Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Smish


Smish
tag

Helló Mindenki!

Na kérem itt ez az új topik és ide várjuk a ti rendszeretek képekben. Igazából átnéztem az összes képekkel foglalkozó témát és nem igazán volt ilyen. Remélem tetszeni fog. Jöhetnek ide megjelenítők, sztereó rendszerek, házi-mozik és minden ami képet vagy hangot ad :)

Kezdésnek itt az én cuccom:
A tv egy samsung LE-32R82

A frontok Wharfedale Diamond 9.5

A center 9.CS

A hátsók 9.1

Ami meghajtja őket, egy Denon AVR-1306

És végül a sub, egy Polk Audio PSW 125

(#2) Pompi válasza Smish (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A topicot átneveztem. Ilyen címmel, hogy "GALÉRIA" nem életképes (lásd akár fórum alapelvek). Sok értelmet egyébként nem látok abban, hogy különböző házimozi eszközökről láthatunk képeket, de majd kiderül, hogy csak én látom-e így.

Továbbá átraktam a Fáradt gőzbe, a képek megmutatása nem feltételez túl sok szakmaiságot. A szakmai dolgok átbeszélésére továbbra is ott vannak többek között a Házimozi szoba készítése-tippek, tanácsok, ötletek, Házimozi erősítő - milyet / melyiket és a Ti milyen 5.1-es hangfalrendszert ajánlotok? topicok.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3) Versus82


Versus82
aktív tag

ez ilyenek "kinek van a legnagyobb" topik?:DD egyébként rambo rulez!:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#4) Smish


Smish
tag

OK :R

(#5) Pompi válasza Versus82 (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ahhoz mondjuk ez a megjelenítő elég kicsi ;] Bár ez eléggé helyfüggő tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#6) Dassler válasza Smish (#1) üzenetére


Dassler
őstag

Ismerős az ilyen jellegű topic más fórumról. :) Azért itt az enyém is

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) Smish válasza Dassler (#6) üzenetére


Smish
tag

Nagyon dögösen néz ki a rendszered. Tetszik a kialakítása. Nekem személy szerint a Polk Audio a kedvenc márkám. De hát sokba kerülnek egy átlag keresetü embernek :DDD
De azért a subból nem engedtem :))
Velodyne subot még nem hallottam de mindenhol nagyon dicsérik. Nekem csak a zongoralakk nem tetszik. De izlés dolga persze.

(#8) runner 125 válasza Dassler (#6) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szép a rendszer valóban,és a nappalid is. :K :R
Egy vmi zavar; ha már ennyire igényes minden, a kábeleket elfűzném valahol..
Ha jól rakta le a burkoló,hagyott tágulási helyett a laminált (?) parkettádnak,szedd fel a szegélyt ,az alá simán betudod tuszkolni. ;)
Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9) Bibby válasza Dassler (#6) üzenetére


Bibby
addikt

Gondoltam megnézem mimennyi...számomra olyan ismeretlen volt az egész márka, biztos nem olcsó. De hogy ezek a műszaki cuccok másfél milliót érjenek kb... megyek és átgondolom az életem. :Y

Ελευθερια η θανατος

(#10) (ÉN)közPONT válasza runner 125 (#8) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Jó meglátás és praktikus is ! kevésbé fog porosodni ,mert az elektromosság vonza a port :(

A sub elnyerte a tetszésemet! ..nekem egy ennél nagyobb bowerem volt annó(lusta lassú darab volt ) de ez is korrekt méret ! Remélhetőleg fürge darab ami nem árt egy jó subnál.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#11) Dassler válasza runner 125 (#8) üzenetére


Dassler
őstag

Igen, az már megtörtént, ezek a fotók még rögtön beüzemelés után készültek. Hagytunk csöveket a falban erre a célra ill. részben a szegély alatt is elvittük.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#12) Dassler válasza Bibby (#9) üzenetére


Dassler
őstag

:D azért szerencsére bőven bolti ár alatt sikerült beszereznem jó részét, bár így sem volt olcsó, dehát az egész ház nem volt az, szóval ez már nem osztott-szorzott. Majd a következőnél már külön hm szoba is lesz :DDD

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#13) Dassler válasza (ÉN)közPONT (#10) üzenetére


Dassler
őstag

Reflex kialakításhoz és méretéhez képest egész jó gyorsaság szempontjából, mivel nekem csak filmekhez kell - zenéhez nem használok sub-ot - ott elegendő minden szempontból.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#14) Dassler válasza Smish (#7) üzenetére


Dassler
őstag

Minden nem lehet tökéletes, élőben annyira nem szörnyű az a zongoralakk, mivel a lejátszóknak is oylan eleje van. Bár önmagában én sem komálom.
Én is átlag keresetű vagyok, csak nem Mo-on :DDD

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#15) Smish válasza Dassler (#14) üzenetére


Smish
tag

Egyébként én is tervezem házi-mozi szoba létrehozásást, de csak ha lesz saját lakás.
Meg persze az asszony kikötötte hogy csak akkor lehet, ha neki lesz gardrób szobája... :F

