Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5228) kk831228 válasza deicide (#5192) üzenetére


kk831228
addikt

Gratula!! :R Szép eredmény!! De már nem tartom nagy dolognak az ilyen fogyási dolgokat. Januárban amikor változtattam magamon egy kicsit, még azt hittem hogy hú de nehéz lesz lefogyni. :U Hogy fog lemenni ami 10 év alatt rám jött súlly fölösleg. Aztán elkezdtem egy kicsit mozogni és kb 2 hónap alatt le is ment 10 kg... Ennyi lenne az egész. :) Ezek után most teljesen mindegy hogy valakinek 10 kg-t kell fogynia vagy 50-et a lényeg ugyan az. Annyi csak hogy akinek 50-et kell nem két hónap hanem 1 év alatt megy le... :) Ráadásul nagyobb súlly fölösleg még nagyobb ütemben indul meg lefelé mint ha valaki nem annyira túlsúllyos. Ha tudtam volna hogy ez ilyen egyszerű már hamarabb elkezdtem volna mozogni... :D Ezután jön majd a neheze hogy ha azt szeretné az ember hogy ne legyen rajta zsír(csak minimális)... Amikor elér az ember egy bizonyos pontot nagyon nehezen változik a test kinézete... Legalább is én ezt vettem észre magamon. :U

Ennek ellenére grat... :R :K Legyen ez motiváció mindenkinek!! :K Mondjuk legjobb motiváció ha saját magán látja az ember a változást. :B :K

A bőröd nem nyúlt ki pl a hasadon?? Én csak tizen pár kilót fogytam de kinyúlt egy kicsit... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.