Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  G-portal weblap szerkesztés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Sziasztok!

Biztos ismeritek ezt az ingyenes oldalt,menüket lehet készíteni meglévő oldalhoz.Namármost agyam eldobom már de nem értem az utolsó lépést. Gportalos oldalamhoz akarom berakni a menüt,hogy kell mint kell? Még sose csináltam ilyet de ég a pofám hogy látom még lámáknak is megy. Szóval le van töltve a fájl már csak be kellene rakni vhogy.

(#2) Tütüm


Tütüm
aktív tag

De sokan nézitek...:U

(#3) BLiNk3r válasza Tütüm (#2) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

swf-et, amit letöltöttél, ágyazd bele egy html oldalba pl. Dreamweaverrel, és ezt töltsd fel (persze a html-t és az swf-et is). és ezzel meg is vagy...

(#4) Tütüm válasza BLiNk3r (#3) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Nade ezaz hogy hogy ágyazom bele a gportalosba? Mer azt sablon szerint lehet összerakni. Ha saját oldal az ok,de itt hova töltöm föl a dolgokat meg szerkesztem? Mondom nem értek hozzá:D
Simán csinálok egy HTML oldalt ezzel és azt az oldalt töltöm fel a gportalosra?

[Szerkesztve]

(#5) I_Am


I_Am
veterán

Javaslom a további kérdések érdemi megvitatását az ezzel foglalkozó totyikok egyikében folytassátok. Bővebben: link

További kellemes fórumozást. Még is kinyitottam és adok neki egy új címet.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) BLiNk3r válasza I_Am (#5) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

:F Hogy jön ez ide??
Itt közel sem a Dreamweaver-ről volt szó, azt csak megemlítettem, mint weblapszerkesztőt...pfff

Ezért ujra kis nyitottam a totyikot....pffff

Valamint ha tényleg szükség van rá akkor link sem felesleges....pfffff

I_Am

(#7) Tütüm válasza I_Am (#5) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Kössz kerestem ilyen topicot nem találtam,de akkor átmegyek oda.Nem feltétlen dreamweawerrel kapcsolatos mivel a kérdés jellege nem ez.

(#8) I_Am válasza Tütüm (#7) üzenetére


I_Am
veterán

Nem kell a kérdésnek nincs totyikja, ha valaki tud segíteni és vágja a G-portálos dolgokat akkor most már látja a totyikot.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9) Tütüm válasza BLiNk3r (#6) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Na igen,énis ezt mondom én pl Putra-val csináltam de mindegy átűztek akkor ott kérdezem,azért köszönöm a segítséget BLiNk3r kolléga:) Amúgy HTML is megvan már meg a fájl is csak feltöltéssel van gondom:(

(#10) Tütüm válasza I_Am (#8) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Ja köszi a címváltást:)

(#11) BLiNk3r válasza Tütüm (#9) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

G-Portált sajnos nem vágom, ott több dolog bekavarhat ebbe a flash dologba, egy sima weblapon könnyebb elhelyezn. Pl: Bővebben: link

De azért próbálkozz kitartóan, biztos lesz vmi megoldás!


I_Am: ezt azért írtam, mert sajnos egyre több embernél látom azt a mentalitást, hogy ha nyílik egy új topic, egyből ott van, és elküldi a topicnyitót ide meg oda...néha elhamarkodottan, mert lehet egyszerűbb lenne válaszolni a kérdésére.
Nagyon ne vedd magadra, tőled most látom először, és legalább te nem bunkó style-ban nyomod, ami pozitívum a dologban.


[Szerkesztve]

(#12) Tütüm válasza BLiNk3r (#11) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Igen biztos van mert sok oldalon láttam ezzel készített menüt gportalon,ha más nem akkor majd megkérdezem ott laptulajoktól. De bízok a PH-ban:U;]

(#13) Tütüm


Tütüm
aktív tag

nagy nehezen sikerült megcsinálnom miután találtam egy oldalt épp erről. Leírom a menetét más is megtalálja:

Flashbutton készítés

WWW.FLASHBUTTONS.COM

Válaszd ki azt a gombot amit szeretnél az oldaladon látni.

3 táblázat lesz előtted:
az elsőbe írod a feliratot ami a gombon legyen,
a másodikba az url címet /a megnyitni kivánt oldalon jobb klikk,tulajdonságok,url cim,azt kijelölöd,és vágólapra másolod ctrl+c gombal/,
a harmadik táblázatba ha beirod hogy _blank akkor az oldalad külön ablakban fog megnyilni.Ha nem írsz bele semmit az sem baj.

kiválasztod a háttérszint - ha a button szinét lehet választani azt tedd meg.

klikkelj a generátor gombora

egy új oldalon megjeleníti a kész buttonokat -kattints a free download gombra ha, és töltsd le az swf fájlt. Adj neki más nevet mint amit ajánl, mert ha több flashbutton van az oldalado az adott tipusból akkor összeakadnak és nem fognak müködni!!!!

a lap közepén látsz egy kódot ugy kezdődik és végződik hogy OBJECT ! - ez a html kód - Megnyitod a wordpadot /start-programok-kellékek/ és másold be.Mentés másként,adj neki nevet,és a fájl tipusát állitsd szövegesre.

-csinálsz az oldaladon a modulkezelőben egy képek modult,elhelyezed középre,feltöltöd az elsőként letöltött swf fájlt.Ne ilyedj meg csak egy piros x-et fogsz látni. Rákattintasz,jobb klikk,tulajdonságok,url cim,ezt kimásolod és beilleszted az előbb kimásolt html kódba / amit te generáltál magadnak / -beillesztési helyek: PARAM name=''movie'' value=IDE MÁSOLD

EMBED src=ide másold

-az egészet kijelölöd és bemásolod egy egyszerü modulba , de úgy hogy megnyomod előtte ezzel a [<>;] jellel ellátott gombot!! ebben a módban leokézod és kész.



(#14) sasa666


sasa666
csendes tag

Megisertem egy céget, amely a havi kiadásainkat vissza tudja fizetni a számunkra.

Gondolom, téged is érdekel hogyan?

A kódommal ingyenesen regisztrálhatsz, ez után törzsvásárlója leszel aScienNetnek.
www.sciennet.com/H144724

A már meglévő termékpartnerek listáját megtalálod az interneten.www.sciennet.com

(#15) Fecogame


Fecogame
veterán

Weblap készítés

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  G-portal weblap szerkesztés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.