Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5916) cekkk válasza #72042496 (#5907) üzenetére


cekkk
veterán

Én a telefont viszem egyedül magammal semmi mást, bekapcsolom a zenét elindítom az endomondot és uccu neki.
Jól esik látni, ha fejlődöm, jól esik látni mások munkája és nekem így ez jó. Ha másnak nem jó akkor nem használja és kész. Nem kell ezen merengeni, csak én úgy vagyok vele, ha már van ilyen telefonom, és tudja ezt ingyen/ minimális összegért akkor miért ne használhatnám ki?

Nem versenyre készülök, csak jól érzem magam :D

Mondjuk tegnap egy kis 40 kilós szépfiút sikeresen seggre ültettem mert akkorát kapott tőlem a kis köcsög ;]
Futok a budai oldalon a Margithíd fele ez a majom meg ott kacskaringózik a futópályán velem szembe néz és rögöh de nem akart lemenni róla, gondolom ezzel akart imponálni a barátnőjének aki ott sétált lent, én meg puff neki a kurva anyját, azzal nem számolt, hogy a súlyom és a sebességem nagyobb mint az övé és nem marad meg a két lábán. ;] :W Gyűlölöm az ilyen kis buzikat :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.