Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51638) sipi700 válasza taranis (#51620) üzenetére


sipi700
tag

Engem is kiütött rendesen. A betegség nem, viszont a pulzusom az egekben van azóta, leginkább terhelésre. Közel 3 hónap maradt ki, vérvétel, kardiológia után kezdtem futni. Jelenleg ott tartok, hogy képes vagyok 6 perces tempóban lefutni 5 km-t 151-es átlagpulzuson, ez olyan 4:45-ös tempó volt korábban. Nekem ez laza futás ilyen pulzuson, 180 környékén még nem futottam. Most próbálok egyre többet futni ilyen alacsony intenzitáson, résztávok megvárnak. 2 hete futok, pulzusom 2-3 ütést javul futásonként. Pár hét kihagyás is megöli a pulzust, már csak hónapok kérdése és kiderül milyen szintre térek vissza, mennyit vett ki a covid és mennyit a kényszerpihenő. Én több, mint 2 évet estem vissza :( De ennyi kihagyásnál már betegség nélkül is itt tartanék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.