Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54015) inf3rno válasza Hi!King (#54007) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ennél a Mizuno-nál a gyöngyvászon szokott szétmenni. Én megvettem ugyanazt a modellt, mert bevált, és már kezdett kifutni, és akkor vettem észre mekkora a különbség csillapításban. Az egyikben 700km után jóval gyengébb volt, mint a másikban. Azért az elsőt már nem is használtam. A gyöngyvászon most mindkettőnél lyukas két oldalt. Használtam régebben egy Adidas cipőt, ami már 10+ éves volt gyakorlatilag nulla csillapítással. Úgy is el lehet futni benne, csak akkor a lábad viseli a következményét. Én heti 2-3x 10k-t futottam csak benne, úgy csak a bokám fájdult meg néha. Valszeg ha emelem a mennyiséget, akkor jöttek volna a durvább dolgok. Mezítlábas technikával talán még az is elment volna, sarkazással annyira nem.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.