Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6143) Revolit válasza #72042496 (#6141) üzenetére


Revolit
senior tag

Egyébként (bocsánat nem offolok emiatt többet, de ezt még leírom) ne értsetek félre, minden elismerésem a testépítőknek, még ha legtöbben (főleg profi szinten) doppingolnak is. Igen nagy fegyelem kell ahhoz, hogy valaki eljusson oda (nem, nem elég az hogy napi két szuri és Mr. Olimpia...). Sok mindenről le kell mondaniuk, a napi szigorú edzések... pszichésen is ott kell lennie az embernek, az egyszer tuti...

Persze vannak a tipikus "izomagyú" barmok, akik rontják a testépítés hírnevét, de hát ez van...

Csak tényleg amit mondtál is, hogy több ilyen amatőr, komolytalan oldalon meg fórumon ajánlják ezt boldog boldogtalannak... :) Mellesleg a profi testépítők étrendje is színesebb azért :P

Pl számomra kiderült, hogy nekem nem való a testépítés. No, profi karrierről soha nem is álmodtam :) de mondjuk egy ilyesmi testről igen :DDD Bár ez már eléggé a profi szint...
Na, a lényeg, hogy egyszerűen nem bírtam hétről hétre elmenni a maximum + 1 ismétlésig, tele volt tököm, és volt hogy kevesebbet csináltam és dobtam is el inkább a súlyt, merthogy "úgyse sikerül".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.