Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22028) DamianB


DamianB
őstag

Nos huzamosabb teszt során kiderült hogy power save modban automata fannel sem birkozik meg a pubg full hd high beállításaival a gép szépen lassan felsétált 88 fokig amikor is meguntam rá kapcsoltam a faneket es levitte 64 fokra a gput 70 fokra cpu t ilyenkor a fanek 2700 RPM ről át állnak 4400 ra . Viszont van egy érdekes dolog is elindítottam PUBG leraktam tálcára közben néztem az msi afterburnert és hwinfot a gép performance ra volt kapcsolva automata fan el GPU 90 fokig 1850 mhz el CPU 4.4 GHz 97 fokig ment utána trotyolt pedig nem csináltam semmit játék a menüjében én meg az asztalon figyeltem mi történik :Y . CPU és asszem a GPU is delidelve van . Alufeszelést néztem a 1080 forumában ahol minő meglepetés kiderült Dart Revannak dm3 g je is volt (mért nem lepődök meg ) ;] de nekem az msi afterburnerbe hiába kapcsoltam be és indítottam újra a nem sikerült ugyan azokat a beállításokat előhozni mint neki így pedig nem tudtam alufeszelni biosba nem akarok bele nyúlni ahhoz még úgyse értek .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.