Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  G2A

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

Nos korábban nem volt a kedvencem, mert szürke boltnak számított, így nem vásároltam semmit. Viszont az egyik barátom felhívta a figyelmemet arra, hogy remekül lehet eladni.

A https://www.g2a.com-n ráadásul van eredetiség ellenőrzés is:

""Hello,

Please provide us with scans or screenshots of all keys which you have already listed in your auctions.

Name of products and game codes should be visible.

Add, please, receipts for your codes

The screenshots should be from the place where you bought them.

This will allow us to forward the case to our experts in order to verify you account.

You can make a PDF file with all screenshots
"

Aztán:

Hello,

Could you also add, please, receipts for all your codes"

Szóval kellemesen leptek, meg. Vásárolni persze nem merek, mert nekem már Steam-en, Originen, és Uplay-en is annyi játékom van, hogy lenyírnám a hajam, ha gond lenne. Viszont eladni tényleg jó, főleg a HB-s kulcsokat:

Az egyenlegünket itt tudjuk lekérdezni: https://www.g2a.com/marketplace/customer/balance/

Láthatjuk azt is, hogy mennyi idő van hátra a kifizetésig:

A kifizetést nem muszáj közvetlenül a számlánkra kérni, jó a Paypal is!

Mivel nem találtam neki külön topicot itt a fórumon, de a Best Buy topicban is sűrűn felmerül a neve, így jobb itt beszélgetni róla, mint offolni a több topicot.

[ Szerkesztve ]

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

g2a?

szerintem semmi helye ezen a fórumon, hiszen a fejlesztők által is elismerten károsítja a játékipart az ott megengedett tevékenység, mostanában a wareznél is jobban kikelnek ellene.

keresni persze jól lehet vele, nem véletlen hogy a Twitch donationok is ezen a kínai kamu címre regisztrált paypal klónjukon mennek már át, hatalmas pénzeket szedhettek össze

/s

(#3) TheProb válasza #41133696 (#1) üzenetére


TheProb
veterán

Nem kell félni a vásárlástól sem, legalábbis nem úgy ahogy te gondolod. Egyfelől még ha olyan kulcsot is kapnál, ami "szürke", az csak annyit jelentene, hogy nem tudod aktiválni, vagy beaktiválod ugyan, de esetleg később leveszik. Bár én még egyikkel sem találkoztam, pedig jó pár gamet, software licence-et vettem már ott.

Tök mindegy hány játékod van az accodon, a többi játékot biztosan nem fogja befolyásolni... Egy hamis kulcsért nem függesztik fel a teljes accot, csak max az adott címet törlik róla.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4) Lackki válasza #41133696 (#1) üzenetére


Lackki
senior tag

pont nem éri meg eladni a bundle-s cuccokat 1euroért, mivel abból nem sokat látsz

1eur - 0.15-0.35-10.8%=0.44Eur

ja és persze kifizetésnél is van FEE! :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#5) yozsee11 válasza #41133696 (#1) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Kérdés, hogy 10 eladás után ha igazoltad azokat továbbra is kérnek-e számlát, screenshot-ot a kulcsokról, mert van jó pár olyan kulcsom ami csak egy txt-be fel van írva régről, jól lenne elpasszolni őket pár dodóért :DDD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#6) #41133696 válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát én biztos nem veszek részt a károsításban, mert legális felesleges kulcsaimat adom el, melyeket legális formában szereztem.

(#3) TheProb : Jobb félni, mint megijedni :D

(#4) Lackki : A nyitóposztban szereplő képen látható tranzakciók javarészt 1 $-os csomagok olyan részletei, melyeknél csak egy-egy kulcsra volt szükségem. Amint látható, 2 €-ért adtam el őket úgy, hogy 1 $ fizettem magáért a csomagért, és nem az egész csomagot értékesítettem, hanem csak egy részét annak.

(#5) yozsee11 : Tőlem egyelőre nem kértek újból, de én pl tudnám mindig igazolni. Sőt még az a figyelmeztetés sincs, hogy minden 10 eladásonként kellene igazolnom.

Minősítési rendszer is van:

Annyit még leírnék, hogy érdemes figyelni mennyit ér az adott kulcs, mert általában mindig a legolcsóbb ajánlat a nyerő a vevő oldaláról, és utána 15 cent az ár módosításának díja.

Ebből jól bevásároltam majd a felesleget, hetek vagy hónapok múlva, amikor kifogynak a potya AC kulcsok, piacra dobom :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Lackki válasza #41133696 (#6) üzenetére


Lackki
senior tag

Tisztában vagyok hogy mennyiért vetted, de továbbra is tartom, hogy 1-2 euroért semmi értelme árulni g2an. Majd rájössz Te is, amikor kéred az első kifizetésed mondjuk Paypalra és fee levonása után is hiányzik 30-40euro az exchange rateknek köszönhetően :)

Na akkor jön majd a kopp

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#8) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na pont kapóra jön ez a topik.

