Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5189) szki válasza Newboy911 (#5178) üzenetére


szki
őstag

Igen. Alap olvasmány. Bár én nem feltétlenül értek vele egyet, de lehet belőle tippeket meríteni!
Érdekes a felmérőd, mert nem látszik a tejsavküszöbös törés :F

#5180) tomcica: rajtad aztán nincs testzsír mutatóba se! Könnyű így vágtázni! Kell az a fékezőernyő. és a 10 kilós mellény Rád :)

(#5181) Newboy911 : célszerű makro és mikro ciklusokat tartani. Neten keress rá! Én pl.: 3 hét egyre erősödő terhelés, 1 hét laza, aztán újra 3+1 hét kétszer. 3 hónapos terveim szoktak lenni. Havi egy félmaratoni verseny. De a munka, és lányaim mindig beleszólnak a tervbe :D
2x szaladtam bele túledzésbe bicajon. De már 1,5 éve elkerült :)

(#5186) DBAtti: Én is 183 centi vagyok, és most 88 kiló. A hasamat bicajozással tartom karban. amikor kockásodik, akkor mindig nekiállok zabálni, nehogy elfogyjak :) Most épp zaba napjaim vannak. 2 nap alatt benyomtam 3 db 20 dekás kókuszrudat (2400 kcal). És ez csak egy kis desszert volt. A kollégáim mikor cigiszünetet tartanak, akkor én eszek. Képzelheted hányszor eszek így egy nap :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.