Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Fx5600 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) existen


existen
tag

üdv

szentetek milyen az fx 5600?jobb mint a 9500pro?

(#2) Atlantis válasza existen (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Sima 5600 vagy Ultra? Az Ultra lehet, hogy jobb, de nem akarok hülyeséget mondani!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) igi válasza existen (#1) üzenetére


igi
aktív tag

Nem.

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#4) Vikthor válasza existen (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia!

Persze hogy rosszabb az 5600 Ultra a 9500 Pronál. Effelől semmi kétség. Ja és meg halkabb is... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) Keitaro válasza existen (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Off
Ismerős a neved... Van valami köze az existence-hez?
On

Egyébként 9500 Pro jobb :)

(#6) existen válasza Keitaro (#5) üzenetére


existen
tag

kösz az infokat.existence???nemnem..

(#7) Keitaro válasza existen (#6) üzenetére


Keitaro
addikt

Ok, közben néztem a mail címedet és leesett, hogy nem te leszel az :)
Bocs a kérdésért

(#8) Hold


Hold
őstag

MSI GForce FX- 5600 TV Out DVI Outos
Órajelek : 400 MHz GPU 650 Mhz MEM

szerintetek ez jó kártya ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#9) Male válasza Hold (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Az a 400 MHz biztos? Csak mert a sima 5600-nak az órajele 325 MHz. Ha a memóriát fel tudod húzni 800-ra, akkor van egy FX5600 Ultra-d, ami már elég gyors (persze van akinek semmi sem elég).

(#10) Hold válasza Male (#9) üzenetére


Hold
őstag

sima és 325 csak 400 ra van húzva

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11) Benny73 válasza Hold (#10) üzenetére


Benny73
csendes tag

üdv!
az árához képest pocsék!
ti 4200-is elveri!:c

(#12) Elrood válasza Keitaro (#5) üzenetére


Elrood
őstag

eXisteN asszem valami film volt.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#13) Robcus


Robcus
csendes tag

Sziasztok, olyan gondom lenne, hogy van egy inno3d geforce fx 5600-asom, 128 ddr, nem is ez a lényeg, tökéletesen műxik stb. azaz, úgy gondoltam, hogy ráférne egy hűtőcsere, mert nem tetszik a gyári, meleg is kártya... vettem egy titan nevű réz csapágyas ventis hűtőt rá..., ment is minden, de egy idő után elkezdtek a gamek játék közben kilépni, nem fagy, nem szaggat, nem villog, semmi baja, de amikor komoly 3d-re kerül a sor, akkor pár perc után a game leteszi magát a tálcára... a 3dmark ( 2001 és 2003 is ) meg egy-két teszt után leáll és kiírja, hogy a 3dmark blabla teszt nem volt teljes mert 3dmark on windows lost focus, vagy vmi ilyesmi... gondoltam, hátha túlmelegszik a kártya és ez a baj. Na, vissza a gyári hűtő... ezzel már a 3dmark is tovább volt hajlandó műxeni, de minden probléma maradt... elképzelhető, hogy a kelleténél vastagabb hűtőzsír réteget hagytam a chipen és emiatt melegszik??? illetve a melegedés kiválthat ilyen problémákat mint amiket írtam??? mert egyébként a kártyának semmi baja, nem fagy, semmi problem, 2d-ben vagyok akkor 5000 napig itt ülhetnék, ugyebár nem melegszik a kártya... direct x tesztek is hiba nélkül lemennek!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Fx5600 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.