Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabe_


gabe_
őstag

Hát, kíváncsi ember lévén, bele-bele olvasgattam más blogjaiba, éshát gondoltam, ilyesmit énis csinálhatok. Aztán később meggondoltam magam, hogy á minek is?
De ha mások csinálják, én miért ne?
Bele is kezdtem, itt vagyok!! :)
Akkor most le is kéne írnom, hogy mit is gondolok a világról, meg, hogy mi történik velem...
Valahogy én mindig is másnak tartottam magam mint a nagy átlag, ezt most nem nagyképűségből mondom. Néha szeretnék kitűnni a tömegből, de leggyakrabban inkább elmerülni, és szürke egér életemet élni, mindennap ugyanúgy. Elég negatív alak vagyok, hajlamos egy kis depire is...
témaváltás
Éjszakás vagyok a melóban, napi 12 órát húzok le. Nem nehéz munka végülis elég jól keresek.(a magyar átlaghoz mérten persze) Ezért is szeretném beköttetni a kábeltv-t internettel, ami egy kicsit gyorsabb, mint a jelenlegi vodás cucc.

Na ennyi talán elég is bemutatkozónak (ha egyáltalán valaki olvassa majd a szófosásom...) :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2) gabe_


gabe_
őstag

Huhh. Olvastam egy naplót, és tökre magamra ismertem benne. Csak nem én vagyok? Érdekes ez a dolog.
Ahogy nézem, sokan szeretnek olvasgatni, énis. Ez furcsa, nemtudom, hogy meddig menjek el, miket írjak le, merthát kitudja, lehet, hogy valamelyik ismerősöm felismer benne... brr Na mindegy, írogatunk, majd lesz valami.
elgondolkodtam azon, hogy mennyire vagyok megelégedve az életemmel. Hát nem nagyon! Én csesztem el, vagy a körülmények? Vagy mindkettő közrejátszott? Bár ha azokra a szegény hajléktalanokra gondolok, akik egyik napról a másikra élnek, hozzájuk képest úri sorom van. Dolgozom (jó, nem keveset), fizetem az albérletemet meg a rezsimet, egy kis autót is el tudok tartani, akkor meg mi kell még? Örüljek, hogy van hol álomra hajtani a fejem.És van kivel. :) Komoly barátnőm van, akivel még a házasság is menne. Csak valahogy én félek a házasságtól, és jól érzem így magam. Vajon ő is így gondolja?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3) gabe_


gabe_
őstag

Ma 10.-e, tehát fizetés! :) Örülök neki, mert a számlám már jó ideje minuszban volt, hála az autómnak, amit műszakizni és zöldártyázni kellett az előző hónapban...
Szóval délután nagy bevásárlás lesz, mert az itthoni készletek is lemerültek. (otthagyunk valamelyik hipermarketben egy 20-ast az biztos) Utána este megint irány a meló, mert ahhoz, hogy költeni tudj, ugye valamit keresni kell...
Ja meló: Tegnap éjszakásban nem tudtam aludni!!! ;) Ilyen már nagyon régen történt meg velem... :) Nembaj, bepótoltam itthon, a párom úgyis délelőttös.
Felkeltem, betettem a Metalica Load című albumát és kitakarítottam a szobát (most én voltam a soros).
Tisztaságmániás vagyok, de az utóbbi időben kicsit ellazultam ezen a téren hála a barátnőmnek, aki, nos hát akkora kupit csinálni 5 perc alatt, hogy namég. :)
Akkor is szeretem.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4) gabe_


