ügyben, akár még szívszerelmem is lehetett volna :) Eddig sem volt a hőmérsékletek királya az m15, de erre még tettek is egy lapáttal dell mérnökök és lassan el lehet mondani, hogy a 100 °C a védjegyük. Aki vasalta annál mondjuk határozottan jobbak lettek a hőmérsékletek, az 5900HX 85 °C megy el, de na, attól még mindig ott marad benne a "meh" feeling. Kíváncsi vagyok így mit fog hozni az X17, mert ez bizony már nem az AW csúcsa.

Funky + Jazz

(#64260) motifator válasza Gergello (#64253) üzenetére


motifator
senior tag

A Dell G3 / G5 eddig is budget kategória volt, a G15 határozottan jobb lett a 5590/ 5500-hoz képest, főleg hűtés terén jelentős az előrelépés. Azért ami az anyaghasználatot, összeszerelés minőségét illeti még ha budget is, de így is jobb, mint egy G712.

Funky + Jazz

(#64261) FőDudu válasza KillHates (#64257) üzenetére


FőDudu
addikt

Jo sok kellene belole. Mert ugye alaplap elen van a foglalat, termeszetesen centis tavtartokon ul az alaplap.
Szoval az alaplap talcajan kellene vagy masfel centi vastagon kb az ssd teljes hosszaban. :W

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#64262) FőDudu válasza motifator (#64259) üzenetére


FőDudu
addikt

VC kihagyasa eleg szemetseg. Annyira draga lenne?

Vagy itt is a 'jo lesz az a parejnak, ugyis fulhallgatoval jatszik, lehet akarmilyen hangos' mentalitas jott elo?

Senki nem akar minoseget kepviselni?
Ramentek a mennyisegre....

FőDudu

(#64263) motifator válasza FőDudu (#64262) üzenetére


motifator
senior tag

Az egyik dolog az ára, ezzel sokat spórolnak a licence díj miatt is, aminek nagyon örülnek a nyakkendősök az irodák felső emeletein, mert több jut nekik. A másik a méret, vagy vastagság, ha nem akarják picit növelni, mert ugye a vékony a trendi, akkor be kellett áldozni a hűtést cserébe a nép által annyira hiányolt memória bővíthetőség oltárán. Így adtak is és el is vettek.

Funky + Jazz

(#64264) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

vakablak93 fórumtárs segített (mivel Németbe él és segítő szándék vezérelte ;) ) én meg nem igazán beszélek németül, csak az angol megy. PCS nem válaszolt a levelemre....1 hete biztos elküldtem már.
X170-hez kell 4 db (GPU lefogató) csavar (mert csavarfej kicsit megkopott), így az XMG/Schenker/BestWare lett a kiszemelt ahol van is csavar.
Bekértek a számlát (amit PCS állított ki, nevemre írott verzió), X170 SN számáról egy képet és meg is van, de csak komplett csavar set (pack) van amit küldenek. Most reggel ki is fizettem. 36.85 EUR és elvileg hozzám fog érkezni. Számlán az én adataim vannak (mail címet kivéve) na legalább lesz egy teljes csavar szettem az X170-hez , és még jól jöhet később! :C
Köszönöm a fórumtárs segítségét és közbenjárását a bestwarenél! :R
Köszönöm a többi kedves fórumtárs segítségét is, akkik sokat segitettek ezidáig! (K5 Pro, bill.vedő, és még sok minden más) remélem mindenki magára ismer! :R :R

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#64265) Gergello válasza motifator (#64260) üzenetére


Gergello
addikt

Képről ugyanolyan bóvli, mellé az asus még ronda is.
Remélem telekomhoz is jön majd egyszer az új legion.

(#64266) KillHates válasza MaxxDamage (#64264) üzenetére


KillHates
nagyúr

Komplett hűtést is rendelj hozzá ha megrendelted a gyári csavarokat mert szét van barmolódva a váll rész is, ahová a lefogató csavarokon lévő rugó felül.

