Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5903) Alg válasza concret_hp (#5901) üzenetére


Alg
veterán

Nem sokat foglalkozok vele.
Zenét otthon betolom, hozzá sem nyúlok utána, igazából nem is figyelek rá, csak zajongjon valami :)
GPS detto, indulásnál bekapcs végén kikapcs ennyi. Van hogy 40-50 méterrel odébb teszi a tracket, le van tojva, kb jó ennyi.

Első 4-5 futásnál, sőt még most is, a technikára direkt figyeltem (volt mondjuk egyszer hogy nem vittem a zenét pont ezért, halljam a lépéseim ritmusát)

Kephamos: Testtartás, talajfogás főleg. Illetve esetemben sebesség, mivel hajlamos vagyok gyorsítani a tempót, aztán csak lesek hogy 3-4K után sétálnom kell - persze, ha kezdőként 5 perces tempóban megyek ez nem meglepő :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.