gabe_
őstag

Tegnap vettema a metroban egy gagyi kormányt: ma vihetem vissza, mert egyrészt nincs a gépemen gameport (alaplapi integrált 5.1-es ac97 hangkari), másrészt betettem egy pci-os soundblastert, amin van, de azon meg állandóan azt írja ki, hogy not connected... Szerintem ráfizetek még, és kicseréltetem egy usbsre.
Amúgy költekezek rendesen, kormány, tegnap éttermi vacsi... Szóval tegnap étteremben vacsoráztunk a barátnőmmel. Megígértem neki, hogy fizetéskor elviszem, mert múlthónapban volt a szülinapom. Meghát amúgy is olyan ritkán járunk ilyen helyekre. Én valamiért nem vagyok oda az úri dolgokért, hogy étterem, nyakkendő meg pukedli, én olyan egyszerű alpári gyerek vagyok. Legalábbis annak tartom magam...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5) gabe_


gabe_
őstag

Kicseréltettem a kormányt egy Geniusra, ráfizetéssel. Működik. Feltelepítettem a Colin McRae Rally 2-t, az F1gp4-et, A NFS Undergoundot, és csűrtem neki kormánnyal. Bűűűn Sz@r!!!!! Egyszerűen játszhatatlan! Billentyűzeten sokkal jobban megy. Én hülye, kidobtam 12ezer forintot olyan hülyeségre, amit most szépen visszateszek a dobozába, és felrakom a szekrényre. :( (Bár munkatársam áhítozik egy kormányért, lehet, hogy neki elpasszolom, persze tutira bukok rajta...)
Bár lehet, hogy csak gyakorlás kérdése, vagy szerintem én elég gyakran vezetek (igazi autót), és azért nem okoz élvezetet a kormányos autószimulátorok...

Itthon tengek, mert szabadnapos vagyok. Elgondolkodtam, azon hogy hogy a fenébe kéne saját lakáshoz jutni. El kéne kezdeni félretenni pénzt önerőnek egy lakáshitelhez. Eléggé elkeseredtem, mert más útját nem látom annak, hogy egyszer saját lakásom (lakásunk) legyen (az életem párjával). Aki tud valami jobbat, dobjon egy emailt! Gondolkodás közben összeütöttem egy tejbegrízt ebédre, és jól megégettem az ujjam.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6) gabe_


gabe_
őstag

Már megint ez a rongyos élet. Ilyenkor útálok élni. Bal lábbal keltem, vagymi.Szarakodik a számítógépem is. Vagy csak péntek 13.-a van. Bár nem is vagyok babonás. Már szinte várom, hogy menjek dolgozni. Nemtom, ha több napot vagyok otthon egyedül, akkor szinte csak szenvedek. Kínomban már a hűtőszekrényt is kitakarítottam. Legalább ennyi hasznom legyen, ha már itthon henyélek. Szóval estére irány a meló! Lehet, hogy hülye vagyok, de ez most feldob. Mit kell majd csinálni, mi a változás, mi történt a munkatársaimmal az utóbbi 2 napban? Úristen én egy állat vagyok! ki a f@szom lehet az a barom aki rajtam kívül várja, hogy melóba menjen? Nem vagyok normális.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7) gabe_


gabe_
őstag

Áh. Nem is jó a meló. csak itthonról tűnt jónak, ott már szívtam a fogam. Namindegy. Nemjó a kedvem. Lehet, hogy el kéne már menni vakációzni, vagy kikapcsolódni valahova, mert eléggé be vagyok fásulva. Próbálom megrázni magam. Tényleg ilyen unalmas az életem?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#8) gabe_


gabe_
őstag

Tegnap voltam Szentendrén. A barátnőmmel. Csak úgy kiruccantunk, éjszakásműszak után. :) Valahova menni akartam már, egyszerűen untam, hogy mindig csak itthon punnyadok. Megnéztük a marcipánmúzeumot, szép volt. Csináltam egy rakás fényképet is, jóléreztük magunkat. Hazafelé betértünk egy vendéglőbe kajálni. Meglepően olcsón megúsztuk, az amúgy színvonalas, és hangulatos ebédet. Vagy vacsorát. Nemtudom délután 4-5 óra körül, hogy melyi is volt az. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9) gabe_