Többek között ezért (meg azért is mert el voltak már nyalva) cseréltem ki a lefogató csavarokat, szélesebb vállúra, mert azoknak a rugói már átestek ezeken a lyukakon. :K

Amit még mernék ajánlani, hogy rendelj egy jó szerszámkészletet, pl. iFixit-et vagy Wiha-t, ami rendesen beleül a csavarfejekbe és akkor nagyon kicsi az esélye, hogy megint elnyalódnak a csavarok. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64267) MaxxDamage válasza KillHates (#64266) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Gondolkoztam rajta (már) de ha nem szedegetem szét (meg miért is tenném?), akkor még jó ez :) :R
Csavarhúzó készletem is van jó (de nem ezt használtam :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#64268) echterion válasza FőDudu (#64251) üzenetére


echterion
nagyúr

Szó szerint is és minden más szempontból is... :U

**********

(#64269) KillHates válasza MaxxDamage (#64267) üzenetére


KillHates
nagyúr

Arra figyelj oda, hogy rendesen beleüljön majd a csavar nútjába a csavarhúzó feje.
Gondoltam, hogy nem ezt használtad hanem a konyhakés hegyét :DDD :DDD
Azért forszíroztam az új hűtést mert a megrendelt csavarok semmire sem lesznek jók ha a mostanihoz akarod majd használni. Nem fogja leszorítani a procit a gyári csavar a mostani hűtőtönkkel. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64270) vakablak93 válasza KillHates (#64269) üzenetére


vakablak93
őstag

Elnézve a képet felvetül bennem a kérdés hogy mi a fenéért nem valami alátéttel csavarozzák már gyárilag ezeket, hogy ilyesmi ne eshessen meg???
A saját gépemnél se értettem hogy mi a fenéért nincs ott a rugó alatt, ez annyira alap gépészeti dolog, ha puha anyagra csavarozok rúgós csavart... :W
:U

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#64271) KillHates válasza vakablak93 (#64270) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igazából a laptopok élettartama alatt ezeket a csavarokat 4-8 alkalommal tekerik ki-be és annyit kibírnak. Az már más dolog, hogy van ahol ez egy hét alatt megtörténik :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64272) MaxxDamage válasza KillHates (#64269) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

+ vakablak93
Én meg azon gondolkoztam el, hogy anyaghibára hivatkozva cseréltetem a komplett hűtést a PCS-el, mert elég puha anyag ha így elnyirbalta azt a felületet a csavar... :F

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#64273) vakablak93 válasza KillHates (#64271) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezt értem, de:
Attól még ami szabvány az szabvány ( legalabbis jobb helyeken), de persze tudom kínában ne keressünk logikus gondolkodást :W

Ezek spóroltak tippre olyan 4 centet gépenként az alátéten, de ezt a nem szabványos csavarokkal már rég agyonvágták, tippre még drágábbak is... :C

Amikor a sajátom néztem, hogy képesek voltak az M4-es méretű csavarra ráesztergálni az M3-as menetet csak mert van az idióta babonás félelmük a 4-es számtól....
:W
A P751-ben az egész heatsink is úgy van kialakítva össze-vissza vastagítva-vékonyítva mindenütt, hogy a 4-es számot kerüljék :U. (tudom mert végigmértem)

Betiltanám a kínában mérnöknek nevezett állatfajt komolyan :(((

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#64274) RM007 válasza vakablak93 (#64273) üzenetére


RM007
addikt

Nálam még teljesen mindegy milyen csavar.....a többi laptopjaimból szedem ki ha szükséges. Ennyit a csavarokról. Ma már a vbios és hozzátársított driver módosítás is halott.....valamit csináltak csak szabvány mehessen, vga és hozzátársított gép, ne legyen más út, hát szép jövő előtt állunk.
(a vga csavarok atom biztosak, nem lehet elhasználni a gyári hűtő tekintetében)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#64275) RM007 válasza KillHates (#64271) üzenetére


RM007
addikt

Szia!
Járt az agyam vajon hol szúrtam el, sehol. Volt még egy próba, aztán vissza, mert nem töltött be a Win a driver feltevése után. Úgyhogy azt mindig le kellett szedni. Vége a jólétnek. A műtét sikerült a beteg meghalt esete. :((( Persze minden rendben csak a mokolást ellenőrzi valami valahol szerintem.

Elvileg ha benne van az adatbázisban akkor a mobile pascal TDP Tweaker tudja változtatni a fogyasztási értéket, nálam nem működik, sem tudom mit hogyan pontosan megadni......
Egyáltalán még foglalkozik valaki ilyennel? Úgy kihalt ez a mxm piac. Basszus pedig innen is mehetne bevétel a gyártóknak. :F

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#64276) motifator


motifator
senior tag

Asus fanoknak, itt az S17 unbox és egy kis thermal overview. Emillió vagy kémillió?