(#16) Dassler válasza Smish (#15) üzenetére


Dassler
őstag

A gardrób szoba amúgy is hasznos dolog. Nálunk is van(nak). Kényelmes létesítmény, könnyű megszokni, ha egyszer volt iylened, legközelebb ragaszkodsz hozzá. Nálunk úgy áll a dolog, hogy ha nekem van x ruhám, akkor a női családtagoknak kb 4x :)
monduk mivel én msot nem lakozok otthon, ezért anyámék laknak ott, mivel náluk nagygenerál van, de annyira tetszik nekik, hogy ott akarnak maradni :) Én meg építhetek egy másikat...végülis, már vannak ötleteim, hogy mi minden maradt ki a mostaniból :DDD

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#17) Smish válasza Dassler (#16) üzenetére


Smish
tag

Ruhaügyileg mi is így állunk :D De próbálom ellensúlyozni gyári DVD-vel.

(#18) Dassler válasza Smish (#17) üzenetére


Dassler
őstag

Hát én konkrétan elvagyok egy 200x75-ös szekrényben egész évben az összes göncömmel, kedves párom meg egy 3,5x2,5-es szobába se fér már most :D + persze még az én felségterületemnek a fele...és ez csak ami használatban van....tavasszal/összel csere, és még csak ott sem lakunk 100%-ban

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#19) runner 125 válasza Dassler (#11) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah h úgy,akkor még nagyobb gratula. :K :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20) Dassler válasza Smish (#17) üzenetére


Dassler
őstag

A DVD-ket látom...Rambo, Rambo 2 :DD Amúgy a madzagok nálad is elvannak, látom.

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#21) Smish válasza Dassler (#20) üzenetére


Smish
tag

Hát egyelőre így sikerült. De elköltöztem már otthonról, úgy hogy most nincs is itt a cucc, csak a tv. Majd ha lessz saját lakás akkor úgy alakítom hogy ne legyenek szem előtt.

(#22) (ÉN)közPONT válasza Dassler (#13) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Gondolom...szVsz pont úgy néz ki mint ami elég luftot mozgat meg amikor ez a járgány elhalad a képen :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#23) Dassler válasza (ÉN)közPONT (#22) üzenetére


Dassler
őstag

Hát, a légellenállásuk is hasonló...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#24) (ÉN)közPONT válasza Dassler (#23) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Csak talán a Polk jobban szól :D..és lényegessen kifizethetőbb kat :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#25) Dassler válasza (ÉN)közPONT (#24) üzenetére


Dassler
őstag

Csak azért egy polk hangfal, meg egy fantasy motor nem egészen ugyanannak a közönségnek szól, de amúgy helytálló az összehasonlítás :D
Vagy pedig az a motornak látszó tárgy egy marhára elk*rt hangfal, vagy fordítva. Erről jut eszembe kollégám bölcs meglátása, aminek ugyan semmi köze a témához, de azért így is lehet nézni a dolgokat:
"Nincs az elb@szva, csak másra lesz jó"
:)

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#26) (ÉN)közPONT válasza Dassler (#25) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

A méretbeni párhuzamot akartam csak ecsetelni :DDD mind1!

Smish:
A házimozidban volt azóta valami fejlesztés?
Mit szólnál egy ilyen UnivTávhoz?

:K

[ Szerkesztve ]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#27) Smish válasza (ÉN)közPONT (#26) üzenetére


Smish
tag

Mivel itt Pesten nem tudom elhelyezni sehogy a mozit, így anyáméknál az emeleti nappaliból csinálltam egy moziszobát. A régi képcsöves grundigomat üzemeltem be mert az lcd-t felhoztam Pestre. Sajna csak mobil volt nálam ugy hogy a kép elég gyatra:

(#28) Smish


Smish
tag

Univerzális távirányítóbol nekem ez jön be:

(#29) (ÉN)közPONT válasza Smish (#28) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nem lett rossz az a kép amit mobilal csináltál!
Ez a táv :DDD.....az a Philips megeszi reggelire :DDD tudom mert épp van 1 ilyenem+AMX is :DDD az utóbbi meg a philipset vacsizza befelé:)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#30) partymaci


partymaci
aktív tag

igazan beindulhatna ez a topic :))

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#31) Sh4rKy válasza partymaci (#30) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

én is örülnék neki, most kezd el egyre jobban érdekelni a téma újra :K

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#32) Integra válasza Smish (#28) üzenetére


Integra
titán

és rettenetesen jó is!
bár még vannak dolgok, amiket nem tudtam vele megoldani.
de a makro írás zseniális benne:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) Smish válasza partymaci (#30) üzenetére


Smish
tag

Na csak hogy előre kerüljön így egy év után. Egyébként pörögne a topic ha nem lett volna áthelyezve ide, mert valaki nem látott benne fantáziát. Pedig rengeteg ilyen topic van más hasonló oldalon több, ezer képpel és hozzászólással. Nekem egyébként már fejlődött a rendszerem de lássuk mások képeit.

