Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22024) RM007 válasza Medocsabi (#22022) üzenetére


RM007
addikt

Nem gondolom hogy eddig bármi ügyködés csökkentett volna a hordozhatóságán. Azt a kis fehér kábelt könnyű kezelni, és már úgy vagyok vele az alatta lévő hűtő nélkülözhetetlen része egy ilyen laptopnak. Annak is van "idegesítő" ventit vezérlő usb csatia oldalt, amit el kell rendezni, feltekerni. Ha valaki ennyit, sokat költ egy ilyenre számítógépre, (és tudod ha mindent összeszámolok hol van az még az 1 millához képest... :) ) akkor a körítés olyan másodlagos, mert szerves része az egésznek. Nálam a súly sem tényező + a vastagság.

Addig lehet sufnizni amíg van ötlet, lehetőség, kíváncsiság. Annak idején azért volt Amiga(1200) számítógépem, mert tetszett hogy minden egyben van, egyedi vagyis nem sok embernek volt, érdekes íz, és arra a tv-re dughatom rá amire akarom(kevesebb megkötés), hordozható volt, cserélhető vga a hasán(030,040...PowerPC 160mhz), mint ebben....még külföldi turnéra is vittem magammal a bőröndben, aztán a szállodában ment a tv-re.......majd később jött a toronykivitel, de teljesen egyedi volt, majd meg őrültem érte. Mostanában sokszor gondolok vissza arra az időre. ;)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.