Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5127) szki válasza Newboy911 (#5126) üzenetére


szki
őstag

Maratont versenyen kifutni az igazi, mert a frissítés megoldott. Néztem ezt a lábatlani maratont. Tényleg jó hangulatú buli lehet majd az ősszel!

Számomra ez a verseny nagyon jó bulinak néz ki: 4. Pétfürdő - Öskü - Pétfürdő félmaraton július 14.-én. 2000 Ft a nevezés, és az első 20 női és férfi befutó egy üveg bort kap ajándékba :)

(#5125) tomcica: 300-200 v. 400-100 fartleket majd nem pályán futom, hanem aszfaltos úton. Számolom az út menti fényvisszaverő oszlopokat, melyek 50 méterenként vannak kb. Tempókat még nem tudom, de gondolom ráérzek majd az ízére :DDD 40 perces 10 km, és 1:30-as félmaraton a célom továbbra is.
Tegnap vettem észre, hogy a gyors tempók milyen szépen javítják a karmunkámat, és a test mögötti lábmozgásomat. Összeállt a mozgásom, és javult a lépéshosszom.

(#5124) exlepra: Csak hajrá! Nem egyszerű helyesen futni. Sokat kell gyakorolni, csiszolni a futótechnikát. Kezdetben felesleges tempóval, távval foglalkozni. Szerintem úgy kell csinálni, ahogy jól esik, és nem okoz sérülést. Ha megy már 5 km könnyedén egyben, akkor már érdemes elgondolkozni a hogyan továbbon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.