gabe_
őstag

No, ma visszaálltam dolgozni. Tiszta öröm volt. :( Valahogy most annyira nem élvezem annyira.Kicsit megint laposodik az életem. A hétvége után kár. Megpróbáljuk feldobni valahogy, remélem sikerül.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#10) gabe_


gabe_
őstag

De hogyan változtassak? A párommal általában nem egy műszakban dolgozunk, ő állandó délelőttös, énmeg változó: éjszakás 12 órában, illetve nappalos 12 órában. Alig találkozunk. Amikor együtt vagyunk, akkor meg fáradtak vagyunk, és csak döglünk. Nem jó ez így. Most ráuntunk egymásra? Én szeretek vele lenni, és ugyanúgy érzek iránta, mint amikor beleszerettem. Ez anno lassan két éve volt. Szerintem ő is szeret. De akkor mi van? Mi változott? Francba, olyan sz@r érzés tudni, hogy valami nincs rendben.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#11) gabe_


gabe_
őstag

Ennyit takarítani.... huhh
Az egész lakást átsikáltam. Már elegem van belőle. Amilyen rumli volt itt már muszáj volt. Voltam fodrásznál is, frankón levágta a hajam. Nyári rövid design. :) Remélem tart még a nyár. Bár ahogy ránézek a hőmérőre, 30 fok a szobában...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12) gabe_


gabe_
őstag

No, megnéztem a tüzijátékot a tvben. Mivel a párom dolgozik, ezért egyedül. Hát a komment elég idióta volt, de legalább egy kis technikai infót is hallhattunk. Ezt most az ország 80-90 %-a látta. Vagy élőben vagy tévében. Besz@rás.
No, mindegy. Ma is pihi van, nézem a filmeket vagonszámra. :) Holnap úgyis meló, úgyhogy feltöltődöm.
Felmerült bennem a kérdés, hogy egyeseknek honnan a jó fenéből telik új autóra, vagy házra, lakásra? oké, vannak akiknek a gazdag apuci-anyuci megveszi, de ez elég kevés. Rendes fizetésből szerintem senki nem lakást, vagy új autót. Lopni csalni kell, hogy az embernek legyen valami a feje fölött, vagy mi? Elkeserítő.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13) gabe_


gabe_
őstag

Ma jó nap volt a melóban! Senki nem szólt bele, hogy mit, hogy és miért úgy csinálom. Nem csoda, hisz hát vasárnap ugye nemsokan dolgoztunk... :)
Szeretnék énis egy kicsit szentkirályi lenni.... :)
Itthon előszedtem egy régi kedvenc játékomat, a S.W.I.NE.-t. Újból elkezdtem vele játszani, egyel nehezebb fokon, mint haogy már egyszer végigjátszottam. Tegnap este vagy 4 órát gémeltem, úgy, hogy észre sem vettem! Hiába, no! A jó játék az jó játék.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#14) gabe_


gabe_
őstag

Már jó régen nem írtam. :) Attól függ, mit nevezünk sok időnek. Észre se vettem úgy elmúlt két nap. Unalmas vagyok tudom: melóztam. Mint az állat.
Erősen gondolkodom rajta, hogy ki kéne nézni külföldre venni bizonyos dolgokat, amik olcsóbbak, mint kishazánkban. Talán fizetéskor meg is teszem.
Egyenlőre lemondhatok a gyors internetről, mivel nem találtam megfelelő megoldást rá. Majd ez is kialakul talán. Legalábbis remélem.
Most úgy általánosan próbálok mindenhez pozitívan hozzáállni, hátha jobb lesz nekem, és nem tépem magam olyan dolgokon, amiken egy kis optimizmussal átléphetek. (hűde szépen kikerekítettem mi? ) :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#15) gabe_


gabe_
őstag

Affene. Tegnap besz@art a rendszerem, itthon. Olyan kékhalálokat produkált a gépem, mint az állat! Egy cirka óra alatt rájöttem, hogy az egyik memória szállt el, úgyhogy most csak 256 mega van a gépben. sux. Buher közben annyira megturkáltam a raid vezérlőt meg a vinyókat is, hogy komplett win újratelepítés is volt.
Amúgy minden rendben van...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#16) gabe_


