Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#58991) FőDudu válasza Pocok256 (#58953) üzenetére


FőDudu
addikt

Az igaz, hogy nem tud teljes teljesitmenyt az USB toltesbol kivenni - mert kb 100W a szabvanyban limitalt per port atviheto teljesitmeny.

Azt tudom, hogy par elvetemult probalt tobb USB-C toltovel taplalni gamer gepeket jatek celjara - de lassuk be nem erre talaltak ki. Arra jo, hogy 'lajtos' ofiice meg webezos melo eseten ne szivja szarazra az akkut 2-3 ora alatt.

Illetve egy kisebb toltovel is el lehet menni ha nem jatekra kell a gep az adott napon - 40-50 wattos tolto mar eleg kicsiben letezik - es valljuk be 40-50w eleg jelentos teljesitmeny a mai procik eseten. Nem kell cipelni a brutalis meretu 230-300 watt teljesitmenyu toltoket.

A TB dokkolok is egyre olcsobbak - megvan annak is az elonye ha minden periferia 1 kabel csatlakoztatasa utan elerheto a gepen es meg a sebesseg is elegendo, mert ugye a TB3 40GBps oda/vissza.

Ennyi es minden rajta van. 100W power, gigabit ethernet, kulso vinyo, kulso billentyuzet, eger, hangszoro, usb-dac.

Es mehetne meg ra vagy 2-3 monitor, masik TB3 eszkoz, kulso mikrofon,stb...
Kar, hogy nem bal oldalon van, mert jobb kezes vagyok igy ha egeresznek akkor a kabelt maskepp kell vezetni - TB kabelbol pedig meg nem lattam konyok verziosat.

FőDudu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.