Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#59041) Darth_Revan válasza Xerath404 (#59036) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem, sőt olyan rosszul állunk hogy pl RTX 3080-as laptop esetén is csak 1 boltnak van még pár darab készlet, azok közül is csak 15.6" kijelzős Scar 15. QHD-hoz pedig szerintem elég erősen ajánlott a 3080, 3070 sok játéknál már húzós lenne max grafika mellett egyes jeleneteknél.
Részemről én mondjuk maradok FHD mellett, FHD 300 hz/360 Hz > QHD 165 hz, mivel nekem még az FHD is bőven elég szép és részletes képet ad, az fps szám viszont jelentősen jobb.

Nagyon félek viszont, hogy az asztali gépek piaca után bedől a laptop piac is.

Eddig lehetett kapni 600k alatt RTX 3070-es laptopot, már nincs. RTX 3080-as Scar 17 érkezéséről sincs semmi hír, senki nem tud semmit.

Attól félek, hogy Magyarországon is elkezdik felvásárolni a laptopokat a nyomorult kriptovaluta bányászok, hisz a jelenlegi árak mellett olcsóbban kijönnek egy laptoppal, mitn asztali géppel ... és ezt sokan elkezdték felismerni és elkezdték a laptopokat befogni bányászatra :W
Ráadásul az az idióta Musk is támgoatja a bányászatot így e miatt sokan még jobban fellelkesedtek :W

Asztali fonton ami van hányinger...RTX 3060 Ti ami kb RTX 2080 Suer teljesítményét hozza, 550.000 Ft! Hol a rossebbe ér az annyit? 250-ért lehetett megjelenéskor 2080S-t venni :W

Eddig röhögött a sok desktop tulaj, hogy "Minek veszel laptopot, az asztali gép sokkal olcsóbb!", hát most fordult a kocka, a laptop már vagy ugyanannyiba kerül vagy olcsóbb, mint az asztali gép...viszont ha a magyar boltok észreveszik, hogy magyarok között is sok nyomorult kiprobányász van aki felnyomja az árat, akkor tuti rádobnak 2-300k árat még az így is drága laptopokra :W

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.