gabe_
őstag

Nagyon lelassult a gépem, úgy látszik tényleg számít neki 128 mega kiesés a memóriából... A NFSU is néha már megakad, a 'jóöreg' farcry-t meg már fel se merem telepíteni... Nebaj, fizukor veszek memóriát. Vagy inkább videókártyát.
Anyámék vettek új mosógépet, meg hűtőszekrényt, segítettem nekik hazavinni. Béreltünk utánfutót, és végig a városon. Szegény cuccokat jól összerázta a jómagyar aszfalt. :(
Talán mégis lesz gyorsabb netem itthonra, ha összejön a tervem. ( és nem vertek át...)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#17) gabe_


gabe_
őstag

Asszem egyenlőre videókártyával bővítem a gépem, éscsak utána jön a memória.
Mármeg az egyik vinyóm is (2 maxtor 80-as, egy seagate 40-es), a seagate fura hangokat hallatott. kattant egyet, majd felpörgött. ezt megismételte vagy 5x, mire kikapcsoltam a gépet. A köv. indításnál már nem csinálta. Mindegy van rá még gari is...
Tök jó, szabadnapos vagyok, nincs semmi gondom... Na azért van: Ez a lakásügy nagyon foglalkoztat. Mármint szeretnék saját lakást, de még nem látom a fényt az alagút végén. Ez elszomorít.
Néha rámjön, hogy mit videókártyázok itt, meg próbálom fejleszteni a gépem, mikor elsősorban minden pénzemet egy lakásra kéne koncentrálni. Mármint egy hitelféleségre önerőnek. Más módszert nem látok sajnos.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18) gabe_


gabe_
őstag

Ma roncsderbin voltam. Király volt! Leégett a nyakam, meg az alkarom... Mindenhol fehér vagyok, mint egy hipóreklám, kivéve, ahol kilátszottam a pólóból. :)
Valamikor énis terveztem, hogy amatőr rallykon induljak. Úgy gondoltam, vennék egy szakadt ladát, ( már volt egy, minden porcikáját ismerem, mivel, teljesen felújítottam, motorikusan, karosszériát, futóművet, mindent ) és tuningolnám. Csakhát több bukta is van ám a dologba, ezek mind egyetlen dologra vezethetők vissza: pénzhiány. Túl drága hobbi lenne ez az én péztárcámhoz. Hát ez van...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#19) gabe_


gabe_
őstag

Na, eddig tartott a jókedv. Nagyon szarul vagyok, elegem van az életből. (már megint). Úgy érzem, hogy hülyébb vagyok az átlagnál. Vagy csak nem figyelek oda eléggé, arra, amit csinálok. De akkor is hülye vagyok, mert nem tudok odafigyelni. Valami agyserkentőt kéne szednem?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#20) gabe_


gabe_
őstag

Ma: fizetés. Ilyenkor mindig felpörög az élet, vagy 4-5 napig. Nagybevásárlás, jövés-menés, ügyintézés, a pénz meg folyik elfele. Ezt várom egész hónapban, de minek? Utána úgyis minden kezdődik előlről.
Tiszta hülyének érzem magam, hogy ezeket még le is írom magamról, de mostmár mindegy. Ha elkezdtem, folytatom. Tán abban reménykedek, hogy akik olvassák, azok között van legalább 1-2 olyan, aki nem néz hülyének, és nagyjából ott van ahol én. Bár biztos többen csak kiröhögnek. Nembaj, szeretek hülyét csinálni magamból. Itt legalább arc nélkül megtehetem...

