Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5927) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Mai futásom röviden: csalódás. Hosszabban: Akartam tolni ma egy félmaraton vagy ahhoz közeli edzést a Nike félmaraton előtt. Igaz egész nap fáradtnak éreztem magam, de gondoltam majd felébredek. Úgy terveztem elfutok 4 szer az 5 km-es távomra és minden 5km-nél iszom majd. Aztán mondom ne legyen olyan unalmas nyomok 10-et aztán kétszer 5-öt. Lehet itt toltam el a dolgot mert az első 7 km-en a meleg ellenére kb 5 perces km-ek megvoltak. Az utolsó 3 már 5,25 körüli szenvedés volt. 10-nél megálltam inni de akkor már késő volt nem igazán bírtam tovább futni így nem erőltettem. Remélem a Nike-ra nem ez a formám fog előjönni. Tehát ma csalódottan mentem haza. No de ilyen is van. Ebben a hónapban ez volt a 79-ik km-em. Az ember nem tud mindig húzni a teljesítményén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.