Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5639) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

segítsetek már légyszi. lesz egy futóverseny szeptemberben szeretnék benevezni, 3km a táv a tavalyi legjobb idő 9:50 volt.
most voltam futni endomondo segítségével lemértem a teljesítményem 1,5 km 8perc alatt 5,30perc alatt futok le 1 km-t. sajnos itt felém elég dimbes dombos a terep ezért nem tudom, hogy ez mennyire gyenge idő?
mit ajánlotok a 3km-es táv leküzdésére? a célom a 3km és 10 perc alatti idő. hogy érdemes felkészülni rá? arra gondoltam minden másnap fogok futni 1,5km-t 3km-5 1,5km-t érdemes pl 4 km.t futni lazább tempóban vagy elég az 1,5 km de azt gyorsabb tempóban.
sajnos itt a terep nálam dombról le, dombra föl és így ha saccolni kellene szerintem simán van 100m szintkülönbség is nem tudom ez segít a 3km-es sík táv lefutására való felkészülésemben vagy inkább hátráltat?
régebben míg iskolába jártam rendszeresen mozogtam a fősuli alatt abbamaradt és mióta irodai dolgozó lettem háát a 0-hoz konvergál, de most már rájöttem milyen fontos a mozgás.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.