[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#21) gabe_


gabe_
őstag

Újra itt vagyok. Mostmár kábelneten. Még nincs 5 perce, hogy elmenetek a fiúk, akik bekötötték, nekem meg az első dolgom volt idejönni. :) Most jól kiinternetezhetem magam. Az utóbbi szünet lehet, hogy megártott... :)
utána írok valami értelmeset is.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#22) gabe_


gabe_
őstag

Összecsaptak fölöttem a hullámok. Egy csepp szabadidőm sincs. Borzalmas! Most is csak épp beugrottam, merthát a prohardvert nem hagyhatom ki... (egy kis nyalás... :) )
Szeretnék már valami tartalmasat is írni...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23) gabe_


gabe_
őstag

Uhh.Nagyon belassult a gépem... de ez nem a technikai problémáim topicja (bár ilyet is csinálhatnék annyi van belőlük...)
Rengeteg a probléma...
Rájöttem, hogy egy párkapcsolathoz nagyon sok türelem kell ám. Még bírom a megpróbáltatásokat.
De nemcsak a kapcsolatban vannak problémák. Mndenben. Szeretném megoldani mindet, csakhogy ilyenkor porszemnek kezdem érezni magam, a sok gond között.
Az a bizonyos cérna pedig elszakad előbb-utóbb. Utána jön egy pár nap depresszió. Szerintem nemsokára.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#24) gabe_


gabe_
őstag

Megjavítottam a számítógépem, roppant büszke vagyok magamra... Más nem nagyon történik mostanság. Dögunalom. Nagy gondolataim sincsenek, tiszta pangás.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25) gabe_


gabe_
őstag

Nemrég értem haza dolgozóból. Fáradt vagyok, de még nyomom egy kicsit. A hétvégén kipihentem magam, itt volt 3 nap... Annyi mindent akarok, és semmire sincs időm. Észre se veszem, ésmár mindjárt 2005 van. Rohannak az évek, megöregszünk. Az utolsó 2 év mintha csak egy hét lett volna.
Jövőhónap 7.-én leszünk 2 évesek a barátnőmmel. Valamivel meg kéne ünnepelni.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#26) gabe_


gabe_
őstag

Most úgy tűnik, hogy az a bizonyos cérna még bírja egy jó darabig. Csak úgy vagyok bele a nagyvilágba. Vettem a kiskocsimba kék halogén izzókat. :) Nagyon állat. Kis ford fiesta kék fényszóróval. Megkérték az árát rendesen: 2ezer fölött volt darabja. Kicsit sajnáltam rá a pénzt, de hát fusizásból van...Azt írják rajta, hogy a kékes szín miatt nem annyira fárasztó az éjszakai vezetés. Muszály néha költeni a járgányra is... Eddig mindig a számítógépre költöttem, hogy nagyjából szinten tartsam...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#27) gabe_


gabe_
őstag

Közben most nézem, hogy már elmúltam 1 éves itt a prohardveren...
Megyek pezsgőt bontani... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#28) gabe_


gabe_
őstag

Látom a hiradóba ezt a miniszterelnök dolgot, és te jó ég! Ezek tiszta hülyék! Nem látok különbséget a politikusok és mondjuk a mónika show között. beszólok xxx-nek. szomorú.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#29) gabe_


gabe_
őstag

Mindenkinek meg akarok felelni, aztán meg jól pofára esek. De miért csinálom ezt? Magamnak akarok megfelelni az a baj. Biztos van így más is. Ezentúl eldöntöttem, inkább kussolok. Nem szólok senkinek sem, ha tudok jobb megoldást, meg ilyenek. Nem szól szám...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#30) gabe_


gabe_
őstag

Tartom magam az előző hozzászólásomhoz, és láss csodát, működik! :) A mai nap olyan jól elvoltam, mint a befőtt. Szépen hallgattam más gondjait, bólogattam, hümmögtem, teljesen átéreztem a problémákat :)
Aztán meg sz@rtam rájuk.
Csináltam a dolgaimat, és és csak azt vettem észre, hogy jöhetek haza.
Ma nagyon ráizgultam egy Siemens telóra az pannonnál, de aztán leállítottam magam. gondolkodjunk. :( a párom sem biztos hogy örülne neki, ha hazaállítanék egy új telefonnal. akkor neki is kéne egy... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#31) gabe_