A G2A Paypalen keresztül havonta levonogat 1.62 eurókat, ez mi a rák? Nincs leírás hozzá, nincs semmi, G2A-n nem találtam hozzá semmit, a Shield nincs bekapcsolva, szóval még annak a megújítása sem lehet, Paypal nincs a G2A accountomhoz csatolva.
Ebben kérnék segítséget. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) maross válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


maross
veterán

De van, de van!! (shield)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10) Bad Pritt válasza maross (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A videót nem tudom értelmezni.

Fasza dolog a shield, meg hogy most már minden hónapban levonja, épp csak nincs bekapcsolva még így sem és a trialt dobja ki nekem vagy vegyek egy hónapra. :D Nyoma nincs G2A tranzakciók között, hogy ezt levonja, gyakorlatilag csak a Paypal email alapján látom, hogy ezt csinálja (meg ha nagyon figyelem, akkor a banki számlatörténet alapján). Szóval egyszer az ember beállította és onnantól kezdve állandóan szedi a pénzt. Plusz a levonás közleménye is wtf, abból se lehetett kitalálni...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) maross válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


maross
veterán

egyszeru modszer, tiltsd le paypalen belul a havi tranzakciot, eggyel bonyolultabb hogy kerd meg supportot hogy kapcsolja ki, még eggyel bonyolultabb hogy megkeresed magad :). 1.62 tutibiztos hogy shield

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#12) #41133696 válasza maross (#11) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Paypal nálam az Internet kártyámhoz fér hozzá, arra meg utalni tud, levonni nem, mert nincs rajta pénz, csak akkor ha én utalok rá, vagy majd most 5-6 órán belül a G2A, mármint G2A a Paypal-ra fog :D :D

[ Szerkesztve ]

(#13) #41133696


#41133696
törölt tag

Eljött a kikérés napja, de PP esetében:

Még előbb utalnom kell 1 €-t a PP-re, hogy a g2A ellenőrizhesse, aztán visszautalják azt is meg a többi pénzt is :D

(#14) #41133696 válasza #41133696 (#13) üzenetére


#41133696
törölt tag

Aha...

(#15) maross válasza #41133696 (#14) üzenetére


maross
veterán

teljes es az account balance miert nem egyezik?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16) #41133696 válasza maross (#15) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem tudom. De már abban sem vagyok biztos, hogy PP-ről megkapják az 1 €-t ,mert lehet benyelik, aztán köszönjük.

Reggel még az Available balance is pozitív volt.

[ Szerkesztve ]

(#17) maross válasza #41133696 (#16) üzenetére


maross
veterán

kemeny ez a popszakma :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18) #41133696 válasza maross (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kaspersky szerint nem gázos, bár fegyverekkel is kereskednek szerinte :D

(#19) #41133696 válasza #41133696 (#14) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#20) #41133696


#41133696
törölt tag

Na az imént írtam nekik, várom, hogy válaszoljanak :D

(#21) #41133696 válasza #41133696 (#20) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gyorsan kaptam is levelet..

(#22) #41133696


#41133696
törölt tag

(#23) yozsee11 válasza #41133696 (#22) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Volt azóta több eladás is? Kértek azóta újabb ellenőrzést, mint az első 10 kulcs eladásakor?

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#24) freeknight válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


freeknight
őstag

Persze, hogy a fejlesztők kikelnek ellene, mert nem tudják 60€-ért elsózni a bughalmaz sz*rjaikat.

Magam részéről már több, mint 30 kulcsot vásároltam G2A-n, több, mint 1 év alatt. Még mindet be tudtam aktiválni, és még soha, egyetlen játékot sem tiltottak le.
Szóval annyira még sem lehet illegális... Persze scammerkbe így is belelehet futni, de azokba ebayen, sőt, itt aprón is bele lehet, sőt, ott semmi nem is véd ellenük. Ezért kell magas értékelésű, ismert eladóktól vásárolni.

(#25) #41133696 válasza yozsee11 (#23) üzenetére


#41133696
törölt tag

2,68 €-m van bent náluk, meg 2 piti cucc eladásra vár.

(#26) #41133696 válasza #41133696 (#25) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, nem kellett újra igazolnom azóta semmit.

(#27) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én már több mint egy éve kereskedek G2A-n. Szintén apróbb játékok, de sok kicsi sokra megy. Utoljára BF1 Prémiumot vettem így befojt pénzből.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Kérdésem az lenne vajon ha régió blokkolt a játék igy:
Warning! This product CANNOT be activated in following countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Ukraine, Georgia, Kazakhstan, Republic of Moldova, Tajikistan, Uzbekistan, Russian Federation, Isle of Man, Jersey, South Georgia and the South Sandwich Islands, Great Britain, Guernsey, Bangladesh, Bhutan, Brunei Darussalam, Cambodia, Hong Kong, Indonesia, Republic of Korea, Lao People's Democratic Republic, Macau, Malaysia, Mongolia, Myanmar, Nepal, Philippines, Singapore, Taiwan, Thailand, Vietnam, India.