Funky + Jazz

(#64277) KillHates válasza MaxxDamage (#64272) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Én meg azon gondolkoztam el, hogy anyaghibára hivatkozva cseréltetem a komplett hűtést a PCS-el"

Bátorkodom felhívni a figyelmedet, hogy azért a PCS egy kínai gyártó disztribútora, nem egy DELL, szerintem úgy el fognak hajtani a 3.14csába, mint a magzatvizet. De ne legyen igazam.... :R :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64278) KillHates válasza motifator (#64276) üzenetére


KillHates
nagyúr

Számomra teljesen érthetetlen, hogy miért nem lehet egy ilyen nagyteljesítményű notebook alját teljesen rácsosra csinálni?
Baromi sokat számít, ha egy notebookhűtő rá tudja fújni az alkatrészekre levegőt.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64279) Buncaman


Buncaman
tag

Sziasztok!

Egy félig meddig offtopic kérdésem lenne, de mégis ide illik.
Új gamer laptopot vettem, de újra csomagolt (előző vevő vissza vitte 14 napon belül). Windows nélküli.

Na amikor megvettem volt rajta win10, gondolom aki vissza vitte rakott rá egy rendszert teszteléshez.
Összesen futott benne a HDD és SSD 8 órát mikor megvettem, illetve Furmark volt rajta.

Szerintetek rakjam újra a windowst? Kellene félnem attól, hogy raktak rá vírust / kém programot?

Előre is köszi!

Buncaman. :R

Elérhetőség az adatlapomon.

(#64280) FőDudu válasza Buncaman (#64279) üzenetére


FőDudu
addikt

Eloszor kideritenem volt-e gyarilag Windows a gepen.
Ha volt, eselyes, hogy recovery particio is van rajta.

Utobbi esetben siman tudsz egy gyari allapotot eloidezni, ha bootnal a megfelelo Funkcio billentyut megnyomva csinalsz egy gyari allapotra visszaallitast.

Nem irtal tipust, igy nem tudjuk mi a valodi heyzte.

Computer management alatt a Disk management-ben hany particio van?

FőDudu

(#64281) KillHates válasza Buncaman (#64279) üzenetére


KillHates
nagyúr

Keress rá arra, hogy KMS. Ha nincsen rajta, akkor nem tört a Windows, hanem mennyiségi kulccsal aktiválják, ha nem volt rajta. De az is lehet, hogy adatvédelmi okokból paraméterezték úgy az eladási opciót, hogy OS nélkül.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64282) Buncaman válasza FőDudu (#64280) üzenetére


Buncaman
tag

Állítólag gyárilag nem jár hozzá Windows, de az gondolom csak annyit takar, hogy aktiválva nincs gyárilag. (Vagy nem?)

Ezt a típust vettem: MSI GF63 Thin 10SCXR (9S7-16R412-1284)

A többit mindjárt megnézem, köszönöm! :DDD

Elérhetőség az adatlapomon.

(#64283) Mikulásbá válasza Buncaman (#64282) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Csinálj egy teljes szűz telepítést mindenképpen.

(#64284) Raymond válasza Buncaman (#64279) üzenetére


Raymond
félisten

Gyaluld le ami rajta van es telepits sajatot, ki tudja mi az amit az elozo tulaj rarakott

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#64285) DonDragonka válasza Gergello (#64265) üzenetére


DonDragonka
őstag

Azért élőben nem ronda ez a G733. Persze ízlések és pofonok. Nekem tetszik. És nem csak azért mert van. :B
De az anyag használat katasztrófa... :W

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#64286) echterion válasza Buncaman (#64282) üzenetére


echterion
nagyúr

Le kell túrni, nincs mese. Az a biztos.

**********

(#64287) Gergello válasza DonDragonka (#64285) üzenetére


Gergello
addikt

Szerintem az az átlátszó rész nagyon bartáságtalan, főleg, hogy emiatt ilyen festett jellegű lett a felület. A G731-nél (legalább is a világos ezüst színűnél) egyáltalán nem gyűjti az ujjlenyomatokat a felülete mert mikro barázdált. Videón láttam, hogy a fekete G733 már nagyon gyűjti.
Billentyűzet elosztás is rosszabb lett a G7321-hez képest, numpad rész össze lett zsúfolva, de minek.
Én gondolkoztam rajta, hogy kikérem telekomtól ez a gépet, de ezek miatt kilőtte magát.

(#64288) 2018 válasza Gergello (#64287) üzenetére


2018
aktív tag

Nekem bejon az atlatszo resz, nagyon high tech erzest kelt. Eleg keves olyan noti van amin nem latszik meg az ujjlenyomat es a zsir.