gabe_
őstag

Még ő beszélt rá a telefonra. Mert megérdemlem. Olyan jó csávó lennék? :) Én nem érzem magam annak.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#32) gabe_


gabe_
őstag

Már jó régen nem írtam.
Az utóbbi időben felpörgött minden. Olyan gyorsan telik az idő, nemtom mi van. És igazából olyan sok dolgot akarok csinálni, és mégis alig jut valamire abból a kis időmből. Hiányzik a nyugodt sétálás, meg ilyenek. Manapság mindenhova kocsival járok. Még oda is ahova gyalog csak egy kis séta lenne az egész. Sajnálom az időt. Hogy nem hasznosan töltöm el. Nemsokára azt veszem majd észre, hogy vén sz@ros öregember leszek...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#33) gabe_


gabe_
őstag

Tegnap voltunk a tropikáriumban... szép volt.





(remélem sikerült jól beszúrni a dolgokat...)


[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#34) gabe_


gabe_
őstag

Úgylátom, nem... :(
Na mindegy...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#35) gabe_


gabe_
őstag

Megnéztem a tűzben edzett férfi -t. Érdekes film. Kemény. Erős művészi vonalat véltem felfedezni benne. Mindenesetre nem egy popcorn-mozi az biztos...
Bővebben: link

Sovány szakácsban sose bízz!

(#36) gabe_


gabe_
őstag

Mégegy próba...
(egy szimpla képpel)

[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#37) gabe_


gabe_
őstag

Bővebben: link

qrva életbe!!!!!!!! most felb@sztam magam...

[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#38) gabe_


gabe_
őstag

Megszereztem Cserháti Zsuzsa albumait, most ezeket hallgatom. ÉN, aki a drumandbass, a trance, rock zenéket hallgatom. :) Rámjött. Érdekes, hogy amíg élt, addig nem figyeltem fel arra, hogy milyen jó hangja van.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#39) gabe_


gabe_
őstag

Tiszta szopás. A rohadt számítógépeimmel szívok mint a torkosboz. Tanulópénz. A héten legalább 10 winfos telepítésem volt...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#40) gabe_


gabe_
őstag

Valahogy egyre lassabb a blogom... Már lassan két hete folyamatosan napi 12 órát dolgozok, aztán mire hazaérek, már csak lazulni van időm. Még tegnap is dolgoztam, pedig hát fizetett ünnep. Ha ez megéri a górénak... De ez van, ha nem megyek be, akkor meg az a baj. Ha én úgy állok hozzá, hogy le van szarva, akkor a főnöknek is ilyesmi lesz a hozzáállása felém, és szép lassan ellehetetlenít.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#41) gabe_


gabe_
őstag

Itt vagyok még élek. :) szerencsére.
Tegnap megnéztük a kecskeméti tescos betörést, mármint a nyomait. Szép. ;)
Készlett a telefonom is a szoftverfissítéssel, úgyhogy visszakaptam a kicsikét... 7napba telt a pannonnál.
Ja! Eljegyzem a barátnőmet a hónapban. Márha hozzám jön egyáltalán... Bár bizts, mert megbeszéltük. Házasság még nem lesz egy jó darabig, míg nincs saját kérónk. (vagy ha nem csúszik be egy baba - isten ments!) Lesz egy gyűrűnk, ozt ennyi. Ugyanúgy élünk, mint eddig. Én abszolút nem vagyok oda ezekért a hercehurcákért, esküvő, házasság, meg a többi baromság. A nők nemtom miért csinálnak ilyen nagy dolgot belőle. Bár mostanában a szingliség a trendi... Egy darabig... ;)
Szal ez van!

Sovány szakácsban sose bízz!

