Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51690) sipi700 válasza Agony (#51682) üzenetére


sipi700
tag

Igen VO2 max úgy pontos igazán, ez csak becsült érték. Nem is emlékszem nekem mennyi volt 54 vagy 56, de Garmin is akörül volt mikor lerobbantam.
Nem rosszak az edzéseik, vannak egy gyűjtemény abból dobják össze a hetet. Én nem náluk vagyok, feleségem és egy ismerősünk igen. Vannak benne jó résztávos feladatok, meg állóképességi E1, E1/2-ben, ő E2-t tartósan ritkán kap. Sok neki az intervall, illetve alapozásnál inkább állóképességi, de akkor is kap gyorsakat pl. 6x2 perc tempós 2 perc E1 pihenővel. Ismerős maratonra készül, lassan fut 6 perc körüli tempóban, ő teli van állóképességi edzésekkel, nem igazán fut tempósakat, az elég sablon unalmas, tempót se akarja megfutni mondván minek az neki, nem is fejlődik. A gyorsítós tetszik és fejlődik is szépen feleségem. 4 hetes úgy tudom sablon nem személyre szabott, legalábbis feleségemnek ilyesmit mondott anno edzője, hogy ne azt vegye igénybe. Persze rögtön havidíjat fizetni jobb is ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.