Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5588) tomcica válasza gombi01 (#5583) üzenetére


tomcica
Topikgazda

eljenek a zoldet pisilooook :P

bravo szep keresztedzes...en meg vettem ma a decathlonba learazva 37ezer ft-rol 18,600-ra egy Asics DS Trainer 18-at,ket meret volt 40es es 45os,a kisebb pont jo,meg valami erdkes kek-narancs szinkombo,a piros siman 37ezer volt,hat mondom ez szuper tempo es resztavos nagy kilometer terhelest elbiro cipo,pont nekem talaltak ki :D szoval lecsaptam ra,majd megirom ha futottam mar benne parszor.
+egy kalenji futogatyat 2990ft

vettem valami nemet vastablettat is 990ft 60tabletta 18mg/tab

ja meg egy Moose kompresszios szarat 3200ert a spuriban,azt hazafele a kocsiban mar fel is vettem..jellemzo ;]

a haver meg lealkudta 16rol 10ezer ft-re a spuriban a NB RC950-et mar 2 eve ott all,egy darab es pont a merete 41,5-es..multkor is nezegette hogy milyen mar fent vagyunk a vilag vegerol es egy darab van pont az O merete,amugy 3-5K palyara versenycipo,konnyitett edzocipo (gyors munkara) 3 eve mar nem is gyartjak (van RC1400 es RC1600 helyette aranyarban)

ami meg jo volt 22ert van az Asics DS Racer 9,az van nekem is es tokeletes enyhen pronalo versenycipo/konnyu edzocipo,de merethianyos ha jol remlik 42es van meg nekik,meg egy db Asics Fuji Racer 17ert az terepcipo konnyitett...erdemes benezni

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.