Amit akarok venni,akkor magyarba lehet aktiválni gondolom,illetve nagy britannia blokkolt,de irországban lehet aktiválni szerintetek?

Avatar

(#29) laceszgamer válasza GAbre (#28) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha Mo nincs felsorolva akkor lehet, Írországban viszont nem, szerintem ott egy régióként tekintenek az egész UK-ra.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30) GAbre válasza laceszgamer (#29) üzenetére


GAbre
veterán

Szerinte, is,de viszont ha magyarba aktiválom,berakom uplayembe akkor jó lehet kinn?

Avatar

(#31) laceszgamer válasza GAbre (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha már aktiválva van akkor természetesen jó úgy is, mindegy, hogy hol használod majd.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) #41133696 válasza #41133696 (#22) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ma érkezett meg a számlámra :)

Az 1509 Ft-os tétel :)

[ Szerkesztve ]

(#33) #41133696


#41133696
törölt tag

(#34) laceszgamer válasza #41133696 (#33) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez miként jött össze?:D Vagy olyasmit is lehet kapni amit eddig nem is tudtam?:D

Bár gondolom a CS:GO fegyverekre indulhat be.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#35) #41133696 válasza laceszgamer (#34) üzenetére


#41133696
törölt tag

Erre gondoltam én is, de akkor Steamnél miért nem ?:)

(#36) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!

A nem bekapcsolt de a G2A szerint mégis csak bekapcsolt Shield-től, hogy kell megszabadulni, hogy törölhessem a bankkártya adataimat? :D

Ma reggel regeltem, esetleg az teljesen lehetetlen, hogy egy hónapig megkaptam ezt a rohadt shieldet és ezért nem tudom lemondani?

Paranormal Cocktivity

(#37) TheProb


TheProb
veterán

Eladásnál már megint mik ezek a plussz lehúzós tételek?
Most nézem, hogy a ~6k-ért eladott warhammer-ből levontak majd 1200ft-ot kb.
Product Commission és Selected Offer Provision (Boost Price) címszó alatt, mi a tököm ez már megint?

Kezd felhúzni ez a g2a, hogy lassan már többet fognak elkérni az egyes jutalékokért, mint amit kapok az adott játékért...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#38) etejedu válasza cyberkind (#36) üzenetére


etejedu
őstag

Már csak a kövi hónaptól (illetve most is kikapcsolhatod de mivel kifizetted erre a hónapra - élni fog) tudod lemondani, de nyugi ha már fizetted az adott hónapot többet azért nem von le.
A beállításoknál tudod ezt a piócát kikapcsolni, de javaslom többször ellenőrizd hogy valóban kikapcsoltad e.

(#39) #41133696 válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja nálam is.

Viszont csak most jelentkezett az első, én még a fiókomat is törlöm tőlük. Eleve a másodlagos email címemmel voltam fent, meg Paypal :)

(#40) #41133696 válasza #41133696 (#39) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#41) #41133696 válasza #41133696 (#40) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na :)

(#42) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni.Először használom/használnám ezt az oldalt és ki is néztem elsőre néhány párszázas ajánlatot mert még kicsit bizalmatlan vagyok. Egy ~450 HUFos gaméra esett a választás de ez a g2a Shieldel már ~1000 HUF. Kikapcsolható és gondolom akkor nincs felár... Ti mindig használjátok?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#43) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én sose használom, mégse votl semmi gond, csak arra kell figyelni, hogy olyan eladótól vedd, akinek több ezer értékelése van és minimum 95% fölötti.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#44) GoTReX válasza laceszgamer (#43) üzenetére


GoTReX
őstag

Oké,köszönöm! Megpróbálom

XBOX ID: GoTReX #4839

(#45) GoTReX válasza laceszgamer (#43) üzenetére


GoTReX
őstag

És az EU kiadás is jó nekem vagy csak a GLOBAL?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#46) laceszgamer válasza GoTReX (#45) üzenetére


laceszgamer
addikt

EU kiadás is tökéletes, de általában fel is szokták tüntetni, hogy hol nem elhet használni egy-egy régiózáras kulcsot.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#47) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok
Kicsit off de G2A-n nincs már kuponkód opció? :U

Köszi Lacesz ,már azóta be is szereztem ( egy árban volt a Globallal ezért azt vettem,de lehet még majd másnál EU is) . ;)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#48) laceszgamer válasza GoTReX (#47) üzenetére


laceszgamer
addikt

Elvileg [ezek] például.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#49) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Változott a G2A megint?Fizetés előtt kérdezi hogy honnan történik a vásárlás ,de nincs Magyarország. Alapesetben Eu Business & Vat registered van 0% Vatal. Ti mit használtok?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#50) freeknight válasza GoTReX (#49) üzenetére


freeknight
őstag

Csakis 0% VAT... szerinted melyik univerzumban utalja át a g2a az áfát a magyar államnak? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  G2A
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.