Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6899) Zewa válasza concret_hp (#6897) üzenetére


Zewa
senior tag

A fene gondoltam volna hogy a mugliknak is ilyen speciális a cipőválasztási tortúra.
Szerencsére normál lábboltozatom van, így elég sok cipő lehet ideális számomra, pénteken majd jó mélyre ásom magam a témában.
Jó kondi? Relatív. Tavaly nyáron 6:50 +- pár mp futottam a 2000-t. 5x távon ma már a felére csökkent a tempom. 10000 - 45perc az már elfogadható lenne nekem hosszútávon.

Nem időre futok. Megnéztem mikor indulok, mikor érkeztem. Nem hajszolom az időt de tájékoztatást az aznapi teljesítményemről nekem.
Az elkövetkező hónapokban próbálok mind3 sportba visszarázódni és amikor már lesz egy kis rutin utána kacsintok az összetett edzések felé.

Hosszútávú futás közbeni "kajálásról" tudnátok esetleg mondani valamit? Mit-mennyit? Esetleg egy jó link is tökéletes lenne.

Köszönöm a segítséget.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.