Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5645) szki válasza dellfanboy (#5639) üzenetére


szki
őstag

Szép cél a 10 percen belüli 3km. De szeptemberig csak 2 hónapod van felkészülni. Nem tudom mi a 3k versenytempód jelenleg, és mi volt korábban a legjobb időd ezen a távon. 2 hónap felkészülés épp elég a gyorsító edzésekre. Tomcica tanácsai segíthetnek a gyorsulásban, de 10 perces 3k-t kevés amatőr futó tud kisajtolni magából...
Itt az Endomondo 3k magyar kihívása júliusra: [link] Persze kevesen futnak kifejezetten 3k-t versenytempóban, de már a 11 perc is komoly teljesítmény amatőr szinten!
Szerintem visszatérőként kezdetben fuss, ahogy jól esik. Az időeredmény másodlagos. Szeptemberben meg indulj a versenyen! Beszélgess többi futókkal, mennyi energiát fektetnek a futásba? Meg fogsz lepődni, hogy egy 10 perces 3k mögött mennyi munka van ;-)

(#5644) LLam: Nekem is a 40 perces 10k az egyik célom. Azt nézem, hogy Nagykanizsai futófesztiválig, azaz 10.20.-ig van 80 napom felkészülni. A tavalyi győztes idő 34:50 volt :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.