Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6995) Alg válasza Pablo (#6993) üzenetére


Alg
veterán

Felső: pamutpólót nem ajánlom, ha picit is beleizzadsz elkezdesz fázni.

Nekem most kb így néz ki a teljes felszerelés:

felül: hosszú aláöltözet (szintetikus), hosszú ujjú vékony futófelső (nike technikai outletből bagóért), széldzseki (Tchibo-s) - esetleg van még egy Quechua 300-as szteccspolárom, de az már szerintem sok.

alul: Thermo futónadrág, ha kell rá melegítő vagy softshell. A gore cipőm elég meleg, abba nem kell vastag zokni, szóval szerintem marad a saucony vékony.

Túrázásnál még erre jöhet egy vízálló-lélegző kabát+nadrág, sárban, nagy hóban kamásli. Ja, meg egy kétrétegű zokni: Ryvan bi climasocks, nagyon bevált.

Ez így réteges, jó hőtartó, lélegző, szélvédelem is van ha kell, és minden időjárásra jó.

Szerk: kesztyű kimaradt, még nem szereztem be, valami szélálló lesz. Meg egy csősál kell még, azt akár maszknak is lehet használni.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.