Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dokibá


Dokibá
aktív tag

A holnapi napra. Behalt a gépünk és határidős munkánk van. Ha valaki tud segíteni, asszem anyagilag is meg tudjuk hálálni. Plíz help!!!

Dokibá

(#2) KERO_SAN válasza Dokibá (#1) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

g3-at tudok

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#3) Dokibá válasza KERO_SAN (#2) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Sajna az nem elég. G4-ből is inkább duálprocis lenne jó. :O

Dokibá

(#4) KERO_SAN válasza Dokibá (#3) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

mit szamoltok?:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#5) Alex91


Alex91
félisten

Ha mar meghalt, vegyetek egy G5-ot :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6) Dokibá válasza KERO_SAN (#4) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Videót. FCP fut rajta.

Dokibá

(#7) Dokibá válasza Alex91 (#5) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Na ja. Csak nem holnap.

Dokibá

(#8) karib válasza Dokibá (#7) üzenetére


karib
addikt

Küldtem mailt az infódban megadott címre, talán akit ajánlottam, tud segíteni.

Department of Redundancy Department

(#9) Dokibá válasza karib (#8) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Köszi, írtam neki :)

Dokibá

(#10) Don Vittorio válasza Dokibá (#9) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ment mail. Tudok segíteni, csak nem biztos, hogy elég.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#11) Dokibá válasza Don Vittorio (#10) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Köszi, hívlak...

Dokibá

(#12) Don Vittorio válasza Dokibá (#11) üzenetére


Don Vittorio
őstag

No, mi lett? Megjött a gép, kiderült a baj?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#13) Dokibá válasza Don Vittorio (#12) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Áááá, ne is mondd... Lebeszéltem a találkozót, ember szerzett gépet, 16 h-ra ért volna oda hozzánk(!!), erre fél négykor felhív az idióta főnököm, hogy azonnal mondjam le a szervízest és húzzak ki a rendezvényre, amit csináltunk. Mindezt úgy, hogy előző este ő volt az, aki mondta, hogy mindenképp jöjjön az ember. És aztán velem mondatja le. Tiszta ciki volt. Még szerencse, hogy nem innen szívattam meg valakit :O. Például téged. De ezennel ünnepélyesen megfogadom, hogy a büdös életben nem jut többé eszembe, hogy segítsek neki. Köszönöm az eddigieket :).

Dokibá

(#14) Don Vittorio válasza Dokibá (#13) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Azért én szívesen megnézném azt a dögöt. Ha nagyon döglött, és nem csak a vinyó, akkor igényt is tartanék rá - roncsáron...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#15) Dokibá válasza Don Vittorio (#14) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Oké, amint tudok valamit, értesítelek.

Dokibá

(#16) Don Vittorio válasza Dokibá (#15) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Na?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#17) Dokibá válasza Don Vittorio (#16) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Gép megy a Mac szervízbe holnap. Nem sikerült feléleszteni. Bevizsgálják, adnak árajánlatot, azután a főnököm eldönti, hogy megjavíttatja vagy vesz másikat. Ha esetleg eladó lesz, szólok mindenkinek, aki érdeklődött. :)

Dokibá

(#18) Don Vittorio válasza Dokibá (#17) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Melyik szerviz?

Ha komoly baja lesz, nem lesz érdemes javítani. Akkor inkább csapjatok le egy akciós 1.25-ösre.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#19) Dokibá válasza Don Vittorio (#18) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Intercas. Már néztünk új gép árakat. Majd kiderül.

Dokibá

(#20) Dokibá


Dokibá
aktív tag

Nnna, megcsinálták. Kontakthibás volt a memóriafoglalat, újra kellett forrasztani. Kemény 20k-ba került. Mindenkinek köszönöm a segítséget :).

Dokibá

(#21) Don Vittorio válasza Dokibá (#20) üzenetére


Don Vittorio
őstag

De durva...

De azért örülök. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#22) Don Vittorio válasza Dokibá (#20) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Én holnap kapom az új gépet.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#23) Dokibá válasza Don Vittorio (#22) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Gratula. És sok szerencsét hozzá.

Dokibá

(#24) Don Vittorio válasza Dokibá (#23) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Köszi. Ma elhoztuk. 1.25 GHz G4, 2*80 GB HDD (stripe), 768 MB DDR, ATI 9000 video, DVD+-RW, etc. Nagyon jól hasít. Ez a jubileumi (10.) Macem.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#25) karib válasza Don Vittorio (#24) üzenetére


karib
addikt

Hoppá, gratula :) Szép darab lehet :)) Egyszer majd megnézem a farmot, ha kész van :)

Department of Redundancy Department

(#26) Dokibá válasza Don Vittorio (#24) üzenetére


Dokibá
aktív tag

A dual G4 tényleg megszűnt? A mienk: dual 1 GHz, 1 giga DDR stb (mondjuk itt a húzós az ATTO SCSI + Igniter páros, de ez videóhoz kell)

Dokibá

(#27) Don Vittorio válasza karib (#25) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Majdnem kész.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#28) Don Vittorio válasza Dokibá (#26) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Igen. Én még levadásztam egy dual 867-est (szintén 1 GB rammal), de már tovább nincs. Néhány darab 1.25-ös single kapható még, de aztán kifújt. Csak a G5 maradt. ott single G5-1.6 van, ami nagyon szép és jó, de alig drágább a dual-1.8, ami lényegesen brutálisabb. A legnagyobb a dual-2 GHz, de az meg annyival drágább a dual-1.8-nál, hogy inkább a dual-1.8 + maximum ram a jó megoldás. (Különben is alig van érdemi különbség a dual-1.8 és 2 között.)

Mivel dolgoztok videoval? (szoftver, hardver, oprendszer)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#29) Dokibá válasza Don Vittorio (#28) üzenetére


Dokibá
aktív tag

FinalCut Pro 3.0, 9.2.2 MacOS, Aurora Igniter digitalizálókártya, többnyire tömörítetlen video beállításban, Raid5-be kötött 720 GB ADTX háttértár. De most talán áttérünk OSX-re.

Dokibá

(#30) Don Vittorio válasza Dokibá (#29) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Aham.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.