(#64289) MaxxDamage válasza KillHates (#64277) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hát nem tudom hogyan "adagolnám" be nekik :D :DD
Lehet jobban járok ha veszek majd egy full heatsinket (ventivel, padokkal, mindennel, gyárit) 60k (ha most megrendelem, akkor is rájön már a + vám/áfa, hacsak nem vakablak93 kérdez rá az árra és Németből jönne. (lehet úgy jobban járnék) :B

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#64290) Gergello válasza 2018 (#64288) üzenetére


Gergello
addikt

Ezért volt jó /ujjlenyomat szempontjából/ a G731-en ez a szálcsiszolt műanyag.

(#64291) FőDudu válasza Buncaman (#64282) üzenetére


FőDudu
addikt

Szerintem lesz rajta Recovery.

Gyarilag W10 Home.
Specification GF63 Thin 10SCXR | MSI Global - The Leading Brand in High-end Gaming & Professional Creation

Nem erdemes legyalulni.
[link]

FőDudu

(#64292) Raymond válasza FőDudu (#64291) üzenetére


Raymond
félisten

Szerintem nem lesz, ezeket arultak OS nelkul, vagyis FreeDOS-al, tehat gyakorlatilag OS nelkul :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#64293) DonDragonka válasza Gergello (#64287) üzenetére


DonDragonka
őstag

Mondom, élőben más ám mint képeken. Ez az átlátszó rész sem bazári, sőt, egyetértek 2018-al, jól áll neki.
De még egyszer mondom, mindenkinek más tetszik és ez így van jól. :R

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#64294) vakablak93 válasza KillHates (#64269) üzenetére


vakablak93
őstag

Lenne egy kérdésem, ha jól értem a felület kimélyedése-sérülése miatt nem lennének az új csavarok jók, de mi lenne ha az újakról egyszerűen levenné a rugót és egy rugós alátétet használna helyettük amik a körülötte lévő még sértetlen felületre feküdnének fel?
Vagy nem működne?

Szerk: most olvasom közben hogy már csináltál neki csavarokat, szóval nem szóltam bocsi 😅

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#64295) KillHates válasza vakablak93 (#64294) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem kikeményedett, hanem egyszerűen elforgácsolta a rugó a sok ki-be tekergetéstől. Raktam bele olyan csavarokat amiknek még nincsen szétnyalva a menetük és szélesebb a rugó válla is. A GPU-nál kapott teflon-bakelit alátétet is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64296) vakablak93 válasza KillHates (#64295) üzenetére


vakablak93
őstag

Ja értem, akkor bocsi, 😅

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#64297) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Csak egy szösszenet... ide is bemásolom (most írtam Modik topikba)
Engem nagyon zavar a dolog...és lehet nem kéne ide fel járni és h.sz.-t írni...max. csak a fórum részre. Amúgy Asus G752VS notiról van szó (nekem G752VSK volt)

Volt a napokban egy hozzászólásom "Laptop" hirdetésnél és ott a hirdetésben nem megfelelő CPU órajel volt írva (4-4.2GHz), ezzel a leendő vásárlót félre vezetve.
Nos erre írtam egy megjegyzést ami sem sértő, sem üzlet károsító nem volt (ezt ki is emeltem a végén) és azt is megírtam, hogy nekem is volt olyan laptop a birtokomban (egyel újabb, nem i7 6th gen.-es, hanem i7-7th gen.-es) és az sem tudja a 4-42.GHz-t , nemhogy egy i7-6700HQ azon menne... én i7-7700HQ-m se tudta... ezzel a hozzászólással mi volt a gond? miért kellett levenni? nem értem! ezek nagy gondok, hogy ilyen h.sz.-t le kell venni, mert zavarja a "hirdetőt" és? nem volt üzletrontás se hasonló, tisztánlátás miatt írtam csak...! Teljesen fel vagyok háborodva ezen....! :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#64298) Gergello válasza MaxxDamage (#64297) üzenetére


Gergello
addikt

Ha nézte valaki a győr meccset.... ha jól láttam, egyik zsűri tag G752-vel tolta. :C

(#64299) echterion válasza Gergello (#64298) üzenetére


echterion
nagyúr

Bizony, az nekem is feltűnt, párom is csak pislogott. :DD

**********

(#64300) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Az új laptopomra is feltettem a Rivatunerrel együtt az MSI Afterburnert, hogy játék közben lássam a hőfokokat és az FPS-t. Előző gépen kifogástalanul működött, az új ROG Strix G17-en akárhogy is állítgatom, kizárólag a GPU hőfokát mutatja, sem az FPS-t, sem a CPU hőfokot nem. Mi lehet a gond? Illetve van-e erre a célra alternatív program?
i710750H, GTX1660Ti.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.