(#42) gabe_


gabe_
őstag

Meg volt az eljegyzés! Ma! Jól sikerült, örülök neki, jól elvolt a család. Egy étteremben tartottuk. Vettem szép gyűrűt. Ezután is ugyanúgy élünk majd tovább, csak mostmár van gyűrűnk. :)
Vettem egy dvd írót is(pioneer 108), most próbálgatom.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#43) gabe_


gabe_
őstag

A DVD író nagyszerűen műxik, hoztam hozzá egy rakás dvd lemezt.
Megcsináltattam az autómat is, 3500 forintba került. Szelephézag állítás. Sokkal csendesebb, és még több is benne a kraft. Jobban megy.
Ez a fészekrakó program vagymi felcsigázta az érdeklődésemet. Lehet, hogy belátható időn belül lesz saját lakás? Amit nyugdíjaskoromra ki is fizetek? Sok emberrel beszélgettem erről, mindenki másként gondolja. Az egyik lát benne valamit (akinek ugye nincs még háza), a másik meg fikázza. Majd meglátjuk.
A derék vak is azt mondta...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#44) gabe_


gabe_
őstag

Príma! Elvesztettem az első rendszámot, ma megyek bejelenteni az okmányirodába. Szép kis sorban állás lesz, amit útálok. Megpróbálok már uniósat kérni, ha nem kerül (sokkal) többe, mint az elveszett pótlása. Előre gondolkodom még a matrica rendszámon is. Sokba fog ez még nekem kerülni, érzem...

Lassan megszokom a gyűrűmet (ezelőtt ugye nem hordtam soha). A melóba azért le kell venni, mert balesetveszélyes (Mondjuk letépi az ujjam ha beleakad valamibe, vagy zárlatot okozhat). Tegnap már rendesen hiányzott, hogy nem volt rajtam. Tiszta buzi vagyok :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#45) gabe_


gabe_
őstag

Fúh, nagy változás lesz az életembe: munkahely váltás. :( Sz@r ügy
Bővebben kifejtve ott található a dolog. (Lusta vagyok 2x gépelni)

Bővebben: link


[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#46) gabe_


gabe_
őstag

Hát igen, munkahelyet keresek. Sz@r érzés, de hát ez van. Úgy néz ki, hogy találok valamit a szakmámban, hálistennek jót választottam.
Ez miatt egy csomó dologról le kellett mondanom. Bővíteni akartam a gépem, de hát amíg nincs megint stabil anyagi hátterem, addig várni kell vele.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#47) gabe_


gabe_
őstag

Bazz. Semmi lehetőség. Még egy mocskos segédmunkás állást se találok. Persze biztos itt vannak az ünnepek, ilyenkor nem nagyon foglalkoztatnak újakat. Nagyon sz@rul érzem magam munka nélkül. Mindenhol csak felírták az adataimat, aztán majd értesítenek. Ezzel le vagyok rázva. Valami pedig nagyon kéne...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#48) gabe_


gabe_
őstag

VAN MUNKAHELYEM! Jó, még csak ideiglenes, de legalább nem lesz januárban anyagi csőd. Megyek pestre. :) A többit majd meglátjuk.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#49) gabe_


gabe_
őstag

Nem megyek pestre. Ez jó, mert azért nem, mert (halmozom a merteket) helyben is találtam cnc-s melót. Igaz, nem leszek túlfizetve, de hát a régi helyemen is potom órabérrel kezdtem. Úgy néz ki, hogy csütörtökön kezdek is. Holnap elmegyek előszerződésért, meg tüdőszűrésre, meg munkaügyi központba. Nagyon örülnék, ha összejönne.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#50) gabe_


gabe_
őstag

Már dolgoztam 2 napot. Jó, nem egy álommunkahely, de ilyenkor ünnep előtt megteszi. Örülök, hogy legalább van munkahelyem. Aztán januártól meg majd meglátjuk. Csak ha lesz jobb, akkor váltok.

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.