Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9037) imyourfriend


imyourfriend
őstag

Köszönöm, hát péntek előtt kimaradt két nap. Futottam 17km-t és másnap reggel fájtak a térdeim alatt picit de máshol nem. El is fáradtam a végére, viszont az utolsó km-t fürgébbre vettem ami azt jelenti hogy van még bőven tartalék. De nem lehet 1 hét után félmaratont futni, furcsa is lenne. ;] [link] Másrészt 30km tempós bringázás meg 1 óra trx után futottam ezt, lehet fürgébben kellett volna mert a végére már szerintem az idő volt a sok nem is a táv. Viszont megmaradok 10km-es távnál azt hiszem, az könnyedén megy és múltkor hogy lefutottam 5:00-val úgy érzem hogy 4:30-4:40 körül lehet most a max teljesítőképesség de 5:10-el rosszabb napokon is tudom teljesíteni. Mondjuk most úgy néz ki, pénteken 30km bringa 17 futás, szombat 73km bringa és ma 90,6km. De mindig a következő napot tervezem pihenőnek. :DDD

Úgy gondolom 10km-re beállítok valami tempót aztán azt fogom futni, majd idővel ha megedződtem akkor fürgébbre veszem az iramot de egyelőre meg kell szokjam ezt a mozgásformát. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.