(#34) MaciG


MaciG
addikt

Ha már itt van ez a topik, én is teszek fel képet az itthoni rendszerről, ami közel sem high kategória, de egy ~14 négyzetméteres szobába bőven elég. :K


A két első hangszóró és a center vakuval fényképezve


Ugyanaz vaku nélkül, így már a kép is látszik.


A mélynyomó


A két hátsó hangszóró és a projektor

Az elején kicsit fura a tapéta mintázata, de ezt kb 2-3 perc elteltével észre se lehet venni. De majd hamarosan lesz ott egy vászon is. hamarosan...

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#35) BITBOYS válasza MaciG (#34) üzenetére


BITBOYS
addikt

Némi infó az összetevőkről? :)
Speciel a projektor érdekelne.

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#36) MaciG válasza BITBOYS (#35) üzenetére


MaciG
addikt

Az lemaradt. :B

A projektor az egy Nec lt25-ös.
A hangfalrendszer egy Genius SW-HF5.1 6000-es teszt1 teszt2
A hangkártya pedig egy x-fi extreme music, a lejátszás pc-ről megy.

BANZAII

(#37) Smish


Smish
tag

Valaki?

(#38) zsoltee10 válasza Smish (#37) üzenetére


zsoltee10
addikt

Samsung 40B650
Denon AVR-1610
Wharfedale Diamond hangfalszett
Wharfedale SW250 mélyláda.

Azóta kicseréltem a hangfalszettet Polkaudio TSi400-as szettre, viszont a mélyládám megmaradt. Azt kellene kicserélnem Polkaudio-ra....

[ Szerkesztve ]

(#39) Integra


Integra
titán

when it's done:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) runner 125 válasza Integra (#39) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na, látom alakul. :D

..csak annyit láttam belőle projektoros topikban, h fel volt rajzolva..

Hajrá!
_

Zsoltee, faxántos a tiéd is!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#41) Integra válasza runner 125 (#40) üzenetére


Integra
titán

most már van update, rendesen be van kábelezve és köművesek bevakolták. de még 2 hét biztos, mire jöhet a festő, hogy lecsiszolja a falakat ahol kell és kijavitson, és fessen.. még mindig nagy a káosz:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42) runner 125 válasza Integra (#41) üzenetére


runner 125
nagyúr

És a rendszer már megvan, vagy még az is beszerzés alatt? Gyanítom, h projektor lesz a falon, TV-n abszolút nem gondolkodtál?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#43) Integra válasza runner 125 (#42) üzenetére


Integra
titán

csak egy sima 720p plazma tv lesz, hogy legyen valami ami zörögjön, kb 37-40 coll körül, semmi több, ez elé fog lejönni a vászon. projektor is kérdéses még, hogy mi legyen, dlp vagy lcos, úgy tűnik utóbbi lehet a befutó, mert talán még befér a keretbe és sokkal jobban elhelyezhető mint a dlp. végülis úgyis kompromisszumot kell kötnöm a projektorban, mert erre a világ összes pénze sem lenne elég, én meg nem vagyok bill gates fia.. sajnos:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) runner 125 válasza Integra (#43) üzenetére


runner 125
nagyúr

Noh, ez így frankó ötlet. :K
Biztos király lesz, majd, ha kész tolj fel képet.

Valamikor lefotózom enyémet is, bár ez is szintúgy még alakulóban.. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45) Integra válasza runner 125 (#44) üzenetére


Integra
titán

hol tartasz?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) runner 125 válasza Integra (#45) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kialakítottam a TV-falat, felhelyeztem rá egy 47"-os FullHD LG-t, rendelés alatt a médialejátszó.
Erősítő és a hangfalak egyelőre talonban, anyagiak miatt. :)
Úgyis tudod, tavasszal motrot' szeretnék, először az legyen meg.

Valamelyik nap tolok fel róla képet.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#47) zsoltee10


zsoltee10
addikt

az enyém is át lesz variálva, ha beköltözunk a másik házba, aminek még nem álltunk neki felújítani... szeretném a nappaliba rakni, de párom kizárta, így a hálóban lesz, úgyis ágyból mozizunk.... majd, ha jópár év múlva beépítjük a padlásteret, akkor oda szeretnék proojektort, biliárd asztalt a haverokkal... :)

(#48) Integra válasza runner 125 (#46) üzenetére


Integra
titán

zsír lesz, mindenképp mutasd majd meg:)
így néz most ki a falam, most hideg burkolás a következő folyamat.

(inkább az legyen elsőnek:K)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49) Integra válasza zsoltee10 (#47) üzenetére


Integra
titán

nem lehet rejtve megcsinálni nappaliba?
pedig oda kéne a házimozi, hálóba meg minimal elektronika, ha már mindenképpen kell..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) zsoltee10 válasza Integra (#49) üzenetére


zsoltee10
addikt

elvileg lehetne, gyakorlatilag nem igazán. a nappali központi helység, minden más onnan nyílik a lépcsőház, konyha, 3 szoba, fürdő, wc, tehát közlekedőként is funkcionál. Ezen kívül az egyetlen, félig-meddig (radiátor van azon is..) szabad fallal szemben 4m-es déli fekvésű üvegfal van....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.